איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לוודא ש 1080TI שנרכש מיד2 תקין? (גיימינג על 2K)

ItachiSan

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני כחודשיים קניתי 1080GTX ביד שניה ב-1600, ולא מתחרט לרגע.

משחק הכל על 2K על הגדרות מקסימאליות, כאשר במשחקים הפחות תובעניים מעז גם לשחק על .
אומנם 120FPS בכל הכותרים לא יהיה לך, אבל באזור המחירים הזה לדעתי הוא נותן תמורה מעולה למחיר, עד שיגיע כרטיס ראוי ל- במחיר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן- החלטתי ללכת על המסך הזה Asus PG279Q 27'' LED IPS
מתי מוציאה כרטיסים חדשים? אני לא חושב שאשדרג את המחשב בשלוש שנים הקרובות לפחות, מה שאומר שאם אני קונה עכשיו כרטיס אני "תקוע" איתו. כדאי לי ללכת על ה 1080TI או לחכות לדור החדש?

ציטוט של ae bd

אם תמצא זוג 1070TI משומשים, תוכל להנות מ-4k על הגדרות גבוהות

לא מצאתי דיל שווה. ובכל אופן לפי המחיר לכרטיס אחד ביד 2, שני כרטיסים כאלה יעלו יותר מ 1080TI חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

מתי יצאו הדורות החדשים של הכרטיסים? CES2019? 
אני מתכנן לרכוש את המחשב בחודש הקרוב. אולי אצליח למשוך קצת אם זה עניין של כמה חודשים.

יש הפרש של 700+ ש"ח במחיר של ה 1080TI לבין כרטיס יד2 לחדש, אבל המחיר עדיין עומד על מעל 3000.
שווה להשקיע כל כך הרבה בכרטיס יד2 אם יוצאים תכף כרטיסים חדשים?
חבל להשקיע סכום כזה אם זה רק לכרטיס שיחזיק רק כמה חודשים ואז יוחלף שוב

כרגע השמועות מדברים על כרטיס גרפי חדש לAMD שיושק !!!בCES נאמר שזה כרטיס לצרכנים....לפני כמה זמן גילו לנו לוגו חדש של 2

ובתערוכה כנראה הוגה המדובר ישחורר קח הכל כשמועה בכל מקרה זה יקרה בעוד כשבועיים החלטה שלך אם לחכות או לא לך תדע אולי עוד שבוע נדע יותר...בעבר הדליפו שידברו כנראה על הNAVI החדשים בCES סדרה 3XXX ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

לא קונים אב טיפוס יקר ולא בשל, עדיף מוצר ותיק וזול יותר, ככל שתוכל לקבל באנג פור באק(ערך מקסימלי)

זאת אומרת שההמלצה שלך גם אם ב CES 2019 לא רק יכריזו אלא ישחררו את הכרטיסים מהדור החדש עדיין עדיף ללכת על ה 1080TI?
למרות שאני לא מתכנן שדרוג בשלוש השנים הקרובות לפחות...
אולי עדיף לחכות שיכריזו על הכרטיסים מהדור החדש רק כדי שירדו קצת המחירים על הכרטיסים הנוכחיים או שההוזלה לא תהיה משמעותית?

ציטוט של ea80

כרגע השמועות מדברים על כרטיס גרפי חדש לAMD שיושק !!!בCES נאמר שזה כרטיס לצרכנים....לפני כמה זמן גילו לנו לוגו חדש של vega 2

ובתערוכה כנראה הוגה המדובר ישחורר קח הכל כשמועה בכל מקרה זה יקרה בעוד כשבועיים החלטה שלך אם לחכות או לא לך תדע אולי עוד שבוע נדע יותר...בעבר הדליפו שידברו כנראה על הNAVI החדשים בCES סדרה 3XXX ....

אני מעדיף כרטיס של אנוידיה כדי להשתמש ב GSYNC וגם כי יש לי ניסיון לא כל כך מוצלח עם כרטיסים של (כרטיסים שנשרפו, דרייבר פח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

אני מעדיף כרטיס של אנוידיה כדי להשתמש ב GSYNC וגם כי יש לי ניסיון לא כל כך מוצלח עם כרטיסים של AMD (כרטיסים שנשרפו, דרייבר פח).

