מסך מחשב לגיימינג לאחר שהקודם התחיל לעשות בעיות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לגיימינג לאחר שהקודם התחיל לעשות בעיות

nimrody15

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני שנה קניתי מסך optix g27c2 דרך newegg, לפני כמה ימים הוא התחיל לעשות בעיות והתמונה הפכה לבהירה בטירוף, אומרים שהאחריות היא מקומית ושילוח חזרה לארה"ב יעלה כמו מסף חדש.

אז... אני מחפש מסך חדש, בעיקר לגיימינג, להזמין מחו"ל לא אופציה לאחר שנכוויתי (אלא אם כן יש אחריות בינלאומית)

תקציב עד 2000, גודל מסך 27", עדיפות ל4K, לא יודע אם נכנס בתקציב שלי

כרטיס מסך שלי ASUS GTX 1070

מעבד AMD 5 1600

שווה לחכות למסכים חדשים שיצאו בקרוב? 

תודה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך לא מאפשר קצב רענון גבוה, ips ורזולוציית .

או שתעלה את התקציב או שתרד בדרישות. אני במקומך הולך על דל U2715H. אגב, בכל מקרה כרטיס המסך שלך לא יוציא fps גבוה על הגדרות גבוהות ברזולוציות גבוהות, בטח לא ב- . וחוץ מזה שב27 אינץ אני לא רואה סיבה למה לקנות . זה יקר יותר ו"יפגע" לך משמעותית בביצועים (fps), ו- 1440P מספיק חד לכל הדעות.

עוד אופציות:

דל U2717D

דל UP2716D

סמסונג S27H850QFM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה,

רק שאלה למה הכרטיס מסך לא יוציא הגדרות ברזולוציות גבוהות? זה כרטיס מהטובים והחזקים שיש היום...

צודק לגבי ה4K, אחרי שקראתי קצת הבנתי שאני צריך להתכווננן ל1440

ראיתי שיש מסכים טובים עם פאנל במחירים קצת יותר נורמליים וקצב רענון 144hz, למשחקי FPS בהכרח עדיף פאנל IPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בנצ'ים באתרי סקירות חומרה. הכרטיס הזה מוציא במשחקים מודרניים לרוב באיזור ה60fps בממוצע על 1440p הגדרות "אולטרה".

פאנל va לדעתי קצת "מסוכן" יותר מ- . זאת אומרת שיש הרבה לא מוצלחים והסיכוי ליפול על אחד כזה הוא יחסית גבוה אלא אם אתה מכיר את המסך שאתה הולך לקנות.

בלי קשר, באופן כללי לרוב יהיה עדיף למשחקים.

אם אתה חושב שתשתדרג בשנים הקרובות את המחשב או את הכרטיס מסך אז אולי שווה לך לשקול קצב רענון גבוה. אחרת זה יהיה סתם בזבוז לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כ חצי שנה רכשתי את ה s2417dg ואני מאוד מרוצה , בסביבות ה2000שח אתה מקבל את הפיצ'רים האפשריים לגיימינג , 165hz oc , 1mm זמן תגובה ו בכללי מסך מעולה . הבעיה היחידה היא שהוא מסך tn ככה שלא תקבל את כל הצבעים של הips אבל אחרי שבודקים קצת ביקורות ומכיילים את הצבעים התמונה נראת מעולה , לא נופלת כמעט מהתמונה שיש לי בלפטופ חדש עם מסך ips  . אז זאת ההמלצה האישית שלי . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 7 7 Eli

לפני כ חצי שנה רכשתי את ה s2417dg ואני מאוד מרוצה , בסביבות ה2000שח אתה מקבל את הפיצ'רים האפשריים לגיימינג G-SYNC , 165hz oc , 1mm זמן תגובה ו בכללי מסך מעולה . הבעיה היחידה היא שהוא מסך tn ככה שלא תקבל את כל הצבעים של הips אבל אחרי שבודקים קצת ביקורות ומכיילים את הצבעים התמונה נראת מעולה , לא נופלת כמעט מהתמונה שיש לי בלפטופ חדש עם מסך ips  . אז זאת ההמלצה האישית שלי . 

הי,

שמתי עין על המסך הזה האמת, ההבדל בין 165hz לעומת 60hz הוא משמעותי?

יש אפשרות לשנות רזולוציה ל - 1080p עם 165hz במסך הזה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקי fps כאשר אתה מריץ משחק בין 60 ל 120 אתה רואה ישר את ההבדל ואז בין 120 ל165 אתה שם לב אבל הרבה פחות  , וכן אתה מגדיר באיזה רזולוציה לשחק במשחק אז מן הסתם גם ב 1080p אתה יכול וגם המסך עצמו הוא 24 אינץ' אז התמונה לא תיראה מרוחה מדי לעומת 27 אינץ' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...