60 זה ה-70 החדש: NVIDIA מכריזה על Geforce RTX 2060 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 זה ה-70 החדש: NVIDIA מכריזה על Geforce RTX 2060

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של ea80

בהמשך למה שכתבתי למתרברב מלמעלה....אכן קניתי אותו יד שניה הכרטיס עובד עם ביוס של 64 ובנוסף עשיתי עליו UNDERVOLT.... הוא מגיע ליצועים של 2060 תבדקו בנצים על משחקים לא תוכנות בנץ כולנו יודעים שדיוק זה בחינה משחק על כרטיס X ו-Y ולא תוכנות כמו 3DMARK וכדומה...עכשיו אין לי בעיה שתקנו 2060 אבל למה כאשר אתה יכול לקנות משהו יותר זול ותקבל יותר? בקשר לשוק הגבוה...לא רשמתי שום דבר על שוק גבוה נמוך בהקשר השרשור התחיל בזה שאמרתי שעדיף וגה 56 (גם לא 64) על ה2060 שנותן אותם ביצועים ביותר כסף

אתה פשוט טועה.
מדובר על ממוצע של כ-20 משחקים ממנועי משחק שונים.
יתכן ואתה מנסה לשכנע את עצמך עם בנצ'ים ממשחקים ספציפיים בהגדרות ספציפיות למה בחרת נכון.
הוא אולי, אחרי המודיפיקציה האגרסיבית שעשית ושלא רלוונטים ל 99% מהאנשם, מגיע לרמת הרפרנס ללא OC של 2060.
זה עוד יותר מעיד עד כמה הם לא שווים ושה-2060 חזק יותר. וזה למרות שיש לו פחות זיכרון והוא לא שאתה בטח מאוד מבסוט עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי סדרה 11xx שעולה בשמועות תשמור על רמת המחירים בין הדורות ביחס ל10xx.
אחרת, סדרת מציעה הרבה יותר מהקודמת, ואם נזכר אינבידיה אמרה שהדורות ימכרו זה לצד זה אז התמחור הגבוה של 2060 ביחס ל1060 הוא הגיוני.
ומין הסתם הגורם המשפיע ביותר הוא תחרות וזה ללא כל צל של ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אתה פשוט טועה.
מדובר על ממוצע של כ-20 משחקים ממנועי משחק שונים.
יתכן ואתה מנסה לשכנע את עצמך עם בנצ'ים ממשחקים ספציפיים בהגדרות ספציפיות למה בחרת נכון.
הוא אולי, אחרי המודיפיקציה האגרסיבית שעשית ושלא רלוונטים ל 99% מהאנשם, מגיע לרמת הרפרנס ללא OC של 2060.
זה עוד יותר מעיד עד כמה הם לא שווים ושה-2060 חזק יותר. וזה למרות שיש לו פחות זיכרון והוא לא HBM2 שאתה בטח מאוד מבסוט עליו.

תראה אני הבאתי סרטונים שמראים את הטענה שלי ומצדיקים אותה אתה קובע שעשיתי מודיפיקציה רצינית... על מה אתה מדבר שינוי ביוס? האצה שלקחה לי פחות מדקה... הכרטיס עלה לי 1220 שקל עם משלוח יד שניה נכון כקגע זה נראה לי שווה יותר מ2060 שאני לא אקנה... כי אם כבר אקנה נוידיה זה יהיה 1080TI(נראה מה יהיה במרץ ואז אחליט) שורה תחתונה אחרי כל מה שאמרתי והבאתי סרטונים להוכיח דברי עדין לדעתי ה-56 עדיף על 2060 שוב תן לי לינקים משהו שעדיף 2060 אני אגיד ואללה אתה צודק בינתיים אף אחד לא עשה דבר כזה .דרך אגב שיהיו 2060 יד שניה במחיר נמוך מהוגה 56 אני לגמרה אצדיק את הטענה...הטענה שלי היא מחיר פר ביצועים מלכתחילה שלדעתי הוגה עדיף מה זה משנה שהוא שנתיים הפרש שוב הוא יותר זול עם גדול יותר ומהיר יותר ובאני די בטוח שברזולוציה גבןה מ1080P כמה שיותר עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אכן קניתי אותו יד שניה הכרטיס עובד עם ביוס של 64 ובנוסף עשיתי עליו UNDERVOLT"
את זה אתה רשמת.. כנראה מישהו אחר ביצע את החלפת הביוס (או לפחות טוען ככה) - זה לא משנה וזה עדין מודיפיקציה אגרסיבית שלא רלוונטית לרוב המוחלט של האנשים. אגב, אין הגיון לבצע את הפעולה הזו מבחינת OC - הגברת את התדר בכוח ומעטפת ההספק (power limit) עם ביוס של כרטיס יותר חזק ובמקביל להוריד את המתח מה שחונק את הליבה ולא מאפשר להחזיק את התדר. אבל שיהיה לך בכיף, מה שחשוב זה ההרגשה ונראה ששכנעת את עצמך כהוגן. תתחדש!

