איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K)

ItachiSan

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין בכרטיס מסך של אינוידיה שיריץ משחקים על מסך אחד בגודל 27-32 עם רזולוצית וקצב רענון של לפחות 120.
דוגמה למשחקים שישוחקו: Overwatch, Wither 3 the wild hunt.

התקציב כרגע גמיש אבל אני לא מעוניין להוציא אלפי שקלים על עוד 1.5% ביצועים... הכרטיס האולטימטיבי יהיה בעל המחיר הזול ביותר, רמת ביצועים מצוינת ב ותו לא (זאת אומרת אם הכרטיסים היקרים ביותר מגיעים עם הכנה ל או 100K זה פחות מעניין אותי).
ושאלה נוספת- האם הייתם ממליצים לרכוש כרטיס  מסך בחו"ל (אמאזון למשל)?

אשמח להמלצות.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ItachiSan

אני מעוניין בכרטיס מסך של אינוידיה שיריץ משחקים על מסך אחד בגודל 27-32 עם רזולוצית 4k וקצב רענון של לפחות 120.

מצטער, אבל אין לי פתרון בשבילך.

אתה יכול לקחת את RTX 2080 TI בכ-6000 שקלים, אבל הוא לא יספק לך 120FPS ב- תחת הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. והכרטיס 2080 TI הוא הכי חזק היום בשוק אם קראתי נכון? 

כמה FSP אקבל איתו בערך? היית ממליץ לרכוש אותו בחו"ל במחיר זול יותר? 

ואם ארד בדרישות ל 70-80 FSP ו/או הגדרות בינוניות האם יש כרטיס זול יותר שיעשה את העבודה? 

תודה רבה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב לא עד כדי כך גמיש... :)
אני בלית ברירה ארד בדרישות כי אני מבין שכדי לקבל את מה שאני רוצה צריך תקציב כפול ממה שיש לי להשקיע כרגע. אז אם עכשיו אני מסתכל על רמה אחת מתחת להכי טוב (RTX 2080TI), בהשוואה למעלה לא ראיתי בסרטון הבדלים אסטרונומים בין ה- 2080 לבין ה- GTX 1080TI. היו מקומות שה- 1080 אפילו עבר את ה- 2080. השאלה היא האם זה חכם לבנות מערכת סביב 1080TI כשכבר יצא "דור" חדש (לא יודע אם דור זה המינוח הנכון) שזה ה- 2080? זה לא בבחינת לשים את כסף על סוס מת?

דרך אגב, אני עובד בפורום של המסכים גם על חיפוש מסך, וכרגע מסתמן שהמסך לא יהיה עקב תג מחיר גבוה מאוד. אעדכן ברגע שיבחר דגם ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 1080TI ומסך 34 אינץ 3440X1440 של PG348Q, ומאוד נהנה בהגדרות הכי גבוהות, אבל עכשיו שיצא הדור החדש, הייתי הולך על 2080 , לא עולה במחיר מטורף ומצד שני עם אותם ביצועים כמו של 1080TI לרגע זה,  בהמשך יציג ביצועים טובים יותר, גם בגלל הפ'יצרים החדשים וגם בגלל הבשלת הדרייברים ופיתוח משחקים שיתאים לדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאשאר עוד זמן רב עם ה-evga sc ACX 1080 SLI , מריצים על 40" מסך כל משחק על אולטרה, אמנם על 60 הרץ אבל יש לי ספריה של כ-1000 משחקים שעד שאעבור עליהם יצאו עוד כמה וכמה דורות של כרטיסי מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחכה לכרטיס שיביא ב60 FPS מינימום לצערי עדיין לא קיים ואין מה לדבר על שילוב שני כרטיסים(מנסיון אישי ומר) תמתין עוד קצת כנראה במרץ יהיו חדשות יותר ברורות לגבי כרטיסים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

לא בעיה למצוא 1080ti משומש עם אחריות. רחוק מלהיות סוס מת. הסדרה החדשה היא לא פחות מכישלון. 

למה משומש?
ומדוע הסדרה של 2080 היא כישלון?

הבנתי מה כולם אמרו על הביצועים של עם קצב רענון גבוה, קיבלתי המלצות דומות גם בפורום הרכבת מחשבים. אני כרגע מתחיל לפזול לכיוון של 1440P כדי שאוכל לשמור על קצב רענון טוב שיותר חשוב למשחקים מהירים.
ואם להיות קצת יותר ספציפי, זה:
https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-2080-amp

האם לדעתכם עם הכרטיס הזה אוכל לשמור על הגדרות גבוהות וקצב רענון גבוה על 1440P או שזה עדיין שאפתני מדי?
עדיף 2080 "רגיל" (לא TI) או 1080TI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין לא מבחינה בקצבי רענון גבוהים כאלה, היא כן מבחינה באיכות תמונה, שעדיפה בהרבה ב- אולטרה לעומת 1440, אבל זה עניין של טעם אישי, ורמת אימרסיה בתוך המשחק (השתלבות או השתתפות במשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משומש, כי יש לא מעט כרטיסים עם שנתיים אחריות ויותר מאנשים שמנסים למזער הפסדים מכריית המטבעות הוירטואליים.

הסדרה החדשה היא כישלון בכל קנה מידה, מאחר וגם הכרטיס החזק והיקר ביותר לא מסוגל להתמודד עם ,נואם מפעילים את טכנולוגיית הקרניים שכל כך דיברו עליה, הביצועים נחתכים בחצי. אפשר לדלג על הדור הזה בכיף, בתקווה שבשנה הבאה תשחרר משהו שמכבד את הצרכנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

למה משומש?
ומדוע הסדרה של 2080 היא כישלון?

הבנתי מה כולם אמרו על הביצועים של 4k עם קצב רענון גבוה, קיבלתי המלצות דומות גם בפורום הרכבת מחשבים. אני כרגע מתחיל לפזול לכיוון של 1440P כדי שאוכל לשמור על קצב רענון טוב שיותר חשוב למשחקים מהירים.
ואם להיות קצת יותר ספציפי, זה:
https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-2080-amp

האם לדעתכם עם הכרטיס הזה אוכל לשמור על הגדרות גבוהות וקצב רענון גבוה על 1440P או שזה עדיין שאפתני מדי?
עדיף 2080 "רגיל" (לא TI) או 1080TI?

2080 יעמוד בקצב 1440P בצורה מעולה אבל דע לך שהכרטיס לא שווה את המחיר את תתבאס ברגע שיצאו דורות חדשים של כרטיסים מבחינת ההשקעה שלך חוץ מזה יש הרבה תלונות על הסדרה 2XXX חפש ביוטיוב למיטב זכרוני כרטיסים נשרפו הוציאו תמונה פגומה ועוד ממליץ בחום לוותר על סדרה 2XXX 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יצאו הדורות החדשים של הכרטיסים? CES2019? 
אני מתכנן לרכוש את המחשב בחודש הקרוב. אולי אצליח למשוך קצת אם זה עניין של כמה חודשים.

יש הפרש של 700+ ש"ח במחיר של ה 1080TI לבין כרטיס יד2 לחדש, אבל המחיר עדיין עומד על מעל 3000.
שווה להשקיע כל כך הרבה בכרטיס יד2 אם יוצאים תכף כרטיסים חדשים?
חבל להשקיע סכום כזה אם זה רק לכרטיס שיחזיק רק כמה חודשים ואז יוחלף שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...