2060 RTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2060 RTX

coch

Recommended Posts

אניח את זה פה.

https://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_rtx_2060_review_(founder),34.html

עצוב להגיד שזה הופך 590\580 ללא רלוונטיים למחשבה אפילו. 

האמת שזה הכרטיס היחיד מכל הסדרה המחורבנת הזו, שאפשר להגיד עליו לא רק שהוא מוצלח אלא אפילו מבריק כחבילה אחת...

עומד איפשהו בין 1070Ti ל 1080 מבחינת ביצועים, עם פוטנציאל לא זניח לגמרי, וזכרון שיספיק מעל ומעבר ל FHD.

להוסיף לזה אופציה* להנות ממשחק בודד או שניים רק בשביל לבדוק את כל עניין ה RT על הגדרות ממוצעות ומטה ולקבל באיזור ה

50 פריימים.. ( ב - 349 דולר על הנייר ).

הכרטיס הזה - הוא עסקה מוצלחת מאוד כחבילה אחת כל עוד הוא נשמר באיזור חיוג הזה של המחיר השקה. וואו.. בבעיה פה.

אני רק ישתף שאני חושב ש 2050Ti לא יגיע עם RT ויהיה באיזור חיוג נמוך מ 300 דולר ויתן ביצועים של 1070 בערך. שזה טרף קל

לרוב השוק, משחקי מובה וכו'.. זה ישבור סופית את אם קורה מצב כזה. אלא אם כן יש להם משהו, כי בינתיים זה לצערי לא 

נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הסנט שלי בנושא, כי גם ככה אני צריך להכין לפחות סקירה אחת לעליה של הכרטיס:

2060 הוא רענון בריא לסלוט התקציבי שתפס עד עכשיו GTX 1070. הוא מביא ביצועים מאוד טובים לשחקני 1080P.

אני לא חושב כלל שהוא מאיים על RX 580 כל עוד הכרטיס נמכר. אלו שווקים שונים וביצועים שונים, כאשר 2060 מחו"ל יעלה לצרכן הישראלי כ-1600 שקלים, ו- 580 8GB היום עולה לצרכן כ-925 שקלים. זה הבדל גדול. מאוד.

RX 590 נמצא מעט בברוך, אבל בברוך גדול יותר נמצאים ה- 56\64 שעדיין ממלאים מחסנים כאלה ואחרים ברחבי העולם. היצור היקר שלהם יגרור יצרניות למכור בהפסד או ברווח מזערי בשביל להפטר ממלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבולבל. או לא מעודכן. איפה 580 חדש עולה לנו 900 שקל ? באמאזון ? או בחנויות בארץ ? 

אני כן מודה מראש שהייתי עשרה ימים בחו"ל ולא עברתי על יותר מידי מידע לפני כן.

בכל מקרה אם בארץ חדש עולה לנו 900 שקל אז זה חוסר ידיעה שלי שהמחירים הם כאלה. זה לא ממה שבדקתי

פעם אחרונה שסרקתי את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אתה מדבר על אוקיי. לאור מחיר נייר של 349, צריך לתת לזה כמה שבועות עד חודשים - לא נכון עכשיו להגיד לפי מחירי

pre-order כמה זמן זה יחזיק. אני מדבר על עוד קצת זמן, לא על האטרף הראשוני. כמה זמן לקח ל 580 להגיע לריצפה הזו,

זה אותו עיקרון.

אנחנו מדברים על כרטיס שעם תוספת של 5% די בקלות ( לדגם ה FE.. צד שלישי יהיו יותר מזה ) הוא מגיע ל 1080 בביצועים

ועולה מעליו במקצת. גם אם אנשים יוכלו לשלם עליו 1350-1550 עם משלוח ומיסים לארץ.. הביצועים משחקים פה משמעותית לטובת

הצד החזק. יש פה כרטיס מבריק לדעתי. ואני די מבואס להגיד את זה - שווה לחכות ליציבות מחירים שלו. 

בכל מקרה, חזרתי לעבודה. אני יעקוב ואראה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הגיע הכרטיס הראשון בליין של ... (שעד עכשיו דפק מחירים בלי בושה ולא הצדיק אותם במיל)

שראוי למעמד - rtx2060 זהו הכרטיס הראשון שמתומחר בצורה כזו, שמצדיקה את עצמה 👍

למעשה לקחו את רף ביצועי 1070ti, הוסיפו לו יכולות RT (כהכנה להמשך הדרך), ולו כיכולת בסיסית (וזה גם טוב).

