מחשב גיימינג מריץ 4K, תקציב בסביבות 8-9 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג מריץ 4K, תקציב בסביבות 8-9

ItachiSan

Recommended Posts

ציטוט של ItachiSan

אכן כשהסתכלתי על המפרט וניסיתי לחשוב האם ואיפה אפשר לחסוך זה החלק הראשון שירד.

אם כבר אתה פה אשמח אם תגיב על המפרטים שהציעו לי. הערות והארות יתקבלו בברכה. :)

ומה לגבי שקט? עם ההפרשים לא גבוהים לא עדיף?
לגבי הבעיות בכרטיסים החדשים, מצאתי את זה:
https://forums.geforce.com/default/topic/1075374/geforce-rtx-20-series/2080-ti-fe-artifacts-crash-bsod-/1/
מה דעתך?

תשמע כמו שאמרתי זה עניין נקודתי.

לי יש 2080TI ואין לי שום בעיות איתו הוא עובד מעולה!

לגבי השקט אני חושב שהמארז שהוצע לך די טוב בפן הזה, ויש את המארז של שגם יכול להיות מתאים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ithamar22

תשמע כמו שאמרתי זה עניין נקודתי.

לי יש 2080TI ואין לי שום בעיות איתו הוא עובד מעולה!

יש מצב שתגיב לי בדיון שפתחתי בפורום כרטיסי מסך? שם אומרים לי בדיוק ההפך ממה שאתה אומר ואני לא רוצה הפתעות...
מספיק לקרוא את התגובה האחרונה אם אתה לא רוצה לעבור על הכל:
https://tinyurl.com/y8yudbw2

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

חבר עזוב הבנאדם לא איתנו באמת.

בכל דיון הוא מגיב על המפרט שלי כאילו יש לו משהו נגדי אני לא יודע.

בכל מקרה אין לי שום אינטרס ל"דחוף" לך מפרט כמו שאדון דיוויד טוען.

כנראה שבמשפט זה מדובר על המפרט שלך.

אני משתדל להתעלם מהתגובות שלך בכל דיון מפני שאתה מגיב לא לעניין אבל אתה מגזים האמת.

אין לי מושג למה אתה נטפל אלי אבל כדאי שתשחרר.

לא מתכוון להיכנס איתך לוויכוחים מיותרים.

אני לא יודע אם אתה יודע איך להתאים מפרטים לפי דרישות ויכול להיות שאתה רוצה לעזור.

בנתיים המפרטים שלך לא יעלים ולא מנצלים ב100% את החומרה שדחפת לשם וכך יותא שהכסף מתבזבז לחינם.

וכשמיעצים לאנשים בחוסר מקצויעות וגורמים להם לזרוק כסף מיותר אז זה מכעיס.

אני בטוח שאתה לא רוצה לגלות שקנית מוצר שינצל כ70% מהפוטנציאל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David Zucker

אני לא יודע אם אתה יודע איך להתאים מפרטים לפי דרישות ויכול להיות שאתה רוצה לעזור.

בנתיים המפרטים שלך לא יעלים ולא מנצלים ב100% את החומרה שדחפת לשם וכך יותא שהכסף מתבזבז לחינם.

וכשמיעצים לאנשים בחוסר מקצויעות וגורמים להם לזרוק כסף מיותר אז זה מכעיס.

אני בטוח שאתה לא רוצה לגלות שקנית מוצר שינצל כ70% מהפוטנציאל שלו.

דוד התעייפתי ממך, מה שתגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים, תודה רבה על כל העזרה.
יש לי כמה שאלות: קודם כל לגבי הכרטיס מסך אני עדיין מתלבט. קראתי הרבה בימים האחרונים וכרגע אני נוטה לכיוון של 2080, אבל אקבל החלטה בקרוב.
לגבי הלוח אם: ראיתי שהזכרונות מגיעים במהירות 3000 והלוח אם תומך במהירות עד 2400. לא עדיף לוח אם שינצל את כל המהירות של הזכרונות? ואם כבר, לא עדיף במהירות 3600?
עוד עניין לגבי הלוח אם. אני פחות מחבב את החברה ג'יגהבייט יש לי ניסיון לא כל כך מוצלח איתם בלוחות אם. האם יש המלצה על של חברה אחרת באותו טווח המחירים? (RGB ושטויות אחרות פחות מדבר אלי, גם ככה המארז שבחרתי מגיע ללא חלון).
SSD אזמין מחנות אחרת זולה יותר. חבל לשלם יותר...
https://www.wellcom.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17574
ההתקנה שלו מתבצעת כמו הכנסה של RAM? 

