מחשב לצלם - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לצלם

Eliav Uzan

Recommended Posts

היי שבוע טוב לכולם, אני אחדד כמה פרטים

אני עובד בעיקר עם הלייטרום ופוטושופ, וכמובן קבצים פתוחים וכו'...

כל התמונות שלי לא נשמרות על המחשב עצמו (כונן חיצוני) ומשם אני מייבא את התמונות שלי ועורך את התמונות.

מחפש מפרט טוב חזק ומהיר עד 5000 ש"ח, ללא ציוד היקפי.

שוב.. אני צלם סטילס, וכל החומרים לא ישבו על המחשב עצמו רוב הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כמו שהוכחת בתגובה הקודמת שלך (מסך EIZO עם מערכת כיול עצמית... חחחחחחחחח), אתה סתם טרול. אבל אם תתעקש, אני עדיין מחכה לראות את המפרט ב-"12 עד 15 אלף" שלך. לראות מה תדחוף לשם בשביל להצליח להגיע למחירים האלה.

אתה מנסה להוציא אותי טרול, כי אין לך טיעונים מקצועיים.

אני מספיק מוכר לאנשים שמחפשים ידע מקצועי, אני לא צריך את התגובה הילדותית, ועוד ממנהל "פורום מקצועי".

פשוט בושה שמנהל פורום מקצועי מציע לצלם מקצועי מעבד i5.:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

פשוט בושה שמנהל פורום מקצועי מציע לצלם מקצועי מעבד i5.:s07:

אתה אולי רוצה להלוות לפותח הדיון בערך 5000 שקלים? או פשוט להעניק לו אותם מתנה? נראה לי פשרת ביניים נהדרת, ככה הוא יוכל להגדיל את התקציב לעשרת אלפים שקלים.

עמרי מנהל את האתר, אבל גם צלם מקצועי מזה לא מעט שנים. עצה שלו שווה בעניין.

פותח הדיון, האם כל האחסון שלך נמצא על גבי שרת אחסון? אם כך אולי לא תזדקק כלל לכונן קשיח מקומי אלא רק כונן למערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה אולי רוצה להלוות לפותח הדיון בערך 5000 שקלים? או פשוט להעניק לו אותם מתנה? נראה לי פשרת ביניים נהדרת, ככה הוא יוכל להגדיל את התקציב לעשרת אלפים שקלים.

עמרי מנהל את האתר, אבל גם צלם מקצועי מזה לא מעט שנים. עצה שלו שווה בעניין.

פותח הדיון, האם כל האחסון שלך נמצא על גבי שרת אחסון? אם כך אולי לא תזדקק כלל לכונן קשיח מקומי אלא רק כונן SSD למערכת

אני לא יאחסן שם את התמונות שלי אבל כן צריך כונן קשיח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור צלם שקנה גם מחשב בסכום דומה (כן, אני גם עובד עם RAW לפני שתשאל), רק עם כרטיס מסך שמתאים גם למשחקים בסכום כולל של 5300, באמת שאין צורך ביותר מזה. לא מבין מאיפה הסכומים המונפצים של 12-15K לצילום סטילס, לא כולל מסך. זה תקציב לצלם , לסטילס זה overkill מוגזם ביותר.

זה שהוא מגדיר את עצמו כצלם מקצועי לא אומר שהוא זקוק למחשב עם "סטטוס" מעל סכום מסויים כדי לתת לן "תואר" של צלם מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

בתור צלם שקנה גם מחשב בסכום דומה (כן, אני גם עובד עם RAW לפני שתשאל), רק עם כרטיס מסך שמתאים גם למשחקים בסכום כולל של 5300, באמת שאין צורך ביותר מזה. לא מבין מאיפה הסכומים המונפצים של 12-15K לצילום סטילס, לא כולל מסך. זה תקציב לצלם וידאו, לסטילס זה overkill מוגזם ביותר.

זה שהוא מגדיר את עצמו כצלם מקצועי לא אומר שהוא זקוק למחשב עם "סטטוס" מעל סכום מסויים כדי לתת לן "תואר" של צלם מקצועי.

צלם סטודיו, צלם ביוטי, צלם . צלם חתונות 

לכל אחד מהם נדרש מפרט שונה.

במקרה של צלם חתונות שעובד על כמות גדולה של . נדרש ממנו זמן תגובה מהיר להכנת התמונות כולל אלבום דיגיטלי. כל זה לא יעבוד חלק על מחשב במחיר של 5k.

זה שכל חפר קונה מצלמת רפלקס והופך לצלם מקצועי. בהחלט יכול להסתפק במחשב בסיסי ב-5k.

בטח לא מחשב עם מעבד לחבילת אדובי לפרנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

במקרה של צלם חתונות שעובד על כמות גדולה של תמונות. נדרש ממנו זמן תגובה מהיר להכנת התמונות כולל אלבום דיגיטלי. כל זה לא יעבוד חלק על מחשב במחיר של 5k.

זה פשוט לא נכון וזה שתחזור על זה שוב ושוב לא יהפוך את זה לנכון....

אגב, כבר פעם שניה שאתה מזכיר אלבום דגיטלי כאילו שזה איזה משהו כבד...

אז א. זאת ממש לא פעולה כבדה.. ו-ב. רוב הצלמים בכלל לא מכינים את האלבום בעצמם אלא מעבירים למעצבת אלבומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...