והשוס הכי גדול - הורידו את המחיר ל 350$.

זהו למעשה הכרטיס הראשון בכל הליין החדש של סדרה 2000, שמציג שיפור בביצועים באותו רף מחיר,

משהו שכרטיסי 2000 האחרים שמעליו לא הצליחו לעשות ולכן הושמצו חזק ברשת.

הנקודה היחידה שעומדת אצלו בסימן נגטיבי זהו נפח הזכרון שעומד לרשותו על רק 6GB.

מי היה מאמין שנגיע אי פעם למועד הזה בו נציג נפח של 6GB כמשהו שקצת מפחיד או מגביל אותנו.

אבל האמת היא שאנחנו כבר מתחילים לדגדג את הרף הזה בכל מני כותרים פה ושם, מה שאומר, שבראיה

לטווח ארוך הכרטיס הזה יגמור את האויר לנשימה קצת לפני אחיו שלהם נפח בריא יותר העומד על 8GB.

שוב, לא אלמנט שפוסל את המוצר חלילה, אך להיות מודעים לכך שיתכן ובהמשך יידרש בכותרים מסוימים להוריד מעט

את ההגדרות הגראפיות, כמו למשל של הטקסטורות. לכן יש הצדקה למחיר הזול יותר רק 350$, כי הזכרון קצת קצר

איך שאומרים.

כרגע (אני) מאד ממליץ על המוצר הזה וסובר, שהוא אחד מהתמורות הטובות ביותר לכסף בכל הכרטיסים החדשים בשוק.

הוא מבטל לחלוטין את הכרטיסים שמעליו, כי נותן ביצועים מאד טובים במחיר זול מהם משמעותית!

הוא מבטל או כמעט מבטל את הכרטיסים שבמחירו או תחתיו, כי הוא עולה כמעט כמוהם וטוב מהם משמעותית.

היתרון הכי גדול של המוצר הזה, זה שהוא מייצר בשוק המשומשים עוד הורדת מחירים נוספת - אלמנט שמנגיש

את כרטיסי 1070 ו- 1080 במשומשים ליותר ויותר קונים, ובהיבט הזה (מבחינתי) זהו אספקט חשוב לא פחות.

אצלי הציבור, הצרכן, וקהל המשתמשים הוא המטרה המקודשת - מעל הכל ולפני הכל.

ברוך הבא 2060 :beerchug:

בנגוד לאחיך הגדולים, אתה כן מוזמן אלינו ובכבוד רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שעדיין לא מרוצה מהסיפור? עד לאחרונה מכרו כרטיסי 1070ti ב350 דולר חדשים באמזון, כאשר 1080 נמכרו ב400. איפה החידוש כאן? ביצועים טיפה יותר גבוהים באותו מחיר? אלו כרטיסים בני שנתיים! רמת הביצועים נשארה זהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שזכור לי ובמידה ואינני חלילה טועה,

המחיר של 1070ti היה רשמי MSRP על 450$.

כאשר במחיר 350$ יש/היו (ורק בחודשיים האחרונים כן) כרטיסי 1070 (לא ti).

**מזכיר שעד נובמבר 2018, מחירו של דגם 1070 הרגיל עמד על 400$ (וצפונה מכך) באמזון.

עכשיו,

אם היו דגמי 1070ti באזור 350$ כפי שאור ציין - באמזון ממש בימים האחרונים,

אז זה כנראה היה ניקוי מדפים לקראת בואו של דגם 2060.

קרי שזה לא המחיר הרגיל שאליו יש להתייחס, שכן זה היה לרגל חיסול מלאי.

אז נסיון נוסף (שלי) להסביר מדוע יש התרשמות לחיוב מה 2060:

היות וביצועיו של 2060 מקבילים ל- 1070ti, וכאשר הוא מוסיף עליהם כבונוס תאימות לתקן החדש RT,

נוצר מצב שיש לפנינו כרטיס שמוריד ב- 100$ את מחיר הדגם שהוא מחליף = 1070ti

ומוסיף מעל לכך עוד פונקציה נוספת לקלחת העונה לשם RT

(שאפשר להתווכח עד כמה היא חשובה, אך לא נעשה זאת כרגע).

