wd elements - החלפת פלטות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

wd elements - החלפת פלטות

מאיריקו

Recommended Posts

היי,

לאחרונה נהרס לי הדיסק הקשיח עקב נפילה, הראש הקורא נשבר ולכן לא ניתן היה לקרוא את הקבצים.

פניתי לחברה לשחזור מידע ונתנו לי הצעת מחיר של למעלה מ 4,000 ש"ח.

המידע שיש לי בדיסק לא שווה מבחינתי את הסכום הזה אבל חשבתי על פתרון אחר, אם הכל עובד תקין פרט למחטים עצמם, אי אפשר פשוט לקנות את אותו דיסק קשיח בדיוק, לפתוח אותו ולהחליף בין החלטות? ככה יהיה לי מחטים חדשים שיקראו מפלטות תקינות.

האם אני מפספס משהו?

מצורפות להמשיך את הבעיה

אודה לחוות דעתכם.

Screenshot_20181230-184742.jpg

Screenshot_20181230-184724.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות את זה במעבדה.

הצעה של כ-3000 ש"ח זה סביר. 4000 זה קצת יקר אני חושב.

אם כבר פתחת את הכונן שלך וסובבת את הפלטות, אז זה לא רלוונטי ולא תוכל לשחזר את המידע גם לא במעבדה.

בשביל לעשות את זה לבד צריך כלים מיוחדים בשביל שהפלטות לא יזוזו אחת ביחס לשניה (או לשלישית אם יש) וגם צריך להיות בחדר נקי מאבק.

ורוב הסיכויים (99.99%) שסתם תהרוס את הכונן החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

@מאיריקו, שלום ידידי,

במקרה ובו הדיסק הקשיח נפל והראשים נפגמו פיזית, יש חשש כי פגעו בפלטות.

לבצע העברת פלטות למבנה דיסק קשיח זהה - לא יעיל. במקרה זה החלפת ראשים מדיסק קשיח תורם.

כמו שציין במדויק @Gimel, יש צורך בכלים מיוחדים, חדר נקי ומיומנות מקצועית בתחום כדי לבצע החלפת ראשים. העברת פלטות היא תורה אחרת שמבצעים במקרים בהם המנוע תקוע, וזה לא המקרה.

יש לקחת בחשבון ובמידה ואכן קיים נזק פיזי לאחת מפלטות הנתונים, כל ראש שיכנס שם לעבודה יקרוס וישבר מיד - מצב בו לא ניתן לשחזר מידע כלל.

בנוסף, לאחר החלפת ראשים, את הדיסק לא מחברים למחשב, אלא למכשיר ייעודי שאיתו עובדים "בעדינות" ומושכים את הסקטורים הבריאים החוצה.

גילוי נאות, אני טכני שחזור מידע במקצועי,

במידה ותיהיה מעוניין, ולא נגעת בפלטות אשמח לעזור. והמחירים אצלנו הם חצי ממה שציינת.

צור קשר, אארגן לך בדיקה חינם ללא התחייבות :)

צ'יפ שחזור מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...