לא בטוח אם הזכרון יתאים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בטוח אם הזכרון יתאים

JustNo

Recommended Posts

שלום,

מותקנים לי במחשב כרגע HyperX Fury 2400 C15 2x8GB  , אלה הנתונים:

image.thumb.png.044433c3f736a075fdb5c965e304012c.png

יש לי כרגע שני סטיקים נוספים חדשים של שאלה הנתונים שלהם :

image.png.a969405078d7b63b75a1f67983362d7a.png

האם הוספה של הזכרונות החדשים יגרמו לבעיות בגלל התזמונים הקצת-שונים ? מעבר לקצת בזבוז כח

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא יעבדו. אתה יכול לחבר ולנסות, אל תדאג, שום דבר לא יעלה באש.

מה שאני הייתי עושה במקומך מלחתחילה, גם כדי להעלות את הסיכויים שיעבוד וגם כדי למקסם ביצועים, זה מנסה להמהיר את הזיכרונות הישנים שלך (2400Mhz) לפרופיל של החדשים, זאת אומרת תזמונים, מתח ותדר, ואם לא תצליח אז לכמה שיותר קרוב לשם, ואז מחבר את החדשים ככה שכולם יעבדו על הפרופיל של המהירים יותר.

נקודה נוספת שכדאי שתחשוב עליה, אם אתה לא צריך יותר מ16GB של ראם (ויתכן מאוד שאתה לא צריך, תלוי בשימושים שלך), אז אולי כדאי לך לשים רק את ה16GB מכיוון שהם מהירים יותר, והזיכרונות הישנים שלך רק עלולים להאט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

יכול להיות שלא יעבדו. אתה יכול לחבר ולנסות, אל תדאג, שום דבר לא יעלה באש.

מה שאני הייתי עושה במקומך מלחתחילה, גם כדי להעלות את הסיכויים שיעבוד וגם כדי למקסם ביצועים, זה מנסה להמהיר את הזיכרונות הישנים שלך (2400Mhz) לפרופיל של החדשים, זאת אומרת תזמונים, מתח ותדר, ואם לא תצליח אז לכמה שיותר קרוב לשם, ואז מחבר את החדשים ככה שכולם יעבדו על הפרופיל של המהירים יותר.

נקודה נוספת שכדאי שתחשוב עליה, אם אתה לא צריך יותר מ16GB של ראם (ויתכן מאוד שאתה לא צריך, תלוי בשימושים שלך), אז אולי כדאי לך לשים רק את ה16GB מכיוון שהם מהירים יותר, והזיכרונות הישנים שלך רק עלולים להאט אותם.

אוקיי אני אנסה לחבר ולראות מה קורה... האם ישנם איזשהם מבחני מאמץ שאני יכול להריץ כדי לבדוק ?

אני לא כ"כ בטוח איך להמהיר את הזכרונות הישנים לפרופיל של החדשים (אני חושב גם שהם כבר מומהרים באופן טבעי דרך xmp של לוח האם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...