משהו התנסה בתשתית סיבים אופטים בפרטנר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו התנסה בתשתית סיבים אופטים בפרטנר?

serg90

Recommended Posts

היי,

בדיוק התקשרו אלי להודיע כי הקימו תשתית חדשה בבניין שלי, והציעו מחיר די משתלמים.

משום שהבנתי שב-unlimited זה עובד מצויין, מסקרן אותי לדעת האם גם בפרטנר זה מוצלח באותה מידע, כי עדיין הבנתי שיש הבדל כלשהו.

מישהו התנסה ויכול לתת חוות דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק לוודא שאכן מדובר באותה תשתית בדומה ל-unlimited שעליה רק שמעתי טובות, ולא איזשהי ווריאציה אחרת, או עם בעיות כאלה ואחרות.

אז מתגובתך אני מסיק שאין על מה לחשוב, ובהחלט אלך על ההזמדנות.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הציעו לעבור אחרי שחיברו את הבניין לפרטנר.

התבאסתי קצת כי לא ניתן לבחור ספק או וחייבים לקחת ספק ונתב של פרטנר.

הכי מעניין אותי איך הפינגים למשחקים , לא ממש משנה לי מהירות ההורדה .

האם יש בעיות בשעות עומס או בכלל ? 

אשמח אם מישהו שמחובר לפרטנר יוכל לעדכן על החוויה שלו במשחקי , אלו נתונים הוא מקבל.

תודה מראש :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

רציתי רק לוודא שאכן מדובר באותה תשתית בדומה ל-unlimited שעליה רק שמעתי טובות, ולא איזשהי ווריאציה אחרת, או עם בעיות כאלה ואחרות.

אז מתגובתך אני מסיק שאין על מה לחשוב, ובהחלט אלך על ההזמדנות. 

תודה רבה.

זאת לא אותה לפי מה שאני יודע. ולכן גם העלאה שם הרבה פחות טובה מאנלימיטד, ולא באמת סימטרית. אבל הכל יותר טוב מהזבל שיש לנו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אותה , סיבים אופטיים... ההחלטה לא לתת מהירות סימטרית אלא העלאה שהיא רק עשירית מהורדה (כלומר 1,000/100 בחבילה הגבוהה, 500/50 בבינונית ו-200/20 בזולה ביותר) היא לדעתי פשוט החלטה עסקית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של honimage

גם לי הציעו לעבור אחרי שחיברו את הבניין לפרטנר.

התבאסתי קצת כי לא ניתן לבחור ספק או נתב וחייבים לקחת ספק ונתב של פרטנר.

הכי מעניין אותי איך הפינגים למשחקים , לא ממש משנה לי מהירות ההורדה .

האם יש בעיות בשעות עומס או בכלל ? 

אשמח אם מישהו שמחובר לפרטנר יוכל לעדכן על החוויה שלו במשחקי רשת, אלו נתונים הוא מקבל.

תודה מראש :) 

פינג תלוי הרבה במהירות העלאה, אז באופן כללי כנראה שהפינג בסיבים אופטיים יהיה נמוך יותר ("טוב" יותר). נקודתית אצלך בבניין אף אחד לא יכול להגיד לך מכיוון שזה תלוי בעוד המון גורמים. אני לא הייתי חושב פעמיים ומתחבר לסיבים אופטיים אם הייתה לי האפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ItachiSan

אני מחובר לסיבים של פרטנר כבר שנה כמעט, בחיבור חוטי מקבל בבדיקת מהירות 900+ ובאלחוטי באזור ה 300
הכל עובד חלק בלי שום בעיות

אז עדיין פרטנר הגנבים לוקחים לך מהפס (אומנם פחות מבזק-נזק) כי ב unlimited סימטרי לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מהם המחירים של החבילות שהציעו לך אם אפשר לשאול?

https://www.partner.co.il/partnerpage/partner-fiber/fiberweb

פה יש את כל המחירים, כאשר את ה-100MB יש גם ב-90 שקל, אבל בניגוד ל-200MB זה מחיר קבוע.

ציטוט של iliagildin

אז עדיין פרטנר הגנבים לוקחים לך מהפס (אומנם פחות מבזק-נזק) כי ב unlimited סימטרי לחלוטין

בלי קשר למה שנאמר פה, כששאלתי את הנציג שהתקשר בנוגע לאם מדובר באותה תשתית סיבים אופטית, הוא אמר כי ההבדל העיקרי הוא שהקו של פרטנר מגיע לכל לקוח בנפרד, כאשר הקו של unlimited מתחלק בין כל הלקוחות בניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

דווקא אותה טכנולוגיה, סיבים אופטיים... ההחלטה לא לתת מהירות סימטרית אלא העלאה שהיא רק עשירית מהורדה (כלומר 1,000/100 בחבילה הגבוהה, 500/50 בבינונית ו-200/20 בזולה ביותר) היא לדעתי פשוט החלטה עסקית..

עדיין עדיף מה 3 שמקבלים בחבילות הרגילות, שזה בושה שיש העלאה טובה יותר מהסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

דווקא אותה טכנולוגיה, סיבים אופטיים... ההחלטה לא לתת מהירות סימטרית אלא העלאה שהיא רק עשירית מהורדה (כלומר 1,000/100 בחבילה הגבוהה, 500/50 בבינונית ו-200/20 בזולה ביותר) היא לדעתי פשוט החלטה עסקית..

אולי היא לא המילה הנכונה, אבל בהחלט יש שיטות פריסה שונות עם חסרונות ויתרונות (כמו מהירות העלאה) וחברות שונות משתמשות בשיטות פריסה שונות, למשל פרטנר לאנלימטד:
image.thumb.png.8e593493a68637594a8f233bb39a80c7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

https://www.partner.co.il/partnerpage/partner-fiber/fiberweb

פה יש את כל המחירים, כאשר את ה-100MB יש גם ב-90 שקל, אבל בניגוד ל-200MB זה מחיר קבוע.

בלי קשר למה שנאמר פה, כששאלתי את הנציג שהתקשר בנוגע לאם מדובר באותה תשתית סיבים אופטית, הוא אמר כי ההבדל העיקרי הוא שהקו של פרטנר מגיע לכל לקוח בנפרד, כאשר הקו של unlimited מתחלק בין כל הלקוחות בניין.

לפחות בשלב הזה זה לא משנה - רוחב הפס של הסיב הוא די והותר לכל הבניין. בעתיד אולי יהיה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...