לגבי המעבד. בדקתי אופציה לרכישה מחו"ל כדי לחסוך עלויות, אבל ההפרשים יוצאים באזור ה- 100-150 ש"ח בערך. לא מספיק משמעותי כדי להתעסק עם חו"ל ולפספס אחריות. מצד שני, באותו מחיר כמו בארץ (אולי אפילו טיפה יותר זול) אפשר להביא את ה- 9700K. לא עדיף?

image.png.c7ce732ac7729812f541a7422d441aca.png
לעומת
https://www.tms.co.il/c8700kt?search=8700K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

היי חברים, תודה רבה על כל העזרה.
יש לי כמה שאלות: קודם כל לגבי הכרטיס מסך אני עדיין מתלבט. קראתי הרבה בימים האחרונים וכרגע אני נוטה לכיוון של 2080, אבל אקבל החלטה בקרוב.
לגבי הלוח אם: ראיתי שהזכרונות מגיעים במהירות 3000 והלוח אם תומך במהירות עד 2400. לא עדיף לוח אם שינצל את כל המהירות של הזכרונות? ואם כבר, לא עדיף זכרונות במהירות 3600?
עוד עניין לגבי הלוח אם. אני פחות מחבב את החברה ג'יגהבייט יש לי ניסיון לא כל כך מוצלח איתם בלוחות אם. האם יש המלצה על לוח אם של חברה אחרת באותו טווח המחירים? (RGB ושטויות אחרות פחות מדבר אלי, גם ככה המארז שבחרתי מגיע ללא חלון).
SSD אזמין מחנות אחרת זולה יותר. חבל לשלם יותר...
https://www.wellcom.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17574
ההתקנה שלו מתבצעת כמו הכנסה של זיכרון RAM? 

לגבי המעבד. בדקתי אופציה לרכישה מחו"ל כדי לחסוך עלויות, אבל ההפרשים יוצאים באזור ה- 100-150 ש"ח בערך. לא מספיק משמעותי כדי להתעסק עם חו"ל ולפספס אחריות. מצד שני, באותו מחיר כמו בארץ (אולי אפילו טיפה יותר זול) אפשר להביא את ה- 9700K. לא עדיף?

image.png.c7ce732ac7729812f541a7422d441aca.png
לעומת
https://www.tms.co.il/c8700kt?search=8700K

לגבי הלוח קח את זה :

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

לוח אם: 499 ₪ - * מבצע * - Z370­-A PRO

מחיר סופי: 499 ₪ למזומן 
 508 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 518 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

מעבד אין צורך לקחת 9700K זו דעתי לפחות.

גם זיכרונות בתדר גבוהה יותר לדעתי אתה לא צריך, זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

לגבי הלוח אם: ראיתי שהזכרונות מגיעים במהירות 3000 והלוח אם תומך במהירות עד 2400. לא עדיף לוח אם שינצל את כל המהירות של הזכרונות?

מזכיר את מה ש @David Zucker אמר...

ציטוט של ithamar22

לוח אם: 390 ₪ - Gigabyte GA-B360M DS3H
זכרון: 699  - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA RGB CL16 Black

בוחר בזכרונות יקרים יותר כשיש באותה המהירות ביותר זול...

6o6h2PV.png

עם מארז שממילא...

ציטוט של ItachiSan

המארז שבחרתי מגיע ללא חלון

ציטוט של ithamar22

כונן אופטי: 79 ₪ - LG DVD-RW X24 GH24SCO

ציטוט של ithamar22

כנראה בטעות בנאדם.

מחיר הטעויות 159ש"ח...

ציטוט של ithamar22

מעבד אין צורך לקחת 9700K זו דעתי לפחות. 

