מה קורה לתעשיית הגיימינג? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה לתעשיית הגיימינג?

GameGems

Recommended Posts

הם קיבלו מה ששילמו עליו בדיוק. סקירה של הפרייקטים העכשוויים של בליזארד, אפשרות להתנסות בהם, אירועי אלקטרוני, תחרות קוספליי, פאנלים עם מפתחים, וכולי. אף אחד לא מכר להם כנס עם תמונה של דיאבלו 4 והם גילו שאין דיאבלו 4. ההשוואה היותר נכונה זה שזה כמו שאני אמכור לך חבילה עם ההבטחה שיש בפנים משהו שלובשים מתחת למכנסיים ואתה תפתח אותה ותגלה בפנים תחתונים, ותקים מהומה על זה שציפית שזה יהיה חגורת כסף מלאה בשטרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים טסים מכל העולם, משלמים בתי מלון וכרטיס כניסה במחיר מכובד, לא כדי לשמוע על משחק לפלאפון...אם היו מכריזים על משחק אחר שהוא ברמה מספקת לגיימר הממוצע אף אחד לא היה נובח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

איזה השוואה מטופשת. הם לא ציפו לחגורה עם כסף, הם ציפו לדבר הגדול הבא מבליזארד, ולא היה שום דבר גדול.

אין בעיה, אל תתפלא שבליזארד מתחילה לשקוע כמו EA.

עזוב שניה שמבחינתי ומבחינת לא מעט אנשים שאני מכיר הכניסה של בליזארד לתחום ה RPG בסלולרי זה דבר ענק שאני קיוויתי לו שנים וממש מתרגש לקראתו (בתקווה כמובן שזה יעשה כמו שצריך), בחצי מהבליזקונים לא הוכרז שום דבר גדול. זה טיעון תפל, שנאה לשם השנאה.

ציטוט של No-one

אנשים טסים מכל העולם, משלמים בתי מלון וכרטיס כניסה במחיר מכובד, לא כדי לשמוע על משחק לפלאפון...אם היו מכריזים על משחק אחר שהוא ברמה מספקת לגיימר הממוצע אף אחד לא היה נובח

תעשה לי טובה! אם היה אותו הכנס בדיוק, רק בלי ההכרזה על אימורטל, אף אחד לא היה מתלונן! עובדה, בחצי מהבליזקונים לא הייתה שום הכרזה גדולה. אנשים מתלוננים על אימורטל, לא על זה שלא היה משהו אחר. השאלה היא למה הם מתביישים כל כך להגיד את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא יהיה טוב כי זה פשוט RESKIN של משחק סיני קיים.

בכל מקרה, הקסם של בליזאררד מתפוגג, אתה יכול למשוך מעריצים באף על בסיס התהילה הישנה שלך, אבל בסוף אנשים יבינו את הניצול הציני שעושים להתלהבות שלהם ובסוף בליזארד תדעך ותעלם כמו רבות לפניה. זו הסנונית הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא פנאט, אם זה reskin של משחק סיני קיים אני אשנא אותו בדיוק כמוך. אבל אתה קופץ למסקנות עם אפס ביסוס, אין לך אפילו פיסת מידע על הגיימפליי, הביסוס היחיד שיש לך זה שהלחצנים נראים דומים ושהחברה הסינית ההיא מפתחת אותו. על פי ההגיון הזה כל משחקי ה FPS הם reskins אחד של השני כי בכולם אתה שולט בדמות בצורה זהה ( WSAD לזוז, עכבר להזיז כוונת, כפתור שמאלי ירייה, ריסקין, כן?)

אתה אומר שאוכל במסעדה לא טעים לפני שהיא נפתחת בכלל, אתה לא אומר שהמעבד הבא של גרוע לפני שהוא הוכרז בכלל, וכמו שאתה בטח לא פנאט שקונה משחקים ב pre order לפני שהם יוצאים אני מצפה שגם לא תשפוט משחק לרעה לפני שהוא יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק הכפתורים, זה גם הקסמים והרבה מהמשחקיות.

