המלצה למחשב גיימינג ללא מסך עם תקציב עד 10,000 ש"ח (גמיש). - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב גיימינג ללא מסך עם תקציב עד 10,000 ש"ח (גמיש).

partas

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שרשור בעייתי מלא בלבולים ומסרים סותרים למי שלא מבין. מציע לפתוח השרשור לא להתייחס. חפש אתרים בחו"ל שיעזרו לך יותר. אם אתה רוצה מחשב למשחקים, תציב קודם כל כעובדה מסך 240p (כמו של benq) ותבנה מחשב סביבו. וכן, הוא יהיה TN כי במשחקים אתה צריך מהירות תגובה מתחת ל 1ms, ושום פאנל אחר לא יתן לך את זה. וכן, אתה צריך לוותר על צבעים טובים בשביל זה. תחליט מה חשוב לך: דיוק בצבעים או מהירות תגובה למשחקים.

ויש עוד הרבה מה להגיב אבל לא ברור שזה רלוונטי אם אתה לא רוכש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David Zucker

מעבד 8700k ולוח אם שהוא לא מהסדרה z370????

זכרונות עם תדר שהלוח לא קורא

מפרט יקר ומבוזבז

אתה מבין שאתה גורם לבן אדם להוציא הרבה כסף מהכיס מבלי שתהיה לו תועלת מירבית ממה שהוא קנה?????

אין יותר מידי מה להגיב לך חבר, שא ברכה מכל הלב.

ציטוט של Epidem

לא כלכך הבנתי למה כל הזמן דוחפים לי כרטיס מסך מעפאנים..

144FPS עם ההגדרות הכי גבוהות אי אפשר להריץ אפילו עם 1080TI מומהר במרבית המשחקים העדכניים... (אני מדבר על רזולוציה 2K) 

אז אתם שמים לו 2070 או 2080 בשילוב עם מסכים כאלה? חח

ממליץ לקחת 2080TI \ 1080TI עם המסכים שהם ממליצים במפרטים או אם אתה מתכנן לשדרג מסך בקרוב.

למה לשלם על 1080TI אותו סכום כמו 2080?

אלא אם פותח הדיון רוצה לרכוש אחד או שניים כאלו ביד 2, רק בחירה ביד 2 תהפוך את ההחלטה הזו לכדאית.

2080 יחיד בשביל 2K זה אחלה כרטיס ולא צריך 2080TI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של partas

שלום לאנשי HWzone! בדרך כלל אני בונה לעצמי את המחשב אבל הרבה זמן עבר מאז פעם האחרונה ואני כבר לא מעודכן/אין לי יותר מידי זמן :(

אשמח לקבל מפרטים/טיפים/המלצות לגבי מחשב שיוכל להריץ את המשחקים שקרובים לצאת ב144fps לפחות על ההגדרות הכי גבוהות כמובן.

אישית.. אני לא מתכוון לשחק (לפחות בזמן הקרוב) ב4K אבל אני לא פוסל עדיין.

עריכה - 

בבקשה תעדכנו אותי אם צריכים עוד פרטים ותודה רבה רבה מראש על העזרה :)

נ.ב אני גמיש בעניין הכספים אפשר לחרוג אם באמת יש צורך אבל לא בהגזמה.

לפי מה שהבנתי אתה משחק ברזלוציה של 1440P ושואף למעלה...אז המעבדים של אינטל שהאכן הם הטובים ביותר למשחקים אבל ב1080P לא רלוונטים כלפיך....אני לא בא להשמיץ אנשים חס וחלילה אני בא ונותן את העצות שלי בתור אחד שרק משחק במחשב...ועשה המון מחקר בנושא בניית מחשבים ושוב אני לא מזלזל באלה שזו עבודתם וכדומה....אז ככה אל תלך על אינטל תקנה מערכת של ...חכה לרייזן החדש שיוצא בעוד שבוע שנים לא יותר ואז בכלל לא יהיה מה לדבר על ושתדע בתור מי שיש לו את הדור הראשון רייזן 1600X ההבדל בFPS בין לAMD לא מורגש מה יוצא לך מההמלצה שלי ? חיסכון אדיר לכיס שדרוג חלקים יותר משמעותיים בכדי שהמשחקים שלך יעבדו על רזלוציות גבוהות באכויות גבוהות

בעבר אמרתי אני לא ממליץ על סדרה 2XXX של נוידיה ולא בגלל שאני מתעב חברות שגונבות את הצרכנים שלה אלא בגלל שהרבה מתלוננים שהכרטיסים עושים בעיות

...אני הייתי ממליץ ללכת על סדרה 1XXX של נוידיה 

אם אתה משדרג תמסך בסוף לך על מסך וקנה כרטיס שלAMD בקרוב גם יצאו חדשים 

אני לא רואה עצמי כאחד שמתפשר על חומרה אבל לזרוק כסף לפח גם לא בא בחשבון ולכן AMD ונוידיה שילכו לחפש תפראירים שלהם אבל זו דעתי ודעתי בלבד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אנשים על כל התגובות והטיפים :)

יש קצת הכל מהכל פה ולא דעה אחת רווחת אז אני אנסה לחקור בעצמי עוד קצת עם הטיפים שסיפקתם לי ולבחור מפרט מתאים מהרשימה שהבאתם לי.

ea80 אני לא בהרכח קונה את המחשב עכשיו זה יכול להיות גם עוד חודש (גג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של partas

יש קצת הכל מהכל פה ולא דעה אחת רווחת אז אני אנסה לחקור בעצמי עוד קצת עם הטיפים שסיפקתם לי ולבחור מפרט מתאים מהרשימה שהבאתם לי.

בוא ננסה לייעל את הדיון פה.

אמרת שיש לך מסך בעל פאנל TN, רזולוציה 1080P, קצב רענון 144HZ.

האם אתה תחרותי?

איזה משחקים אתה משחק?

למה לקנות מסך חדש? לא מרוצה מהנוכחי?

הדרישה לנצל את כל התקציב?

מתי מתוכננת הרכישה? שים לב שצריכים לצאת מעבדים חדשים מ-.

חלק מההצעות פה הוצעו עם מסך פאנל . אם אתה תחרותי, עדיף להימנע ביגלל פיקסלים איטיים.

אם אתה נשאר עם רזולוציה 1080P אז אולי יש טעם בלקנות מעבד אינטל. אחרת אין שום סיבה. ברגע שאתה מגדיל את הרזולוציה מעבדי נותנים פייט רציני. וזה כל עוד אתה תחרותי שצריך FPS גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

למה לשלם על 1080TI אותו סכום כמו 2080?

אלא אם פותח הדיון רוצה לרכוש אחד או שניים כאלו ביד 2, רק בחירה ביד 2 תהפוך את ההחלטה הזו לכדאית.

2080 יחיד בשביל 2K זה אחלה כרטיס ולא צריך 2080TI .

הטיעון שהבאת פה מראה עד כמה אתה מבין בנושא.

למה אני בכלל מנסה?

@partas אני אמרתי את שלי, לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...