מבין אותך לגמרה מבחינת בחירת כרטיס עפ GSYNC גם לי יש ואני מעדיף את AMD

בקשר לדרייברים של אני חייב לעדכן אותך שזה כמו שהיה...הכרטיס לפני האחרון שלי 7970GE (עובד מושלם עד היום במחשב של ההורים שלי) והדרייברים ....לא זכור לי מתי עשו לי בעיות...סתם סקרנות איזה כרטיס היה לך של שעשה בעיות? כרטיס של שנה שנתיים אחורה מהשנה הנוכחית או הרבה מעבר ? ובקשר לכרטיס מסך חפש 1080TI יש מציאות...לא בארץ פה כולם עפים מוכרים משומשים ב200 שקל פחות מחדש...לך תבין ...מהסדרה 2000 החדשה לא ממליץ לקנות יש הרבה תלונות תבדוק בפורומים...שוב, של חול לא בארץ ואל תפחד מיד שניה רק תוודא שהוא לא עבד על חציבה של מטבעות וירטואלים ובכל מקרה תזכור במידה של יד שנייה עדיף לפתוח תכרטיס ולהחליף משחה תרמית ועל הדרך לנקות אבק מצטבר אם ו...

שיהיה בהצלחה....כפי שאמרתי בעבר...קניתי וגה 56 מEBAY מה שמפחיד הרבה אנשים אני אומר לך אל תפחד פשוט תעשה שיעורי בית לפני שאתה קונה...תברר תברר תברר :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

מבין אותך לגמרה מבחינת בחירת כרטיס עפ GSYNC גם לי יש Freesync ואני מעדיף את AMD

בקשר לדרייברים של AMD אני חייב לעדכן אותך שזה כמו שהיה...הכרטיס לפני האחרון שלי 7970GE (עובד מושלם עד היום במחשב של ההורים שלי) והדרייברים ....לא זכור לי מתי עשו לי בעיות...סתם סקרנות איזה כרטיס היה לך של AMD שעשה בעיות? כרטיס של שנה שנתיים אחורה מהשנה הנוכחית או הרבה מעבר ? ובקשר לכרטיס מסך חפש 1080TI יש מציאות...לא בארץ פה כולם עפים מוכרים משומשים ב200 שקל פחות מחדש...לך תבין ...מהסדרה 2000 החדשה לא ממליץ לקנות יש הרבה תלונות תבדוק בפורומים...שוב, של חול לא בארץ ואל תפחד מיד שניה רק תוודא שהוא לא עבד על חציבה של מטבעות וירטואלים ובכל מקרה תזכור במידה של יד שנייה עדיף לפתוח תכרטיס ולהחליף משחה תרמית ועל הדרך לנקות אבק מצטבר אם ו...

שיהיה בהצלחה....כפי שאמרתי בעבר...קניתי וגה 56 מEBAY מה שמפחיד הרבה אנשים אני אומר לך אל תפחד פשוט תעשה שיעורי בית לפני שאתה קונה...תברר תברר תברר :) 

הכרטיסים שנשרפו לי (היו 2) הם אחד מגרסה 4XXX לא זוכר דגם מדויק ועוד אחד מדור אחד למעלה, בכל מקרה שניהם לא מהשנה-שנתיים האחרונות. ושניהם נשרפו ימים בודדים אחרי פקיעת האחריות. הדייבר CCC זכור לי לשמצה בתור משהו שכל הזמן קורס, כל יומיים דורש עדכון של כמה מאות מגה וחצי מהפעמים התקנת העדכון בכלל נכשלת ואז צריך לזהות מסכים מחדש, לנתק לחבר וכו'...
לעומת זאת החווית שימוש שלי בכרטיס של טובה משמעותית. ברגע שעברתי לכרטיס של הכל עובד כמו שצריך. גם הם מעדכנים את הדרייבר שלהם בתדירות גבוהה יחסית אבל העדכונים קטנים מאוד ועוד לא קרה לי שעדכון לא עבר חלק (אני עם 1060 כבר כמה שנים טובות).

