איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K)

ItachiSan

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

אין קבלים מנופים כיום כשכל הקבלים הם solid state.

בדיקה תעשה עם 3d fire strike stress test

שב את ה- 20 דקות על קפה אצל המוכר, עד שתגמר הריצה....

תראה שלכל עבר חלק ובסוף יש ציון עובר.

זה הכל.

סע המפתחות בפנים.

אם אני מריץ את הבדיקה על המחשב שלו יש מצב שהיא לא תעבור חלק כי המחשב שלו לא טוב מספיק? (ספק/זכרונות/רכיבים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ItachiSan

איזו חברה עדיפה יותר ביד2, Inno3D iChill או Galax? אני לא מכיר את שתיהן באותה המידה...

שני הכרטיסים מדגם 1080TI כמובן, עם אחריות וכו'.

אין (לי) העדפה ספציפית למי מהן, שתיהן בסדר גמור.

חברת אגב לידיעתך היא אחת מן החברות הגדולות ביותר בעולם מבחינת היקף מכירות של ,

ושולטת בשוק האסייתי ביד רמה. אתה יודע - רק 1.4 מיליארד סינים ועוד 1.3 מיליארד הודים.

איכות מוצריה טובה וראויה. הכרטיסים מבחינת גוף ומאווררים מצוינת, ו- shroud שהוא ממתכת אפילו.

הייתי מעז לומר שעדיפים מבחינת איכות הבניה והיצור על גיגבייט, למרות שהצרכן הישראלי לא כל כך מכיר או מודע לכך.

**צריכים לפרק ולהחזיק ביד כמה כרטיסים כאלו על מנת להתרשם. יצא לי העונג להתנסות בכך.

לגבי ה- inno 3D זוהי גם חברה ותיקה ומוכרת. אישית פחות מנוסה עימה אבל מהתמונה דגם ichill נראה מרשים בהחלט.

קח מה שנראה לך יותר מרשים מסקירות שתמצא ברחבי הרשת, זו המלצתי.

יותר חשוב שתשלם מחיר ראוי ולא מופרז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

קח מה שנראה לך יותר מרשים מסקירות שתמצא ברחבי הרשת, זו המלצתי.

תחילה נטתי יותר לכיוון ה- Inno3D iChill מפני שעל פי בנצ'מרקים הוא נתן 5-6 יותר FPS מהכרטיס של . רק רציתי לוודא שהחברה עצמה מוכרת/טובה.

ציטוט של DANIEL0

יש דברים שרצוי לא לקחת יד שניה משומש, אין אחריות.

בדיוק בגלל זה החלטתי לרכוש 2080 חדש מהחנות (של חברת ג'יגהבייט שנמכר במחיר הכי זול עם custom של שלושה מאווררים).
למה 2080 ולא 1080TI? כי ה- 1080TI יקר יותר כחדש מהחנות למרות שהוא שייך לדור הקודם, ואחרי שראיתי מבחני ביצועים לגבי המשחקים שאשחק בהם (Overwatch, Witcher 3, Assassin Creed Origins וכו') על רזולוציה של 2K ה- 2080 נתן ביצועים טובים יותר.  https://www.youtube.com/watch?v=jDb5zO-T8vQ

לגבי רכישה מיד2-
רציתי לרכוש כרטיס מוזל אבל כמו שדניאל אמר יש דברים שלא קונים יד שניה (=כרטיס גרפי למחשב גיימינג שזה הרכיב הכי חשוב ויקר במחשב), וגם בעיקר כי לא מצאתי דיל משתלם. אני לא רוצה לקנות רק כדי לקנות, אלא לדעת שעשיתי עסקה טובה. לצערי אנשים ביד2 מוכרים כרטיסים שנעשה בהם שימוש "רק לכמה שעות" במחיר של כמה מאות בודדות פחות ממחיר של 2080 חדש מהחנות, וכרטיסים אחרים זולים יותר מגיעים עם אחריות של יבואן עלום שם שאולי היום כשאקנה את הכרטיס יענה לטלפון ומחר כשאצטרך לממש אחריות כבר לא... גם בנוגע לכרייה, כששאלתי מספר מוכרים האם הכרטיס היה בכרייה חלק עשו את עצמם שהם לא יודעים מה זה אומר, וחלק התחייבו שלא אבל לא נשמעו אמינים במיוחד.
מכל הסיבות האלה החלטתי ללכת על בטוח ולקנות כרטיס חדש עם אחריות מלאה למרות הנזק לכיס.😐

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של ItachiSan

תחילה נטתי יותר לכיוון ה- Inno3D iChill מפני שעל פי בנצ'מרקים הוא נתן 5-6 יותר FPS מהכרטיס של . רק רציתי לוודא שהחברה עצמה מוכרת/טובה.

בדיוק בגלל זה החלטתי לרכוש 2080 חדש מהחנות (של חברת ג'יגהבייט שנמכר במחיר הכי זול עם קירור custom של שלושה מאווררים).
למה 2080 ולא 1080TI? כי ה- 1080TI יקר יותר כחדש מהחנות למרות שהוא שייך לדור הקודם, ואחרי שראיתי מבחני ביצועים לגבי המשחקים שאשחק בהם (Overwatch, Witcher 3, Assassin Creed Origins וכו') על רזולוציה של 2K ה- 2080 נתן ביצועים טובים יותר.  https://www.youtube.com/watch?v=jDb5zO-T8vQ

לגבי רכישה מיד2-
רציתי לרכוש כרטיס מוזל אבל כמו שדניאל אמר יש דברים שלא קונים יד שניה (=כרטיס גרפי למחשב גיימינג שזה הרכיב הכי חשוב ויקר במחשב), וגם בעיקר כי לא מצאתי דיל משתלם. אני לא רוצה לקנות רק כדי לקנות, אלא לדעת שעשיתי עסקה טובה. לצערי אנשים ביד2 מוכרים כרטיסים שנעשה בהם שימוש "רק לכמה שעות" במחיר של כמה מאות בודדות פחות ממחיר של 2080 חדש מהחנות, וכרטיסים אחרים זולים יותר מגיעים עם אחריות של יבואן עלום שם שאולי היום כשאקנה את הכרטיס יענה לטלפון ומחר כשאצטרך לממש אחריות כבר לא... גם בנוגע לכרייה, כששאלתי מספר מוכרים האם הכרטיס היה בכרייה חלק עשו את עצמם שהם לא יודעים מה זה אומר, וחלק התחייבו שלא אבל לא נשמעו אמינים במיוחד.
מכל הסיבות האלה החלטתי ללכת על בטוח ולקנות כרטיס חדש עם אחריות מלאה למרות הנזק לכיס.😐

2080 ו1080Ti הם כמעט באותה רמה ומחיר, אבל עשית נכון לדעתי שהלכת על הRTX מכיוון שהוא יותר חדש ועוצמתי כמו 1080Ti אפילו טיפה יותר וגם יצא לך יותר זול! תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...