שמות קבצים בעברית בשרת אחסון בחו"ל מופיעים בג'יבריש - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמות קבצים בעברית בשרת אחסון בחו"ל מופיעים בג'יבריש

uncommon

Recommended Posts

לאחרונה העברתי את האתר שלי לאחסון של חברת Fast Comet.
באתר שלי יש לקבצים ולתמונות שמות בעברית (מטעמי seo). אלא שב-FTP כל השמות מופיעים בג'יבריש, ובהתאם לכך כל הקישורים לא פעילים, מרבית התמונות לא עולות והאתר תקוע באופן לא מפתיע.
 Fast Comet הציעו שאעלה ב-ftp קובץ zip של כל האתר, עושה רושם אחרי שעות שהם תקועים עם הבעיה.
זה גם לא הגיוני שכל פעם שארצה לעדכן עמוד html אצטרך לעלות zip...
מכיוון שהאחסון הקודם גם היה בחו"ל ושם ראיתי את שמות הקבצים בעברית, איני איש IT, אבל אני מניח שיש פה הגדרות קידוד לעברית שצוות התמיכה של החברה הנוכחית לא התנסה בהם.
אשמח אם מישהו כאן יוכל לנסח בעבורי הנחיה מה עליהם לעשות כדי לפתור את המצב. תודה מראש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לפי השאלה שלך אני מבין שזה לא.

אני לא איש IT, ומניסיון העבר העדפתי להימנע מלבצע פעולות בזמן שצוות התמיכה כביכול מטפל. שלא יהיו להם תירוצים.
ההערה הזאת נתנה לי דחיפה קטנה: למה בעצם לא לנסות להעביר קובץ בודד ב-SFTP".

לשמחתי הוא עבר יפה, וכל שנותר לי לעשות הוא להעביר את שאר האתר.

אני די נדהם איך חברת גדולה יחסית כבר יום רביעי שאינה יודעת לאכול את הבעיה, גם אחרי שאתמול שלחתי להם את הלינק של ה-Filzilla Wiki'

(נעשה להם הנחת סופ"ש/כריסטמס -בטח צוות גיבוי מתחיל).

שוב הרבה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עשיתי מאמץ לבחור חברה שיש לה דירוגים גבוהים רבים ככל הניתן.

ב-3 אתרי דרוג הם כיכבו לכאורה בין 4 ל-5 כוכבים עם review מופרט:

•  535 חיובי -  13 שליליhostadvice:  
  •  85 חיובי   -   2 שליליwhtop:   
  •  78  חיובי -  21  שליליtrustpilot:  

זה לא הועיל לי בסופו של דבר כי מסתבר שהם/הוא חברה עם צוות תמיכה חלש (אע"פ שכל כמה שעות על ההודעה חתום איש תמיכה אחר).  בקיצור, הזול (6$ לחודש עבור 20G ללא הגבלה) הוא היקר לפחות במובן של זמן ונזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...