אני כן נוטה לכיוון של רכישה בחו"ל בגלל ההפרשים הגבוהים מאוד, אבל לא בטוח אם לקנות ביד2 מחו"ל. איך אני יכול לוודא שהכרטיס לא עבד על חציבה של מטבעות וירטואלים? יש דרך לבדוק את זה חוץ מלסמוך על המוכר?

ועדיין לא הצלחתי להבין האם ההמלצה היא 1080TI ל- 3+ שנים קדימה. הוא עדיין יהיה טוב גם בעוד 3 שנים? לא הגיוני שיהיו משחקים/דרייברים שיוציאו יותר מגרסה 2XXX בשנים הבאות?

https://www.forbes.com/sites/unicefusa/2018/12/10/giving-strategies-why-donating-monthly-works-best/#4e8c43a11b25
אם הבנתי נכון התלונות העיקריות הן שהשיפור בביצועים לא גבוה במיוחד לעומת הפרש גדול במחיר.
בארץ, אם קונים את הכרטיס חדש מהחנות, אין הבדל במחיר בין 2080 ל- 1080TI (אולי מאה-מאתיים שקל).
ASUS TURBO-GTX1080TI-11G HDMI*2 DP*2 11G D5X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 3853
ASUS GeForce RTX 2080 DUAL O8G
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 3991

אני כרגע עובד עם 1060. אני מבין למה לא כדאי לשדרג אם הייתי למשל משתמש כרגע ב- 1080 (לא TI) אבל מכיוון שאני עובד עם כרטיס נמוך יותר, ויכול בעוד 100+ לקבל עוד 10-15% ביצועים זה לא שווה את ההפרשים?
לא הצלחתי למצוא ברשת מידע לגבי כרטיסי 2080 שרופים. אשמח להפנייה.

עריכה:
לא חשוב, מצאתי...
https://forums.geforce.com/default/topic/1075374/geforce-rtx-20-series/2080-ti-fe-artifacts-crash-bsod-/1/

מדובר פה רק על כרטיסי 2080TI Founder Editon. זה תופס גם ל- 2080 הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

הכרטיסים שנשרפו לי (היו 2) הם אחד מגרסה 4XXX לא זוכר דגם מדויק ועוד אחד מדור אחד למעלה, בכל מקרה שניהם לא מהשנה-שנתיים האחרונות. ושניהם נשרפו ימים בודדים אחרי פקיעת האחריות. הדייבר CCC זכור לי לשמצה בתור משהו שכל הזמן קורס, כל יומיים דורש עדכון של כמה מאות מגה וחצי מהפעמים התקנת העדכון בכלל נכשלת ואז צריך לזהות מסכים מחדש, לנתק לחבר וכו'...
לעומת זאת החווית שימוש שלי בכרטיס של אנוידיה טובה משמעותית. ברגע שעברתי לכרטיס של אנוידיה הכל עובד כמו שצריך. גם הם מעדכנים את הדרייבר שלהם בתדירות גבוהה יחסית אבל העדכונים קטנים מאוד ועוד לא קרה לי שעדכון לא עבר חלק (אני עם 1060 כבר כמה שנים טובות).

אני כן נוטה לכיוון של רכישה בחו"ל בגלל ההפרשים הגבוהים מאוד, אבל לא בטוח אם לקנות ביד2 מחו"ל. איך אני יכול לוודא שהכרטיס לא עבד על חציבה של מטבעות וירטואלים? יש דרך לבדוק את זה חוץ מלסמוך על המוכר?