נוצר מצב ש- 2060 הינו הכרטיס היחידי בכל הליין של סדרה 2000, שלראשונה מביא לנו את "בשורתו של דור חדש".

בשורת דור חדש בואו רגע נזכר בשורשים -  חייבת לומר "שמתקדמים".

קרי שמקבלים יותר ביצועים באותו מחיר של הדור היוצא. או לחלופין שמקבלים אותם ביצועים אך בפחות כסף.

בהיבט הזה, ה- 2060 לעומת אחיו הקודמים בסדרה (שהיו זוועה של ממש במשוואת התמורה למחיר)

מהווה הלכה למעשה את הסנונית הראשונה מבית נידיאה שמקיימת את התנאי האמור.

אולי מרמזת לנו במידת מה, שנוידיאה בתהליך הפקת לקחים מההשקה הצולעת בה התחילה סדרה

2000 את דרכה בספטמבר האחרון.

כרגע אינני מסוגל להמליץ על אף אחד מהכרטיסים של 2070 ומעלה, אלא רק על 2060.

שכן הוא היחידי בדור החדש שהמחיר אצלו פר פריים מתכנס לערכים ראויים כאלו, שמציגים עבורנו התקדמות

טבעית בין דורית בתעשיית ההאצה הגרפית.

יתר הכרטיסים מהווים לתפיסתי הצנוע, גניבת הכיס של הצרכנים. ולכן לא אוכל להמליץ עליהם.

רק יש לקוות שלא יקרה מצב מוכר, שבגלל המחיר (350$) לא יהיו מלאים משום שהכל יחטף מיד,

ואז יתחיל אותו תהליך מוכר של price gauging מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000

זוהי כוונתי:

https://camelcamelcamel.com/ZOTAC-Graphics-IceStorm-Backplate-ZT-P10710G-10P/product/B076S4RT1J?context=search

שים לב שמה19 בנובמבר הכרטיס נמכר ב350 דולר. זה נכון שזה מעין "מחיר חיסול" לכרטיסים אלו, אבל מחיר החיסול הזה בא אחרי שנתיים של חוסר התקדמות טוטאלית בענף כרטיסי המסך עקב כריית מטבעות הקריפטו. לכן אני לא רואה בRTX2060 כבשורה. ביצועים זהים אחרי שנתיים באותו מחיר. וואלה יופי.

זה מזכיר במידה מסויימת את המרמור שהיה עם הRTX 2080 שניסה להחליף את הGTX 1080TI שעוד היה נמכר במחיר נמוך משמעותית. אולי הדבר החיובי הוא שהRTX 2060 לא מנסה גם למכור את עצמו במחיר גבוה יותר מה1070TI. גם הRTX 2070 התקשה מול הGTX 1080 שהיה נמכר ב400 דולר.

אפילו את הVEGA 64 היה אפשר להשיג ב340 דולר לתקופה מסויימת (נובמבר 21)

https://wccftech.com/sapphire-radeon-rx-vega-64-can-be-had-for-340-today/

ככה שמבחינתי הכרטיס הזה סהכ אומר: נשארנו באותה קטגוריה של ביצועים-מחיר, פשוט יהיה יותר קל להשיג את זה (תיאורטית). זה לא מלהיב אותי. דברו איתי כשיהיו כרטיסים חדשים שיציעו 20-25% תוספת בביצועים באותו מחיר (ולא, 7 ב700 דולר שמציע 25% תוספת בביצועים עבור 700 דולר (במקום 340-400 דולר לVEGA 64) זה לא מה שאני מתכוון אליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע נוידיאה חייבת לקלקל השקה של מוצר שלה rtx2060 - שסוף סוף מהווה מוצר ראוי בפני עצמו, עם התנהלות 

מצידה מסוג שאינו מקובל בשום אופן ?

