כבל מתח למחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל מתח למחשב נייד

SagroN

Recommended Posts

שלום לכולם,

קיבלתי היום מחברים שהביאו לי את המחשב נייד של XPS 13 9360 מודל 2018  מארה"ב וכמובן שהכבל מתח שהגיע איתו הוא אמריקאי. הבנתי שבשום פנים ואופן לא לשים את המתאם תקע הפשוט הזה בכמה שקלים ולחבר איתו את המטען לחשמל(שכן בנוסף יש לו רק 2 פינים והפין הארכה לא מתחבר). רציתי לשאול אם יש חשיבות לכבל הזה שיהיה מקורי של או שזה חסר חשיבות לחלוטין ואפשר פשוט לקנות כבל פשוט של מיקי מאוס? (כי זה החיבור שאני חושב שמתאים למחשב שלי)

נניח את זה -  https://ksp.co.il/?uin=7499

או את זה https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=15477

ואם יש לזה חשיבות אז אשמח לדעת מאיפה אפשר לקנות רק את הכבל הזה מקורי של כי פשוט לא מצאתי(אני לא צריך את כל המטען עצמו עם הבוקסה השחורה כי ממה שהבנתי הוא במתח של 100-240V וזה מתאים גם בארץ)

שאלה נוספת למי שיצא להתעסק עם זה, האם האחריות של של יעל פתרונות הוא טוב? והאם צריך להיות הבדל במחיר ביניהם לבין בארץ? כי אני רוצה לעשות העברת אחריות לארץ ואני שוקל דרך מי לעשות..

אשמח בבקשה שמי שבאמת מבין יענה לי תשובות שהן וודאיות.. תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הרי יש לך עיניים, ברוך השם.  :)

אם תראה שהכבל דק מידי בהשוואה נגיד לזה 

שהגיע עם הנייד, אז אל תקנה.

מצד שני, ההספק של המטען הוא באמת זניח, וגם שתי החנויות

מחוייבות על פי חוק למכור כבלים עם תו-תקן, כך שהסיכוי

למשהו מסוכן / תקול שואף לאפס.

אההה

תתחדש על המחשב !  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ofer Dottan

אין חשיבות ליצרן. בישראל יש אחלה תקנים לדברים האלה, כך שמוצר כמו בלינק השני הוא בדיוק מה שאתה צריך.

אוקיי אז סליחה אם אני קטנוני אבל אם אין חשיבות אז למה דווקא של היצרן סימיקום שנמכר באיבורי ולא בראשון של קי אס פי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SagroN

אוקיי אז סליחה אם אני קטנוני אבל אם אין חשיבות אז למה דווקא של היצרן סימיקום שנמכר באיבורי ולא בראשון של קי אס פי?

לא חושב שיש הבדל. רק ציינתי משהו שרואים בלינק השני - צריך להתייחס לקצה של התקע בקיר. תקע יצוק עם תו תקן והארכה כמו שצריך. רוב הכבלים בישראל מתאימים לתיאור הזה אבל כבר ראיתי סיניים פחות איכותיים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...