60 זה ה-70 החדש: NVIDIA מכריזה על Geforce RTX 2060 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 זה ה-70 החדש: NVIDIA מכריזה על Geforce RTX 2060

djelectric

Recommended Posts

לאט לאט דוחפת את המחיר של גיימינג "אמיתי" כלפי מעלה. מי שרצה בעבר לשחק במשחקים המודרניים של תקופתו, ברזולוציה הטבעית של המסך הממוצע, בהגדרות "רגילות" - ללא Tuning מיותר, היה צריך להשקיע כ 200$. היום זה נהיה כ 300$. ככה זה כשאין תחרות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרה פעם היית קונה את הכרטיס הכי חזק בשוק גג 500 דולר היום LOW TIER מעל 300 דולר מוגזם לגמרה מקווה שAMD יתנו פתרון ועוד יותר מקווה שאינטל תכנס למשחק העניין ישתנה אפילו יותר ולטובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח נינגה

יש לי את הrtx 2070 לפי דעתי לא צריך מעבר בישראל זה יעלה יותר יקר בהרבה אז היתי ממליץ לקנות מי ולשלם למכס מאשר לקנות בישראל אני קניתי את הכרטיס מסך בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך את מגמת עלית המחירים ומסלק עוד ועוד כרטיסים של שכבר לא נמצאת בכלל במגרש של הגדולים.

וכאילו כולם אומרים תודה על הכרטיס הזה שהוא לא עוד יותר יקר כי גם ב 400$ היו קונים.

פשוט אפס תחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

ממשיך את מגמת עלית המחירים ומסלק עוד ועוד כרטיסים של AMD שכבר לא נמצאת בכלל במגרש של הגדולים.

וכאילו כולם אומרים תודה על הכרטיס הזה שהוא לא עוד יותר יקר כי גם ב 400$ היו קונים.

פשוט אפס תחרות..

קניתי וגה 56 יד שנייה מחיר מעולה יותר טוב מ ה2060 החדש של נוידיה תבדוק אותי....השגתי אותו במחיר MSRP של ה2060 איך הם לא במגרש של הגדולים לא הבנתי...הכרטיס אומנם נקנה ב2018 אבל הוא בתכלס בן שנתיים אם אני לא טועה...דברי אולי ישמעו כמי שתוקף אבל אני לא אני רק מציין עובדה כנגד תגובתך :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

קניתי וגה 56 יד שנייה מחיר מעולה יותר טוב מ ה2060 החדש של נוידיה תבדוק אותי....השגתי אותו במחיר MSRP של ה2060 איך הם לא במגרש של הגדולים לא הבנתי...הכרטיס אומנם נקנה ב2018 אבל הוא בתכלס בן שנתיים אם אני לא טועה...דברי אולי ישמעו כמי שתוקף אבל אני לא אני רק מציין עובדה כנגד תגובתך :) 

כן, תבדוק אותו, לחלוטין חלש מVEGA56

relative-performance_2560-1440.png

(מה? זה רפרנס 2060? חז... חזק כמו וגה 64? פאק...)

VEGA56 הושק באוגוסט 2017 והיה זמין במדפים באיזור אוקטובר רק. באותה התקופה GTX 1080 עלה חדש 2200 שקלים, GTX 1070 חדש עלה 1850 שקלים. בתקופת הפוסט קריפטו לאחרונה כמובן אפשר למצוא אותם בחצי ופחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

כשמוצר לשוק הביניים של NV חזק מהכרטיס הכי מהיר של VEGA64, יעיל טרמלית ומבחינת צריכת חשמל ופיצ'רים והכל זול יותר.

וכשהמוצר הכי מהיר של NV מהיר בכ-73% מהכי מהיר של .