:facepalm:

ציטוט של ithamar22

מעבד: 1830 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Six Core i7 8700K 3.7Ghz Coffee Lake S1151 Tray

🤔ה159ש"ח מאפשרים לקחת טוב יותר(כמו הלוח השני שהצעת) שתומך בדור התשיעי שעולה אותו המחיר...

B39b1xg.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spaghet

מזכיר את מה ש @David Zucker אמר...

כמו שראית הוספתי לוח אחר בהמשך.

ציטוט של Spaghet

בוחר בזכרונות RGB יקרים יותר כשיש באותה המהירות ביותר זול...

לא בחרתי בזיכרונות הללו בגלל ה , בכל מקרה ההפרש במחיר הוא סביב ה 50 שח ואפשר להחליף הכל בסדר.

ציטוט של Spaghet

המארז שבחרתי מגיע ללא חלון

נו אז?

ציטוט של Spaghet

כונן אופטי: 79 ₪ - LG DVD-RW X24 GH24SCO

ציטוט של Spaghet

כנראה בטעות בנאדם.

ציינתי שטעות מה בדיוק הבעיה?

תשמע בנאדם זה לא בדיוק יועיל אם עכשיו בכל דיון תתנכל אלי ובטח בלא שום סיבה מוצדקת.

אני לא חבר בפורום הזה בכדי להתווכח על דברים מיותרים או להתנכל לאנשים, בוא נשמור על רמת דיון איכותית.

אין צורך לרדת לרמות כאלו ו"לחפש" אחד את השני עכשיו בכל דיון על מנת להתנכל.

וכמו שאמרתי אם יש בעיה כל שהיא פנה אלי בפרטי, תאמין לי אנחנו אנשים בוגרים אפשר לפתור הכל, לא כאן על חשבון דיונים של אנשים.

זה באמת מיותר בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

לא בחרתי בזכרונות הללו בגלל ה RGB, בכל מקרה ההפרש במחיר הוא סביב ה 50 שח ואפשר להחליף הכל בסדר.

80ש"ח אבל מי סופר כשכסף לא שלך נכון...

אני יודע שלא בחרת בגלל הRGB וציינתי כמו פותח הדיון שממילא אין חלון אז למה לשלם יותר?!

ציטוט של ithamar22

נו אז?

אז למה שעולים 80ש"ח יותר -_-'

ציטוט של ithamar22

ציינתי שטעות מה בדיוק הבעיה? 

כמו שכתבתי קודם מי סופר כשכסף לא שלך...

ציטוט של ithamar22

בלא שום סיבה מוצדקת.

סיבות מוצדקות, בחרת בזכרונות שעולים 80ש"ח יותר וכונן אופטי ב79ש"ח סה"כ 159ש"ח(חשבון פשוט זה לא הצד החזק שלך) שמאפשרים לקנות טוב יותר שכן תומך במעבד שפותח הדיון רוצה ולא יעלה לו שקל יותר מהמעבד בדור הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spaghet

80ש"ח אבל מי סופר כשכסף לא שלך נכון...

אני יודע שלא בחרת בגלל הRGB וציינתי כמו פותח הדיון שממילא אין חלון אז למה לשלם יותר?!

אז למה RGB שעולים 80ש"ח יותר -_-'

כמו שכתבתי קודם מי סופר כשכסף לא שלך...

סיבות מוצדקות, בחרת בזכרונות שעולים 80ש"ח יותר וכונן אופטי ב79ש"ח סה"כ 159ש"ח(חשבון פשוט זה לא הצד החזק שלך) שמאפשרים לקנות לוח אם טוב יותר שכן תומך במעבד שפותח הדיון רוצה ולא יעלה לו שקל יותר מהמעבד בדור הקודם.

קודם אני תמיד בונה מפרט לבנאדם כאילו אני בונה אותו לעצמי ובחיים אני לא אשים משהו יקר יותר שלא לצורך ובטח שלא במתכוון. 

לגבי הזיכרונות יש לי היכרות טובה עם הדגם הזה ולכן המלצתי עליו ללא כל קשר ל .

במידה ויש רצון לחסוך כמובן שאציע זיכרונות זולים יותר, וזה כמובן אפשרי גם כאן, לא רק אני ממליץ על מפרטים ויש מספר הצעות לכל אחד שפותח דיון בקשה למפרט.

