Intel Optane 16GB Flash Memory (מה זה?) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel Optane 16GB Flash Memory (מה זה?)

shay1231

Recommended Posts

4 GB of video memory can run most graphics demanding apps well. It’s very good for multitasking thanks to the 16GB Flash Memory which brings it to a  whopping 20GB of total memory.

לקוח מתוך מפרט מחשב נייד. מה זה Intel 16GB Flash Memory ובמה הוא שונה מזיכרון רגיל?

תודה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לגעת? אשמח אם תסביר למה לפי הכתבה באתר הדבר הזה הוא מוצר מעולה ומהווה תחליף ראוי ל ואפילו יותר טוב בחלק מהמקרים:

https://hwzone.co.il/main-computers/טכנולוגיית-ה-optane-של-אינטל-בביקורת-הגיע-הז/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש לך איזה קטע להיות ציני ולתקוף (וזו לא הפעם הראשונה). אתה נמצא בפורום שמטרתו לשתף מידע בין אנשים. זה שאתה עונה לי תשובות כאלה ממש לא עוזר. חושב שאני עושה טעות? יופי, בא תשתף, ואם לא אז עדיף שלא תגיב כי גם ככה התשובה שלך לא מועילה. 

ערב טוב! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטן הוא סוג של מאינטל שאמור לתת קצת מטמון לדיסק הקשיח האיטי, ועל פניו לשפר תגובה של המחשב, זה בטח לא ראם והמחשב המדובר עדיין יהיה עם 4 ג'יגה, שזה מעט. לכן ניתנה לך עזרה ועצה לא לגעת, לא ראיתי איפה הוא תקף אותך. ובכלל, למרות הכותרות, משהו חשוד לי במוכר הנ"ל, ייתכן שמצבו של הנייד לא משהו, או איזה טריק אחר. אם אתה רוצה אותו למשימות בסיסיות, אני בטוח שיש אלטרנטיבות עם יותר פוטנציאל במחיר אטרקטיבי יותר, ובכל מקרה תחקור על החנות בשבע עיניים.

לגבי מחודשים, הנה חנות עם הרבה מבחר ואמינה מאד.

https://www.ebay.co.uk/usr/hightech-gb?_trksid=p2060353.m2749.l2754

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

אופטן הוא סוג של SSD מאינטל שאמור לתת קצת זכרון מטמון לדיסק הקשיח האיטי, ועל פניו לשפר תגובה של המחשב, זה בטח לא זכרון ראם והמחשב המדובר עדיין יהיה עם 4 ג'יגה, שזה מעט. לכן ניתנה לך עזרה ועצה לא לגעת, לא ראיתי איפה הוא תקף אותך. ובכלל, למרות הכותרות, משהו חשוד לי במוכר הנ"ל, ייתכן שמצבו של הנייד לא משהו, או איזה טריק אחר. אם אתה רוצה אותו למשימות בסיסיות, אני בטוח שיש אלטרנטיבות עם יותר פוטנציאל במחיר אטרקטיבי יותר, ובכל מקרה תחקור על החנות בשבע עיניים.

לגבי ניידים מחודשים, הנה חנות עם הרבה מבחר ואמינה מאד.

https://www.ebay.co.uk/usr/hightech-gb?_trksid=p2060353.m2749.l2754

השפת דיבור שלו מתנשאת וזה לא רק בפוסט הספציפי הזה. 

אתה לדוגמה נתת תגובה לעניין ופירטת וזה גרם לי לחשוב קצת אחרת. 

בנוגע למוכר, יש לו ביקורות מעולות ב אז לא נראה לי שהוא מפוקפק. 

אני עובר כרגע על המחשבים של המוכר שנתת לי והמחשבים שם מאוד ישנים. יש לך משהו ספציפי שאתה ממליץ עליו?  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

זה לא עוד ראם אבל אמור לעזור לפייגינג מהיר יותר . לא הייתי קונה היום מחשב עם HHD , באף מחיר ..

מה זה פייגינג? 

ובסדר אני יכול להוסיף בנוסף. היום הם לא עולים יקר ואפשר להביא משהו ב 200-300 שקל שרק הווינדוס ישב עליו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גישה נורא מוזרה. 500 gb עולה 400 שקל בערך . רוב האנשים גם לא צריכים יותר מ200 , העיקר שיהיה 1TB שיושב ריק. 

פייג'ינג זה כשמערכת ההפעלה מעבירה דברים מן הראם לאחסון 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...