כשלשניהם יש גישה לאותו תהליך ייצור בשל מאוד שהגיע לנצילות סיליקון גבוהה אבל הפער בין שניהם כל כך גדול ומשמעותי אז כן, הם לא במגרש של הגדולה (ביחיד, כי זה שוק מונופולי הלכה למעשה).
הם לא קיימים ולא מנסים להציג אלטרנטיבה- לדעתי זה לא מעניין אותם במיוחד.
למעשה 2060 מעיף את גם מרוב שוק הביניים וקובע שהסטנדרט- הן למחיר והן לביצועים- עבור FHD או 1440P הוא 350-400$ בביצועי 1080GTX. לא פחות.
AMD נשארים בתחתית שוק הביניים עם 590 המוזר והשאריות של (שיאלצו להימכר במחיר עלות) ושבתקווה יהיו הניסיון האחרון שלהם עם HBM לשוק הגימינג.

ואם קנית יד2 אשריך, החלטה טובה רק אל תשווה בין מחיר כרטיס יד2 שהושק לפני כשנתיים לבין כרטיס דנדש עם טכנולוגיה מהפכנית בפוטנציה שרק יצא. אם משהו, זה רק מבליט כמה לא קיימים בשוק הגבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

למעשה 2060 מעיף את AMD גם מרוב שוק הביניים וקובע שהסטנדרט- הן למחיר והן לביצועים- עבור FHD או 1440P הוא 350-400$ בביצועי 1080GTX. לא פחות.

תלוי גם בביקושים וגם ב NV. זכור לך מצב ש 1070 פורסם במחיר x כאשר הושק, ונמכר במחיר לא דומה אפילו ? אני יודע כי אני קניתי

אותו במחיר השקה בגל הראשון.

אם המצב יהיה שהכרטיס הזה יהיה במחיר שפירסמו פלוס 10% תוספת גג, אז האמת שהוא הופך את כל הכרטיסים ללא רלוונטיים.

החל מ 590, 580, 1060, 1070, 1070Ti, 1080 וכו'. מבחינת יחס של מחיר\ביצועים הוא קוטש את כולם מלמטה ומלמעלה.

הבעיה שלי איתו, זה הזיכרון -> אנחנו נכנסים לתקופה של שנה חדשה. משחקים חדשים שעובדים יותר ויותר כבד. 

אני חושב שהכרטיס הכי משתלם לקנות עכשיו כחבילה אחת לטווח בינוני-ארוך זה ה 1080TI. משומש\חדש\במבצע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כן, תבדוק אותו, לחלוטין חלש מVEGA56

relative-performance_2560-1440.png

(מה? זה רפרנס 2060? חז... חזק כמו וגה 64? פאק...)

VEGA56 הושק באוגוסט 2017 והיה זמין במדפים באיזור אוקטובר רק. באותה התקופה GTX 1080 עלה חדש 2200 שקלים, GTX 1070 חדש עלה 1850 שקלים. בתקופת הפוסט קריפטו לאחרונה כמובן אפשר למצוא אותם בחצי ופחות

אח שלי ככה לא בודקים כרטיס מסך...אתה רוצה לבדוק כרטיס מסך תפעיל אותו על משחק לא תוכנת בנץ כולם מזמן יודעים שזה נכון ...קניתי וגה יש שניה ב1220 שקל הבאתי אותו מארהב לארהב והמחיר כולל שילוח...שאני רושם פה אני מאוד משתדל לא להביא שטויות אבל אני שמח שמנסים לפקפק זה מעלה לי הדרייב עושה לי כיף בכל הגוף :) אוי כמעט שכחתי יש לי בכרטיס 8 גיגה זכרון של לאומת 6 GDDR......

קח תנגב עם בנץ אמיתי לא הקישקוש ששמת פה למעלה (תסלח לי כן אבל מגיע לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

כשמוצר לשוק הביניים של NV חזק מהכרטיס הכי מהיר של AMD VEGA64, יעיל טרמלית ומבחינת צריכת חשמל ופיצ'רים והכל זול יותר.

