בקשר למאווררים gainward 1070gtx - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר למאווררים gainward 1070gtx

rroonnii

Recommended Posts

הי.

האם המאווררים (דואל) לא צריכים לפעול עד שהכרטיס מסך מגיע לטמפרטורה מסויימת ואז הם פועלים?. כך המצב כיום עם הכרטיסי מסך הללו?

אין לי יכולת לבדוק כרגע אם יפעלו במשחק. אבל שמדליק את המחשב הם פועלים ולאחר זמן מאוד קצר מפסיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

מאודג יכול להיות שכן. בכרטיס שלי יש אפילו טקסט עם תאורה אחורית שמודיע על כך.

אוקי. אבל הייתי רוצה שמישהו יגיד לי שזה רשמי.

והאם להשאיר את זה כך או עדיף להגדיר אחרת עם תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב, במרבית כרטיסי המסך כיום המאווררים נכנסים לפעולה רק כשהכרטיס מגיע ל-60 מעלות צלזיוס. הסיבה שהם עובדים עם הדלקת המחשב היא מאחר שרק עם עליית מערכת ההפעלה הדרייבר נכנס לפעולה ואומר למאווררים לעבוד כך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

בוקר טוב, במרבית כרטיסי המסך כיום המאווררים נכנסים לפעולה רק כשהכרטיס מגיע ל-60 מעלות צלזיוס. הסיבה שהם עובדים עם הדלקת המחשב היא מאחר שרק עם עליית מערכת ההפעלה הדרייבר נכנס לפעולה ואומר למאווררים לעבוד כך. 

גם בלי דרייבר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במרבית כרטיסי המסך שלא מבוססים על מפוח זה המצב. אפשרי לבדוק זאת באתר היצרן בקלות.

1. גם אם בהדלקת המחשב הם עובדים לכמה שניות וחוזרים לאפס RPM זו פעולה תקינה.

2. תמיד אפשר לבדוק עם הכרטיסים עובדים גם בזמן משחק כאשר שמים ברקע תוכנת ניטור כלשהי. גם אחרי שתצא מהמשחק

תוכל בעצם לראות מה קרה מבחינת RPM וטמפרטורות מהרגע שהפעלת את התוכנה. הפשוטה ביותר הינה HWmonitor.

3. להגדיר ידנית מאוורר של כרטיס מסך לא הייתי עושה שמדובר בדגמים האלו. הם אמורים לעבוד אופטימלי ביחס של תדר\מאמץ\RPM.

בעבר הרחוק תמיד הייתי מגדיר ידני , בין היתר גם כי זה הדבר הנכון לעשות שמבצעים OC. היום לא רואה סיבה טובה,

למעט המאווררים של המארז במידה ואין לך בקר ייעודי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...