משהו התנסה בתשתית סיבים אופטים בפרטנר? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו התנסה בתשתית סיבים אופטים בפרטנר?

serg90

Recommended Posts

כרגע אין בכלל על מה לחשוב.

מחיר יותר זול. מהירות פי 10 יותר מהירה בהורדה ופי 20 בהעלאה (100 בפרטנר לעומת 5 באינטרנט של אנשי המערות).

אם הגיעו לבניין שלך אין שום סיבה לסרב לדבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

כרגע אין בכלל על מה לחשוב.

מחיר יותר זול. מהירות פי 10 יותר מהירה בהורדה ופי 20 בהעלאה (100 בפרטנר לעומת 5 באינטרנט של אנשי המערות).

אם הגיעו לבניין שלך אין שום סיבה לסרב לדבר כזה.

אבל החזירים האלה חוסמים אותך פיקטיבית מה לא ברור בזה....

תיתמוך בחזירים שקרנים או לאנשים אמיתיים עם לב ונשמה שנותנים לך את המקסימום שהטכנולוגיה מאפשרת (גם אם היא לא הכי עדכנית אל תשכח שהם היו הראשונים מאז קום המדינה לפרוס אותה קצת קרדיט ותודה לא יזיקו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iliagildin

תיתמוך בחזירים שקרנים או לאנשים אמיתיים עם לב ונשמה שנותנים לך את המקסימום שהטכנולוגיה מאפשרת (גם אם היא לא הכי עדכנית אל תשכח שהם היו הראשונים מאז קום המדינה לפרוס אותה קצת קרדיט ותודה לא יזיקו)

גם בתשתית והוט לא נותנים לך את המקסימום שהטכנולוגיה מאפשרת. נותנים לך בד"כ את המינימום העלאה שאפשר.

תפסיקו לחשוב שעושים לכם דווקא. הכל שיקולים עסקיים. אם זה רווחי (לדעתם) בשבלהם לדפוק אותך, ידפקו אותך. ואם זה רווחי בשבילהם "לפנק" אותך, יפנקו אותך.

אה והתקציבים לפריסת תשתיות האינטרנט הראשונות מומנו על ידי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iliagildin

אבל החזירים האלה חוסמים אותך פיקטיבית מה לא ברור בזה....

מה???? מי חוסם אותך איפה?

לא ממש ברור לי על מה אתה מדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

מה???? מי חוסם אותך איפה?

לא ממש ברור לי על מה אתה מדבר....

האורנג האלה נותנים לך סיבים אופטיים אבל חוסמים אותך פיקטיבית להעלאה פי 10 קטנה יותר מההורדה

בזמן שבזק מביאים לך את המקסימום שהם יכולים בטכנולוגיה שלהם

תגיד תודה לפחות

אז ברור שאם היה UNLIMITED הייתי קופץ על ההיזדמנות אבל פה יש חברה חזירית שעושה איתך מה שבא לה

מחר יבוא לה להביא לך בדיוק כמו גם תתמוך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iliagildin

האורנג האלה נותנים לך אינטרנט סיבים אופטיים אבל חוסמים אותך פיקטיבית להעלאה פי 10 קטנה יותר מההורדה

בזמן שבזק מביאים לך את המקסימום שהם יכולים בטכנולוגיה שלהם

תגיד תודה לפחות

אז ברור שאם היה UNLIMITED הייתי קופץ על ההיזדמנות אבל פה יש חברה חזירית שעושה איתך מה שבא לה

מחר יבוא לה להביא לך בדיוק כמו בזק גם תתמוך???

אחת התגובות ההזויות שנתקלתי בזמן האחרון....

בבזק אתה מקבל 3 או 5 מגה (לא זוכר בדיוק).

בפרטנר אתה מקבל 100 מגה.

מה אכפת לך כמה היכולות הטכנולוגית יכולה לתת????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אני מחובר קרוב לשנה לחבילה של ה 1000, מהירות לא יציבה בכלל לפעמים מקבל באלחוטי מהירות של 6!!!! מכסימום שמדדתי באלחוטי זה 190, כל הסמן ריסטארטים לראוטר וזה לא תמיד עוזר במיוחד לא בשישי שבת כשיש עומס.  קבל הרבה באפרים בסטרימרים... והכי הכי מעצבן זה השירות הטלפוני הגרוע... אתה מספר לנציג את הבעיות הוא שם אותך על הולד ומנתק את הקו וזה אחרי שהמתנת חצי שעה לתפוס אותו... בקיצור כגודל הציפיה כך גודל האכזבה! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...