נוידיאה המונופוליטסית אינה בוחלת באמצעים גם הפעם הזו, אחרי שהפגיזה אותנו אשתקד בפיסאקו ה- GPP

שבגינו נקטלה ברחבי הרשת מקצה לקצה עד שנאלצה לבטלו סופית,

עתה היא חוזרת לאותן שיטות מכוערות ובלתי תחרותיות:

הפעם בוחרת בטקטיקה נלוזה עת מענישה סוקרים אינטרנטיים - רק משום שלא נתנו לה קומפלימטנים בעת השקת סדרה 2000

ושטחו בפני קהל הצופים את דעתם הכנה אודות מוצריה בעת הזו.

זה מתחיל בהוצאת hardwareunboxed אל מחוצה למעגל הסוקרים, בכך שלא מספקים להם יותר מוצרים חדשים לסקירה,

מה שגרם לסטיב מ- hardwareunboxed לדווח על כך בערוצו, ומשם גרר תגובות עוקבות שמתחילות לצאת ברשת

מיד לאחר מכן וצולבות את נוידיאה מקיר לקיר.

כבר אמרנו בעבר ונחזור שוב:

לנוידיאה מוצרים מעולים מבחינה טכנולוגית, ועד כמה שהם מעולים באספקט הזה - ככה נוידיאה דפוקה ומפגרת בתחום יחסי

ציבור עד שממאיסה עליה את הצרכן (וגם את חלק מהעיתונות שבתחום כפי שאנו רואים).

בקצב הזה, היא יותר פוגעת בעצמה מאשר מרוויחה. יש שם כנראה סמנכ"ל שיווק ויחסי ציבור אדיוט, ואם חלילה זה המנכ"ל שמכוון

לעבוד כך, אז הוא האדיוט:

זו אחת מן הסיבות אך לא רק, שנוידאה לא זכתה לראות ממני שקל כבר הרבה מאד שנים - בכך שלא רכשתי ממנה שום מוצר חדש במישרין.

בעצם השגתי את כל מוצריה בשוק היד השניה - היכן שהיא אינה מגלגלת לכיסה ולו אגורה שחוקה אחת מן העסקה.

יתרה על כך, נהנתי מקוד התוכנה שהיא כתבה עבור מוצריה בעמל רב - הלו זה הדרייבר, ובחינם.

**הנה הסרטון המוזכר מעלה, שכנראה הביא לקרע בין hardwareunboxed לנוידיאה. למותר לציין כי לדעתי הסוקר עשה עבודה יפה והוגנת בהחלט:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלינו היה בלאגן עם זה. לא יודענו שההשקה של רפרנס תהיה שבוע מהשקת צד-שלישי בכלל, כשפנינו לאנוידיה קיבלנו תשובה של "אה, כן.". לא כל המדיות נולדו שוות.

נ.ב - אין הקצבה של רפרנסים, או FE, איך שתקראו לזה למדינת ... כולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האינפוט גם מצידך ליאור, אשר מסייע לשפוך עוד קצת אור בסוגיות מסוג זה עבור ציבור הקוראים 👍

ובחזרה לנושא שהוצג קודם, לאותה סקירה אודות שביצעו (בהתחלת הדרך) hardwareunboxed ואשר נחשבת

לסקירה אשר מסמנת את הקרע שנוצר בינם לבין נוידאיה, 

אזי היות והדיון בכך מביאנו אם כבר אז כבר לדבר על כטכנולוגיה חדשה שמוצגת בסדרה 2000,

ישנה סקירה מעמיקה ומפורטת אצל gamer - שכרגיל עושים עבודה סופר יסודית כמו בכל דבר שהם נוגעים בו.

ראיתי לנכון לשתף, שכן הדבר לא רק מעניין, אלא מרחיב את מה ש- hardwareunboxed התחילו עוד קודם

ועל הדרך מלמד אותנו הקוראים עוד קצת על הטכנולוגיה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין ב DLSS זה הביצועים ב 1080\1440 שמפעילים אל מול פתרונות AA אחרים. ב זה בונוס נחמד,

אבל אני לא חושב שצריך להפעיל AA ברזו' הזו. לא פעם נתקלתי במשחקים שעובדים עם TAA וגרמו לי לכאב ראש. לעיתים

זה מוטמע בצורה כזו שהמשחק נראה מרוח מאוד והתזוזה עושה לא טוב, זה פרקטית מה שאני מסוגל להסביר. כאשר אני עובר ל SMAA

או ללא AA זה מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...