דרך איפה מומלץ להפנות את המכשיר לבדיקה ותיקון? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרך איפה מומלץ להפנות את המכשיר לבדיקה ותיקון?

eviatar28

Recommended Posts

קניתי את המכשיר G6 מ KSP לפני קצת פחות מחודש ועכשיו התחילו להופיע על המסך פסים לבנים שזזים על המסך מדי פעם ולפעמים גם בפסים האלו התמונה נתקעת עליהם לכמה שניות ואז שוב חוזר להיות רגיל... בקיצור בעיה בעיבוד הגרפי של המסך...

עכשיו יש לי כבר היסטוריה לא הכי טובה עם רונלייט... יש לי בנוסף את הV20 ולפני כשנתיים כשהעברתי אותו לטיפול תקלה ברונלייט ישירות אמרו שצריך להחליף מסך ב1000 שקל, ברגע ששמעתי את זה וויתרתי על האחריות פתחתי את המכשיר לבד בבית וסידרתי אותו (נקודה קטנה של קורוזיה שנוצרה איכשהו וניקיתי) ועובד לי מעולה גם שנתיים אחרי זה בחינם...

עכשיו אני מפחד להביא להם את ה G6 שלא ישרטו את המכשיר וגם לא יתקנו את מה שהם צריכים לתקן כי זה בעיה מהמפעל וגם יבקשו מחיר מופרז לתיקון המסך... מצד שני אני לא יכול להשאיר את המכשיר ככה אולי המסך עוד ימות יום אחד עד הסוף לכן אני מעדיף לפנות אליהם לתיקון המכשיר....

עכשיו אני מתלבט האם שווה לי לפנות דרך KSP לתיקון שהם יעבירו לרונלייט ואיכשהו המכשיר שלי יצא בטוח יותר דרכם ולא יחזור פצוע, או שזה סתם מסלול ארוך מדי שאני לא ארוויח בו כלום וכדאי לי לפנות ישר לרונלייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...