מעבר לזה, ההשוואה שלך ל-2060 מבחינת המחיר לא רלוונטית מהסיבה הפשוטה שהוא חדש, רק הושק ועם אחריות והכל.

תתחיל בלהשוות VEGA56 יד2 ל 1070/107TI/1080 יד2. יש להם גם אותה כמות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

"אכן קניתי אותו יד שניה הכרטיס עובד עם ביוס של 64 ובנוסף עשיתי עליו UNDERVOLT"
את זה אתה רשמת.. כנראה מישהו אחר ביצע את החלפת הביוס (או לפחות טוען ככה) - זה לא משנה וזה עדין מודיפיקציה אגרסיבית שלא רלוונטית לרוב המוחלט של האנשים. אגב, אין הגיון לבצע את הפעולה הזו מבחינת OC - הגברת את התדר בכוח ומעטפת ההספק (power limit) עם ביוס של כרטיס יותר חזק ובמקביל להוריד את המתח מה שחונק את הליבה ולא מאפשר להחזיק את התדר. אבל שיהיה לך בכיף, מה שחשוב זה ההרגשה ונראה ששכנעת את עצמך כהוגן. תתחדש!

מעבר לזה, ההשוואה שלך ל-2060 מבחינת המחיר לא רלוונטית מהסיבה הפשוטה שהוא חדש, רק הושק ועם אחריות והכל.

תתחיל בלהשוות VEGA56 יד2 ל 1070/107TI/1080 יד2. יש להם גם אותה כמות זיכרון...

מה שתגיד אני לא אתווכח יותר מידי...לגבי דבריך "הגברת את התדר בכוח ומעטפת ההספק יותר חזק ובמקביל להוריד את המתח מה שחונק את הליבה ולא מאפשר להחזיק את התדר" יש לך פה טעות... הרבה עושים את זה כנס ליוטיוב תווכח...AMD כרטיסים עם הרבה הפתעות :) לאנשים שאוהבים להתעסק בשביל למצוא הפתעות ;) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין את הויכוח המגה-אידיוטי של "קניתי משומש ב-1200 שקל אז חדש ב-1800 זה בדיחה". היה איזשהו גורם שטען שחומרה משומשת לא משתלמת יותר כשהיא עובדת מחומרה חדשה? ברור שכרטיס חדש יעלה יותר ממשומש.

לא חסרים גם כרטיסי GTX 1080 שנמכרים במחיר דומה ל-1200 שקל ופחות, אז גם זה יגיד שהשקה של כרטיס שעולה יותר מ-1200 שקלים חדש וחלש מ-GTX 1080 הוא מיותר? ויכוח משונה, בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

תראה אני הבאתי סרטונים שמראים את הטענה שלי

האמת שזה לא נכון. בחלק מהסרטון אפשרי לקחת משחקים שמכרו 5000 עותקים ש V56 נותן 10 פריימים יותר מהשאר, ועוד 3-4 משחקים

שחצו את המיליון והירוקים עם היד העליונה. מה שעומר אמר לך ובצדק, זה שנתת לינק של כמה משחקים וממוצע משהו שתלוי גם בעוד דברים.

בגדול הטענה ש V56 חוצה את ה 2060 היא טענה לא רלוונטית. אתה צריך להסתכל גם על המחיר ביחס לביצועים וגם על נתונים יבשים של

ביקורת ניטרלית : שאם תלך ברגע זה לחפש ביקורת באתר אמין, אז 2060 בתצורת ה refrence ללא OC דומה בביצועים הכי הרבה ל 1080.

וטוב משני כרטיסי ה . לצערי זה המצב, פירסמת נתונים מוטעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

האמת שזה לא נכון. בחלק מהסרטון אפשרי לקחת משחקים שמכרו 5000 עותקים ש V56 נותן 10 פריימים יותר מהשאר, ועוד 3-4 משחקים

שחצו את המיליון והירוקים עם היד העליונה. מה שעומר אמר לך ובצדק, זה שנתת לינק של כמה משחקים וממוצע משהו שתלוי גם בעוד דברים.

