כרטיס מסך נשרף צריך חדש - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך נשרף צריך חדש

dani thompson

Recommended Posts

כל כרטיס יתאים למפרט שלך.

תריץ עליו בדיקת  מאמץ ותראה שהוא לא מתחמם , מאווררים עובדים כראוי .

אם זה כרטיס עם boost אז תראה שהוא אכן עובד ב boost  בצורה יציבה .

אם זה כרטיס שיוצא ממחשב עם ספק איכותי  אז לא צריכה להיות בעיה.

אם הכרטיס מורכב עוד אצל המוכר , אפשר לבצע את הבדיקות אצלו , אם הוא כבר מפורק , תוודא שהמוכר מתחייב על תקינות  ותבצע את הבדיקות אצלך .

בדיקות מאמץ :

furmark,

unigine position .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של yoavke

כל כרטיס יתאים למפרט שלך.

תריץ עליו בדיקת  מאמץ ותראה שהוא לא מתחמם , מאווררים עובדים כראוי .

אם זה כרטיס עם boost אז תראה שהוא אכן עובד ב boost  בצורה יציבה .

אם זה כרטיס שיוצא ממחשב עם ספק איכותי  אז לא צריכה להיות בעיה.

אם הכרטיס מורכב עוד אצל המוכר , אפשר לבצע את הבדיקות אצלו , אם הוא כבר מפורק , תוודא שהמוכר מתחייב על תקינות  ותבצע את הבדיקות אצלך .

בדיקות מאמץ :

furmark,

unigine Super position .

אחלה תודה, כרטיסים מומלצים במחיר של 300 ש"ח בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

ייתכן מאד שאלו מזויפים, אמנם אני קונה הרבה באיביי ועד עתה לא נתקלתי בזיופים, רק מחירים אטרקטיביים ופערים גדולים בין הזול ביותר ליקר ביותר

https://wccftech.com/updated-gpu-z-alerts-users-about-fake-gpus/

אם גם תשקיע מעט מאמץ בבחינת המידע לנגד עיניך תגלה הרבה מאוד בעיות טכניות עם הכרטיסים הסופר זולים באיביי . 

יש גם כאלה :

https://www.ebay.com/itm/ASUS-GeForce-GTX-1050-Ti-Cerberus-Advanced-4GB-90YV0A75-M0NA00-NVIDIA-Grafi/113485047073?hash=item1a6c3c6521:g:MGYAAOSwIS9cIN-t:rk:1:pf:0

זה ככל הנראה חשבון איביי שנפרץ . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dani thompson

זהו שבדקתי אחרי כמה שעות אותו דבר אין תצוגה כלום.. ומבין הכרטיסים שציינת, יש משהו באיזור 300 ש"ח אולי 350?

אני מניח שאתה עובד כרגע עם הכרטיס המובנה.

אם כך ולמעשה כבר הוצאת את הכרטיס הישן - נסה להחזיר אותו , כיבוי אחד בשל הגעה לטמפ' שף אינו אמור להרוג כרטיס.

אם לא , אז קודם כל תבדוק את המחשב עם הכרטיס המובנה לפני שאתה הולך לקנות כרטיס אחר.

ואחרי שאתה רואה שהוא עובד עם המובנה , תחזיר את ה660  לניסיון נוסף .

מה מומלץ - כנראה מה שאמר djelectric

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1050gtx 2gb ב500 כדאי? והמוכר אמר שאם לא יעבוד טוב למרות שזה עובד טוב אצלו אמר שאני יכול תוך שבוע להחזיר את הכסף, עכשיו זה באוויר, איך אפשר לעשות הסכם עם הבן אדם באופן משפטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

כשחדש עולה באמזון כ-550 ש"ח עד הבית? לא. 

ב-500 ש"ח כבר תוכל למצוא gtx 1060 3gb או 570 4gb משומש עם אחריות. 