וכשהמוצר הכי מהיר של NV מהיר בכ-73% מהכי מהיר של AMD.

כשלשניהם יש גישה לאותו תהליך ייצור בשל מאוד שהגיע לנצילות סיליקון גבוהה אבל הפער בין שניהם כל כך גדול ומשמעותי אז כן, הם לא במגרש של הגדולה (ביחיד, כי זה שוק מונופולי הלכה למעשה).
הם לא קיימים ולא מנסים להציג אלטרנטיבה- לדעתי זה לא מעניין אותם במיוחד.
למעשה 2060 מעיף את AMD גם מרוב שוק הביניים וקובע שהסטנדרט- הן למחיר והן לביצועים- עבור FHD או 1440P הוא 350-400$ בביצועי 1080GTX. לא פחות.
AMD נשארים בתחתית שוק הביניים עם 590 המוזר והשאריות של vega (שיאלצו להימכר במחיר עלות) ושבתקווה יהיו הניסיון האחרון שלהם עם HBM לשוק הגימינג.

ואם קנית יד2 אשריך, החלטה טובה רק אל תשווה בין מחיר כרטיס יד2 שהושק לפני כשנתיים לבין כרטיס דנדש עם טכנולוגיה מהפכנית בפוטנציה שרק יצא. אם משהו, זה רק מבליט כמה AMD לא קיימים בשוק הגבוה.

בהמשך למה שכתבתי למתרברב מלמעלה....אכן קניתי אותו יד שניה הכרטיס עובד עם ביוס של 64 ובנוסף עשיתי עליו UNDERVOLT.... הוא מגיע ליצועים של 2060 תבדקו בנצים על משחקים לא תוכנות בנץ כולנו יודעים שדיוק זה בחינה משחק על כרטיס X ו-Y ולא תוכנות כמו וכדומה...עכשיו אין לי בעיה שתקנו 2060 אבל למה כאשר אתה יכול לקנות משהו יותר זול ותקבל יותר? בקשר לשוק הגבוה...לא רשמתי שום דבר על שוק גבוה נמוך בהקשר השרשור התחיל בזה שאמרתי שעדיף וגה 56 (גם לא 64) על ה2060 שנותן אותם ביצועים ביותר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

תפעיל אותו על משחק לא תוכנת בנץ כולם מזמן יודעים שזה נכון

מדובר ביצועים ממוצעים משוכללים של משחקים רבים חדשים שבנחנו בביקורת

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_RTX_2060_Founders_Edition/

אני דווקא כן זה מבנינו שטורח לקרוא וללמוד על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

תלוי גם בביקושים וגם ב NV. זכור לך מצב ש 1070 פורסם במחיר x כאשר הושק, ונמכר במחיר לא דומה אפילו ? אני יודע כי אני קניתי

אותו במחיר השקה בגל הראשון.

אם המצב יהיה שהכרטיס הזה יהיה במחיר שפירסמו פלוס 10% תוספת גג, אז האמת שהוא הופך את כל הכרטיסים ללא רלוונטיים.

החל מ 590, 580, 1060, 1070, 1070Ti, 1080 וכו'. מבחינת יחס של מחיר\ביצועים הוא קוטש את כולם מלמטה ומלמעלה.

הבעיה שלי איתו, זה הזיכרון -> אנחנו נכנסים לתקופה של שנה חדשה. משחקים חדשים שעובדים יותר ויותר כבד. 

אני חושב שהכרטיס הכי משתלם לקנות עכשיו כחבילה אחת לטווח בינוני-ארוך זה ה 1080TI. משומש\חדש\במבצע. 

מסכים לגמרה הסיבה היחידה שלא קניתי את ה-1080 והלכתי על 56 בגלל שיש לי מסך FREESYNC

נחכה ונראה שיעדכנו את הדרייברים שלהם איך התמיכה ואז יש מצב טוב שאייבא גם 1080TI לארץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...