ועדיין לא הצלחתי להבין האם ההמלצה היא 1080TI ל- 3+ שנים קדימה. הוא עדיין יהיה טוב גם בעוד 3 שנים? לא הגיוני שיהיו משחקים/דרייברים שיוציאו יותר מגרסה 2XXX בשנים הבאות?

https://www.forbes.com/sites/unicefusa/2018/12/10/giving-strategies-why-donating-monthly-works-best/#4e8c43a11b25
אם הבנתי נכון התלונות העיקריות הן שהשיפור בביצועים לא גבוה במיוחד לעומת הפרש גדול במחיר.
בארץ, אם קונים את הכרטיס חדש מהחנות, אין הבדל במחיר בין 2080 ל- 1080TI (אולי מאה-מאתיים שקל).
ASUS TURBO-GTX1080TI-11G HDMI*2 DP*2 11G D5X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 3853
ASUS GeForce RTX 2080 DUAL O8G
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 3991

אני כרגע עובד עם 1060. אני מבין למה לא כדאי לשדרג אם הייתי למשל משתמש כרגע ב- 1080 (לא TI) אבל מכיוון שאני עובד עם כרטיס נמוך יותר, ויכול בעוד 100+ לקבל עוד 10-15% ביצועים זה לא שווה את ההפרשים?
לא הצלחתי למצוא ברשת מידע לגבי כרטיסי 2080 שרופים. אשמח להפנייה.

עריכה:
לא חשוב, מצאתי...
https://forums.geforce.com/default/topic/1075374/geforce-rtx-20-series/2080-ti-fe-artifacts-crash-bsod-/1/

מדובר פה רק על כרטיסי 2080TI Founder Editon. זה תופס גם ל- 2080 הרגיל?

בקשר למידע על כרטיסים לא טובים יש לי כמה לינקים בבקשה:

https://www.digitaltrends.com/computing/nvidia-admits-2080-ti-problems/

https://www.gamersnexus.net/guides/3394-rtx-2080-ti-artifacting-failure-analysis-crashing-black-screens

https://www.nag.co.za/2018/11/08/apparently-there-are-quite-a-few-nvidia-rtx-2000-series-cards-randomly-dying/

שים לב לתגובות בסרטון מה אומרים רוכשים של סדרה 2XXX

בקשר לבירור האם הכרטיס עבר חציבה או לא זה רק המוכר יוכל להגיד לך ותצטרך לסמוך עליו מה שאני עשיתי כדי לא ליפול זה לקנות דרך מוכרים אמרקאים שלדעתי  אפשר לסמוך עליהם יותר ממוכרים סינים במקרה של איביי לפחות(כמו במקרה שלי) ושים לב כמה כרטיסים  נמכרים על ידי המוכר זה גם רמז לכרטיס שעבד על כרייה (מוכרים בדכ את הכרטיסים בכמויות) אני התייחסתי במקרה שלי גם לתאריך תפוגת האחריות אני מאמין שהכורים מוכרים לפני תפוגת האחריות או קצת לפני וזה מבחינתי נורה אדומה

בקשר להבדלים בין הסדרה 1XXX ל2XXX שים לב יש לך הבדלים בזכרון של הכרטיס ככל שהרזלוציה עולה כך השימוש בזכרון ואתה גם ככה מדבר על טווח ארוך אז GB11 ב1XXX עדיף מGB8 ב2XXX 

אין לי ספק שגם בעוד 3 שנים לא תצטרך להשתדרג מכרטיס 1080TI אם תקנה אחד כזה

אם פיספסתי לענות לאחת משאלותיך אל תתבייש לשאול שוב אנסה לעזור כמה שיותר מהנסיון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של 2080TI וכבר אמרתי את זה בכמה דיונים כאן והאמת שאין לי כוח לחזור על כך.

אז בקצרה, הכרטיס עובד מעולה וכל הבעיות שאנשים מדברים עליהם ככל הנראה נקודתיות.

לגבי FPS ב לקבל עם כרטיס יחיד מעל 120 ולא משנה איזה כרטיס זה עדיין לא שם כיום.

אבל אני יכול להגיד שב BF V אני מקבל בממוצע 75-85 עם מופעל לאחר התיקונים שעשו.

ב COD החדש אני מקבל 100-110 על הגדרות הכי גבוהות.

ב AC החדש אני מקבל בממוצע כמו ב BF V כמובן גם כן על הגדרות הכי גבוהות.