בגדול הטענה ש V56 חוצה את ה 2060 היא טענה לא רלוונטית. אתה צריך להסתכל גם על המחיר ביחס לביצועים וגם על נתונים יבשים של

ביקורת ניטרלית : שאם תלך ברגע זה לחפש ביקורת באתר אמין, אז 2060 בתצורת ה refrence ללא OC דומה בביצועים הכי הרבה ל 1080.

וטוב משני כרטיסי ה vega. לצערי זה המצב, פירסמת נתונים מוטעים.

את האמת הייתי יכול לקצר את השירשור הזה בהרבה ...רק בזה אני מודה... תסתכלו טוב בסרטון 

עכשיו רק תגידו לי דבר אחד ,הכרטיס הזה בן שנתיים(וגה 56 ) (ועזבו לרגע את כל השירשור תמחקו הכל) וה2060 שווים מבחינת ביצועים פלוס מינוס או שאחד אשכרה שם בכיס את השני? שאלה אחרונה! OMER אני אשמח אם תענה לי גם ולא בשביל הויכוח(היום אנחנו לא מסכימים מחר כן נסכים אחד עם  השני הכל בסדר) שמתי את הסרטון הזה כי הבנצים שלו הם מהסטרימירים האובייקטיבים ביותר ואני בטוח שרובנו נסכים על זה וחוץ מזה הסרטון ממש ממש צעיר (פחות 24 שעות לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתווכח מול סרטוני , מפה עד הודעה חדשה. אני מעדיף לתת לך ציטוט מ guru3d אחד האתרים היותר ותיקים שמתעסקים

בביקורות מספיק זמן, אמינים, ונטולי דיעות אישיות. מהביקורת על 2060 : 

Performance wise you are looking at the GTX 1070 (Ti) / 1080 on raw shader perf, added benefits are of course the RT and Tensor cores. If you stick to the aforementioned resolutions your games will run at proper framerates with the very best image quality. The 6 GB graphics memory is sufficient here. In terms of multi-GPU setups, does not allow SLI for the 2060 and 2070 series.

במילים אחרות, כרטיס עם ביצועים של 1080 בערך. יופי, עכשיו בוא נעבור הלאה לנקודות שהעלת.

משתנה ממשחק למשחק מבחינת אופטימיזציה, , מנועים וכן הלאה בהפרשים זניחים.

V56 יצא כתמחרה ישיר ב 1070. הכרטיס יצא באיחור של בן שנה וחצי לשנה ו 8 חודשים תלוי ב region אליו אתה משווה. הוא מעולם

לא תומחר בסכומים האלה עד שהגענו למצב שהוא מעל שנה ועשרה חודשים בשוק. 

ומפה השאלה שלי : האם אתה מבין ש 2060 נותן ביצועים יבשים ללא OC של 1080 +- ומתומחר על הנייר בעשרות אחוזים

פחות ממה ש V56 אי פעם תומחר ? 

השאלה השנייה : האם אתה מודע לכך שאם כבר להשוות ראש - בראש מבחינת גיימינג מודרני, אתה צריך להשוות את ה 2060

ל V64 ? יש לך מושג מה היה המחיר שלו בהשקה ?

בבקשה תעשה שיעורי בית, כי אין פה עניין להיגרר לויכוח של מול NV ולמי יש יותר גדול. 

החסרון באמת של 2060 בגלל הביצועים היפים שלו, זה ה 6GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אפשר להתווכח מול סרטוני יוטיוב, מפה עד הודעה חדשה. אני מעדיף לתת לך ציטוט מ guru3d אחד האתרים היותר ותיקים שמתעסקים

בביקורות מספיק זמן, אמינים, ונטולי דיעות אישיות. מהביקורת על 2060 : 

Performance wise you are looking at the GTX 1070 (Ti) / 1080 on raw shader perf, added benefits are of course the RT and Tensor cores. If you stick to the aforementioned resolutions your games will run at proper framerates with the very best image quality. The 6 GB graphics memory is sufficient here. In terms of multi-GPU setups, NVIDIA does not allow SLI for the RTX 2060 and 2070 series.

במילים אחרות, כרטיס עם ביצועים של 1080 בערך. יופי, עכשיו בוא נעבור הלאה לנקודות שהעלת.

משתנה ממשחק למשחק מבחינת אופטימיזציה, דרייברים, מנועים וכן הלאה בהפרשים זניחים.