אני מתכוון לקנות בארץ כי אני צריך כרטיס לעכשיו. איזה אופציות ישנן בארץ יד 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dani thompson

1050gtx 2gb ב500 כדאי? והמוכר אמר שאם לא יעבוד טוב למרות שזה עובד טוב אצלו אמר שאני יכול תוך שבוע להחזיר את הכסף, עכשיו זה באוויר, איך אפשר לעשות הסכם עם הבן אדם באופן משפטי?

עקרונית שיחת טלפון מוקלטת או הודעות טקסט כתובות הן הסכם עם תוקף משפטי מסויים אם תלך איתו לתביעות קטנות,

כמובן שהוא עלול לטעון שאתה גרמת לנזק , בהחלט עדיף לבדוק קצת את הכרטיס במחשב של המוכר אם זה אפשרי   .

בכל מקרה , אתה אמור לקבל תחושה מסויימת כשאתה עובד מול הבן אדם , אם התחושה לא טובה - תוותר על העסקה. 

ספציפית gtx 1050  הוכרז לפני כשנתיים וקצת כך שכרטיס כזה אמור להיות באחריות ( רובם מגיעים עם 3 ) 

אלו לא כרטיסים ששימשו לכרייה כך שאין חשש מפני בלאי בלתי סביר . 

ולשאלה הראשונה - לא , gtx1050 ב 500 ש"ח זאת לא רכישה כדאית, לפני שבוע נמכר כאן בלוח gtx1060-6gb משומש במחיר הזה .

יש בלוח 1050ti ב 550 ש"ח וזה כרטיס שנותן שיפור של הרבה יותר מ 10% בביצועים ( ו550 זה יקר ל 1050ti למען הסדר הטוב ) 

צר לי לבשר לך אבל שוק יד 2 אינו מוצלח למי שאינו יכול להמתין בסבלנות .

gtx960-4gb הינו  יותר טוב מ 1050-2GB , הוא בערך כמו 1050ti4gb והוא נמכר בטווח המחיר שלך - בערך 300-350 ש"ח .

אני יודע שהם יותר ישנים אבל ב 500 ש"ח אני הייתי מעדיף לקחת 970, ראיתי שניים בלוח ,לא יודע אם אקטואלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן איזה שוק של חיים בסרט יש ביד שניה. 1050GTX חדש בארץ עולה 700 שקל, בשביל 200 שקל לא היית טורח אפילו להגיע עד אליו ולשבור תראש ב"איך אפשר לעשות הסכם עם הבן אדם באופן משפטי".

בגלל זה כמעט ויתרתי בעצמי על קניית כרטיס חדש, עד שבסוף הייתי קצת סבלני ונפלתי על עסקה הוגנת שמכבדת את האינטיליגנציה, ללא שום מיקוחים וחרתות למינהן.

אז כמו שאמרו רק צריך רק סבלנות. ב-500 יש לך אופציות הרבה יותר עדיפות מ-1050 ביד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כרטיסי מסך שיהיו חזקים לפחות כמו זה שיש לך הם GTX 760 ומעלה, GTX 960 ומעלה, GTX 1050 ומעלה,

מצד AMD כרטיסים כמו R9 270 ומעלה, 560 ומעלה,

ציטוט של holyheat

אז כמו שאמרו רק צריך רק סבלנות. ב-500 יש לך אופציות הרבה יותר עדיפות מ-1050 ביד שניה.

הכרטיס מסך הבא יהיה חזק משמעותית מGTX 660 וגם מGTX 1050

כרטיס מסך Sapphire Radeon RX 570 4GB GDDR5

ציטוט

תאריך פרסום - 19/12/2018 (לפני 6 ימים)

מחיר - ₪500

כרטיס מסך Sapphire Radeon 570 4GB GDDR5

Boost Clock 1244 MHz
Memory Size 4GB
DirectX 12

בשימוש 10 חודש

אחריות ל-2 שנים 2 חודש

tel. 0505454256

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dani thompson

שוב תודה לכולם, הציעו לי rx 560 4gb עם אחריות ב400 או 960gtx ב300, אני בעיקר צריך לעריכת וידאו בPremiere pro ואפטר אפקטס.

לא עדיף את הRX 570 4GB עם אחריות לשנתיים וחודשיים ב500ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...