אתה שה תמים עד לרמה של טירוף? אתה חושב שלבליזארד(בעצם אקטיוויזיון, חלק מהמקימים של בליזארד כבר עזבו) אכפת משהו מלבד הרווחים של המשקיעים?

זה כבר מזמן לא חברה שמעניין אותה למכור משחק טוב למעריצים שלה.

כמובן שזה רק השארות והכל יכול להשתנות כשהמשחק ישתחרר.

אבל רוב הסיכויים שלא תהיה פה הפתעה לטובה, כי מה שמניע את החברה זה רווחים לבעלי המניות, לא לעשות את המשחק האדיר הבא.

תתפקח קצת, בליזארד כבר לא מה שהיתה.

הלוואי ואתה צודק וזה יהיה משחק אדיר, הסיכויים שזה יקרה זה כמו הסיכויים שנבחרת תזכה בגביע האירופאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עסק קיים בשביל להרוויח. לעסק אין זכות קיום אם הוא לא מכניס כסף. כל הגיימרים המאוכזבים הם פשוט ילדים. 

דיאבלו למובייל מיועד לדור הצעיר שצורך את התוכן שלו דרך מכשירים סלולריים. חברה שרוצה לשרוד צריכה להסתכל קדימה ולא לנוח על זרי הדפנה. 

לדור המבוגר שגדל על משחקי בליזארד של פעם מייצרים remakes של SC, WC3, WOW Classic ועוד. 

לא לכולם זה מתאים, אבל זה מי יש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

אתה חושב שלבליזארד אכפת משהו מלבד הרווחים של המשקיעים?

אל תהיה תמים ידידי, לאף חברה בעולם לא היה בעבר, לא היום, ולא בעתיד יהיה אכפת משום דבר חוץ מהרווחים שלה. ההבדל הוא שאני מבין שזה היה מצב מהרגע הראשון, אתה חושב שזה משהו חדש.

ולהיות "שה תמים עד לרמה של טירוף" זה לקנות ב Pre order, ואני בחיים לא אעשה את זה. תבדיל בין ספקנות בריאה לבין שנאה לשם השנאה. אתה כרגע שונא משהו שאין לך מושג לגביו רק בגלל שנראה לך שאולי זה יהיה דומה למשהו אחר שאתה כבר ממילא שונא.

מבחינתי זה RPG לסלולרי מחברה שעד היום נהניתי מכל המשחקים שלה. אז כל ה RPG לסלולרים היו זבל טהור של P2W עד היום, ואני שונא כל אחד ואחד מהם, ויכול להיות שאימורטל יצטרף לערימת הזבל, ויכול להיות שבליזארד כן יוציאו מוצר טוב שיעלה את הרף בתחום כמו שהם עשו בכמעט כל דבר. 

אני לא יודע! זה מה שאני מנסה להגיד! אני לא יודע מה יהיה! אף אחד לא יודע מה הולך לצאת! (חוץ מהמפתחים אני מניח) אני לא אומר לך שאתה טועה, אני  לא יודע אם אתה טועה! אני רק אומר שנכון לעכשיו השנאה שלך לא מבוססת ולא מוצדקת. אולי תתברר כנכונה (ואני אהיה מהראשונים להצטרף אליך בקריאות בוז), אבל עד אז כל הרעילות הזו מצד פנאטים שלא מוכנים לשום דבר חדש די מבחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין להרוויח הרבה כסף, לבין להרוויח את כל הכסף.

המשקיעים לא רוצים להרוויח הרבה כסף, הם רוצים להרוויח את כל הכסף.

לכן הם דוחפים את החברות האלה לכל מיני מהלכים יותר ויותר קיצוניים, ויותר מטופשים, לא בקטע של יצירתיות אלא בקטע של לראות כמה אפשר למתוח את האמון של המעריצים.

מבחינת המשקיעים שבליזארד תימחק, אם היא עשתה קופה לפני שהיא שרפה את עצמה קליל, הם הרוויחו.

החברות האלה זה חברות שמיועדות להישרף ולעשות הרבה כסף בזמן קצר והרבה אנשים מאוכזבים.

אבל תמשיכו להאמין שהחברות האלה פועלות לפי שיטת העסק הקלאסי של להגדיל את הרווחים לאט לאט ובטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...