V56 יצא כתמחרה ישיר ב 1070. הכרטיס יצא באיחור של בן שנה וחצי לשנה ו 8 חודשים תלוי ב region אליו אתה משווה. הוא מעולם

לא תומחר בסכומים האלה עד שהגענו למצב שהוא מעל שנה ועשרה חודשים בשוק. 

ומפה השאלה שלי : האם אתה מבין ש 2060 נותן ביצועים יבשים ללא OC של 1080 +- ומתומחר על הנייר בעשרות אחוזים

פחות ממה ש V56 אי פעם תומחר ? 

השאלה השנייה : האם אתה מודע לכך שאם כבר להשוות ראש - בראש מבחינת גיימינג מודרני, אתה צריך להשוות את ה 2060

ל V64 ? יש לך מושג מה היה המחיר שלו בהשקה ?

בבקשה תעשה שיעורי בית, כי אין פה עניין להיגרר לויכוח של AMD מול NV ולמי יש יותר גדול. 

החסרון באמת של 2060 בגלל הביצועים היפים שלו, זה ה 6GB.

מפה השאלה שלי : האם אתה מבין ש 2060 נותן ביצועים יבשים ללא OC של 1080 +- ומתומחר על הנייר בעשרות אחוזים

פחות ממה ש V56 אי פעם תומחר ? מבחינת תמחור MSRP לא אמרתי שזה לא נכון יד שניה יש על מה להתווכח

ל V64 ? יש לך מושג מה היה המחיר שלו בהשקה ? גם על זה אני מסכים ואתה/אתם צודקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

את האמת הייתי יכול לקצר את השירשור הזה בהרבה ...רק בזה אני מודה... תסתכלו טוב בסרטון 

עכשיו רק תגידו לי דבר אחד ,הכרטיס הזה בן שנתיים(וגה 56 ) (ועזבו לרגע את כל השירשור תמחקו הכל) וה2060 שווים מבחינת ביצועים פלוס מינוס או שאחד אשכרה שם בכיס את השני? שאלה אחרונה! OMER אני אשמח אם תענה לי גם ולא בשביל הויכוח(היום אנחנו לא מסכימים מחר כן נסכים אחד עם  השני הכל בסדר) שמתי את הסרטון הזה כי הבנצים שלו הם מהסטרימירים האובייקטיבים ביותר ואני בטוח שרובנו נסכים על זה וחוץ מזה הסרטון ממש ממש צעיר (פחות 24 שעות לדעתי)

הסתכלתי סרטון, מה מצאת בו?
הוא משבח את 2060 למעט זה שהוא יקר מדי אצלו בדרום אפריקה. הגיוני, הוא רק הושק והם גרים בסוף העולם, כמו ..

תשובה: 2060 לא שווה ל VEGA56.
2060 הרבה יותר חזק.
הוא שם אותו בכיס הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

הסתכלתי סרטון, מה מצאת בו?
הוא משבח את 2060 למעט זה שהוא יקר מדי אצלו בדרום אפריקה. הגיוני, הוא רק הושק והם גרים בסוף העולם, כמו ישראל..

תשובה: 2060 לא שווה ל VEGA56.
2060 הרבה יותר חזק.
הוא שם אותו בכיס הקטן.

אוקי..לא מה שאני ראיתי בטבלאות כנראה אני צריך ללכת לרופא עיניים....אני בטוח שהביצועים לא כאלה רחוקים ...בכל מקרה חכה נראה תמחיר של הכרטיס כשאר ימכר יש לי הגשה שיעלה 450 דולר פלוס מינוס אבל בסדר מקבל את כל דברייך אתה צודק...היי אם העלבתי אותך איכשהו במשך השרשור אני מצטער ומקווה שבשירשור הבא ניהיה סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא יודע מי פתח פה מייל בשם LOLNOOB כדי לכתוב לי שאני ילד....אני בטוח שהוא בין המגיבים פה וכבר אמרתי בעבר אני לא אחד שסותם תפה...אז אני רק רוצה לעדכן את אותו בחור ...שהיה יכול לפחות לרשום במייל ישיר בכדי שאענה לו...כן אני מוכר את הוגה אמרתי שברגע שNVIDIA תתמוך בפרי סינק אני ארכוש 1080TI וזה מה שעשיתי לא סובל תחברה אבל מודה אני נהנה מהכרטיס שמריץ לי כמו שאני רוצה....אני לא מהעיוורים שבשביל כבוד או פרנציפ מיותר יעשו דווקא ויהרסו לעצמם!!! אין אצלי שחור לבן אשכנזי ספרדי ימני שמאלי(אם הבנת את הרמז)....מציע לך גם להתנהג ככה גבר גבר.....😒

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...