יש אופציות לפותח הדיון לבחור ולשמוע את כל אחת מדעותיו של כל אחד מהמשתמשים בפורום ולאחר דיון להחליט מה לרכוש.

בנוגע ל כמו שאמרתי זו טעות שלי לא שמתי לב זה כנראה נלחץ בטעות.

ואני באמת מבקש ממך תפסיק עם ההתנכלות הזו זה מאוד מיותר, ציינתי את זה מספר פעמים בתגובות שלי אליך ואתה ממשיך ומתעלם.

אני לא מבין מה לקחת קשה כל כך אבל בסדר זה שלך בנאדם.

בכל מקרה גם קיבלת הודעה פרטית בעניין וגם ממנה אתה מתעלם למרות שהסברתי את עצמי בה יפה מאוד אתה בוחר להמשיך להתנגח בי בפומבי.

ושוב שלא בצדק ושלא לצורך, מאוד מיותר באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

קודם אני תמיד בונה מפרט לבנאדם כאילו אני בונה אותו לעצמי

הצחקת אותי אתה בונה ובוחר סתם ככה ו"טועה" בקטנה ואומר לו שאין צורך במעבד כך וכך למרות שהוא יכול להרשות לעצמו אם לא הטעויות שלך בקיצור לא משנה מה אני אגיב לך אני אקבל תגובה שמוכיחה לי שלא משנה מה אני אגיב סתם תגיב על אוטומט אז תהנה...

ציטוט של Spaghet

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."

אתה חושב שאסור לענות לך אבל לך מותר לענות ולומר מה שתרצה לכולם...

אתה בוגר?:biglaugh: הרי הוכחת לי שאתה לא, התנגחת בי באותו האופן שבו אתה עונה לאחרים ורק אח"כ אמרת לי "בוא לפרטי"...

מסקנה אתה בעצמך לא אוהב את האופן שבו אתה עונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spaghet

הצחקת אותי אתה בונה ובוחר סתם ככה ו"טועה" בקטנה ואומר לו שאין צורך במעבד כך וכך למרות שהוא יכול להרשות לעצמו אם לא הטעויות שלך בקיצור לא משנה מה אני אגיב לך אני אקבל תגובה שמוכיחה לי שלא משנה מה אני אגיב סתם תגיב על אוטומט אז תהנה...

אתה חושב שאסור לענות לך אבל לך מותר לענות ולומר מה שתרצה לכולם...

אתה בוגר?:biglaugh: הרי הוכחת לי שאתה לא, התנגחת בי באותו האופן שבו אתה עונה לאחרים ורק אח"כ אמרת לי "בוא לפרטי"...

מסקנה אתה בעצמך לא אוהב את האופן שבו אתה עונה.

בהצלחה אני סיימתי לענות לך.

תרצה יש לך הודעה בפרטי דבר איתי חופשי באהבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. בין כל ההתנגחויות לא הבנתי כמה דברים, אשמח לקבל תשובות

הלוח אם הזה MSI Z370­-A PRO זה הלוח אם הכי מומלץ בשבילי? יש אולי משהו אחר קצת יותר זול (יותר לכיוון המחיר של ג'יגהבייט)?

לא ראיתי שב startpc ה 9700K עולה כמעט כמו ה 9700K מחו"ל (הפרש של 60 ש"ח). אם כבר אז עדיף לקנות מהארץ לאחריות.
מעבד: 1865 ₪ - * חדש * - Intel Octa-Core i7-9700K 3.6Ghz-4.9Ghz Turbo -R S1151
מעבר לכך שהמעבד חדש יותר/דור חדש יותר הוא יתן לי איזשהו שיפור במשחקים?

הקירור למעבד שהוצע לי עדיין תופס גם אם אני משדרג ל 9700K?

לא הבנתי איזה כדאי לי לקחת, מהירות 3000 או 3600? (ראיתי שגם יש 4000 אבל אני מעדיף לחסוך ולא חייב שהכל יהיה הכי טוב/חזק).