כך שאין תלונות מהבחינה הזו.

אני לא יודע כמה שונה ה 2080 מ TI באחוזים אבל מאמין ש 10 אחוזים לא בדקתי.

בכל מקרה אין סיבה שלא לקחת את הסדרה אם יש תקציב.

אמרתי בקצרה בסוף לא יצא ממש בקצרה.

בכל מקרה תעשה את הבחירות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ItachiSan יש פה בפורום דיון על העניין שהתחיל עוד ב31 באוקטובר עם לא מעט מידע שכנראה יעזור לך להגיע להחלטה...

GeForce RTX Cards Are Dying, Nvidia Facing Serious Issue

@ea80 הסרטון בתחילת התגובה שלך הזכירה לי את התגובה של @nec_000 מה11 לחודש מהדיון הנ"ל.

ציטוט של ea80

בקשר למידע על כרטיסים לא טובים יש לי כמה לינקים בבקשה:

ציטוט של nec_000

image.png.4c5bfeb1df68b5b3b6e16db1bc071591.png

לקט דוגמאות לעיוננו, מכל הדגמים - לא רק 2080ti ,

אלא גם כרטיסים אחרים בסדרה כמו למשל 2070 ו- 2080.

ולא רק סדרת FE, שנוידיאה בהתחלה עוד ניסתה לתרץ "כבעיה נקודתית" רק אצלה,

כי אם בכל הדגמים כולל כרטיסי custom מיצרנים צד ג'.

כמו כן מדובר גם כרטיסים מייצור טרי ומתקדם יותר, כך שלא ניתן לטעון עוד שזו רק הסדרה הראשונה שייצרו כך

שרק היא אשמה.  חלק מהמעלים סרטון כפי שנראה מטה, מדווחים כבר על הכרטיס השני שקבלו (במסגרת האחריות)

וגם הוא דפוק:

גם כרטיסי 2080 כן, שלא יגידו שאלו הצליחו להתחמק:

למשתמשים הללו כבר מדובר בכרטיס השני שהחליפו להם במסגרת האחריות, וגם השני דפוק:

בעיות גם ב- desktop עצמו - קרי עוד לפני שהכרטיס נכנס בכלל למוד תלת מימד:

ויש אלפי דווחים ברשת, הבנתם את הרעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איזה כרטיס תקנה עכשיו, אתה תצטרך להתפשר על הגדרות. להתפשר זו לא מילה גסה וזה דבר הגיוני שכל אחד צריך לדעת לעשות, גם במשחקי מחשב.
בהגדרות הנכונות ואם אין לך הגבלת תקציב תוכל להגיע כנראה ל 100FPS+ אבל אל תצפה שזה ישתפר עם הזמן. סביר שתצטרך להוריד הגדרות בשנים הבאות כדי לשמור על אותם ביצועים.

אגב, גם אם תקנה כרטיס עוד שנה עדין תצטרך להתפשר על הגדרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של omertgm

לא משנה איזה כרטיס תקנה עכשיו, אתה תצטרך להתפשר על הגדרות.

ידוע, אין עם זה בעיה.

קצת עדכונים:

כרגע משיקולי תקציב אני ככל הנראה אקנה 2080 (זול יותר מ- 1080TI חדש מהחנות). אני עושה בדיקה אחרונה לגבי ה- 1080TI ביד 2 (יש שני מוכרים על הכוונת)- השאלה היא איך אפשר לבדוק שהכרטיס תקין?

יש איזהשהי תוכנה שעושה בדיקה/בנצ'מרק לכרטיס ויודעת להוציא דו"ח שאומר מה המצב שלו וכמה טחנו אותו? אולי משהו שאפשר לראות פיזית? (כמו קבלים מנופחים לדוגמה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קבלים מנופחים כיום כשכל הקבלים הם solid state.

בדיקה תעשה עם 3d fire strike stress test

שב את ה- 20 דקות על קפה אצל המוכר, עד שתגמר הריצה....

תראה שלכל עבר חלק ובסוף יש ציון עובר.

זה הכל.

סע המפתחות בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...