ושאלה אחרונה, לגבי הספק כוח, האם הוא מספיק חזק לכל המפרט, ובעיקר לכרטיס מסך כשאגיע להחלטה?
אני כאמור מתלבט בין הכרטיסים 2080 או 1080TI. יש לי חבר שקנה 1080TI לפני חצי שנה ואולי אולי ימכור לי, אבל זה עוד לא סגור. במידה וזה לא יצא אל הפועל כנראה שאקנה 2080 חדש כדי לחסוך כסף (כי 1080TI חדש מהחנות עולה יקר יותר מ 2080, וביד2 אנשים עפים על עצמם ומוכרים ב 600 ש"ח פחות מחדש, אז הנושא הזה עדיין בבדיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

אממ.. בין כל ההתנגחויות לא הבנתי כמה דברים, אשמח לקבל תשובות

הלוח אם הזה MSI Z370­-A PRO זה הלוח אם הכי מומלץ בשבילי? יש אולי משהו אחר קצת יותר זול (יותר לכיוון המחיר של ג'יגהבייט)?

לא ראיתי שב startpc ה 9700K עולה כמעט כמו ה 9700K מחו"ל (הפרש של 60 ש"ח). אם כבר אז עדיף לקנות מהארץ לאחריות.
מעבד: 1865 ₪ - * חדש * - Intel Octa-Core i7-9700K 3.6Ghz-4.9Ghz Turbo Coffee Lake-R S1151
מעבר לכך שהמעבד חדש יותר/דור חדש יותר הוא יתן לי איזשהו שיפור במשחקים?

הקירור למעבד שהוצע לי עדיין תופס גם אם אני משדרג ל 9700K?

לא הבנתי איזה זכרונות כדאי לי לקחת, מהירות 3000 או 3600? (ראיתי שגם יש 4000 אבל אני מעדיף לחסוך ולא חייב שהכל יהיה הכי טוב/חזק).

ושאלה אחרונה, לגבי הספק כוח, האם הוא מספיק חזק לכל המפרט, ובעיקר לכרטיס מסך כשאגיע להחלטה?
אני כאמור מתלבט בין הכרטיסים 2080 או 1080TI. יש לי חבר שקנה 1080TI לפני חצי שנה ואולי אולי ימכור לי, אבל זה עוד לא סגור. במידה וזה לא יצא אל הפועל כנראה שאקנה 2080 חדש כדי לחסוך כסף (כי 1080TI חדש מהחנות עולה יקר יותר מ 2080, וביד2 אנשים עפים על עצמם ומוכרים ב 600 ש"ח פחות מחדש, אז הנושא הזה עדיין בבדיקה).

הלוח שהוצע לך הוא בין הזולים בסדרה Z ותומך בתדר גבוהה יותר מהלוח מסדרה B שהצעתי לך בהתחלה.

לגבי המעבד 9700K הפרש הביצועים זניח עד כדי לא קיים ממעבד 8700K.

ונכון שאמנם הם מגיעים באותו מחיר אבל לוח אם יעלה לך יותר בכ 50 שח לדגם הזול ביותר.

בעניין הזיכרון כמו שאמרתי אתה לא צריך יותר מ 3000MHZ ההפרש בביצועים לא משמעותי וההפרש במחיר גדול.

בכל מקרה לאחר התפתחות הדיון והדברים זו הצעה נוספת למפרט:

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1830 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Intel Octa-Core i7-9700K 3.6Ghz-4.9Ghz Turbo -R S1151
קירור אוויר למעבד: 129 ₪ - * * - Be quiet! PURE ROCK SLIM
לוח אם: 547 ₪ - * חדש * - PRO4
זכרון: 649 ₪ - * * - V-Color 16G (2x8G) 3000Mhz TC48G30S815 CL15
כרטיס מסך: 3798 ₪ - * בהרכבת מחשב * - RTX2080 8GB XLR8 Gaming OC Dual Fan RGB
דיסק קשיח: 658 ₪ - Samsung SSD 500G 970 EVO M.2 PCI-E X4 - 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 197 ₪ - * מבצע * - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 2 Years Warranty
ספק כוח: 480 ₪ - * מבצע * - 650W 80+ GOLD RM650X Modular 5 Years Warranty
מארז: 571 ₪ - Carbide Quiet 600Q Inverted Full Tower

מחיר סופי: 8859 ₪ למזומן 
 9036 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 9213 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

מסך תבחר אחד מאלו שהוצעו לך כאן בהתאם לתקציב שלך ולהעדפתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...