הגישה הנכונה למקלדת מכאנית שפויה: Corsair K70 RGB Mk2 בביקורת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגישה הנכונה למקלדת מכאנית שפויה: Corsair K70 RGB Mk2 בביקורת

djelectric

Recommended Posts

מצחיק, בדיוק רכשתי בBF את הK68 עם סוויצים אדומים שהייתה במבצע מדהים של 280 ש"ח בערך בNEWEGG. עד כה מאוד מרוצה ממנה ובאמת כפי שתיארת מאוד קל להתרגל אליה ונוחה להקלדה. נראה שמאוד דומה לדגם הזה חוץ מכפתור הפרופילים וגלגלת במקום כפתורים לשליטה בווליום. אחלה סקירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא.. אני לאחרונה רכשתי את KEYCOOL 82 מMassdrop - https://www.massdrop.com/buy/64379 - מאוד נוחה (היא 75%), או יש את https://www.amazon.com/DURGOD-Typewriter-Mechanical-Interface-Tenkeyless/dp/B078H9CBX9/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1544482762&sr=8-13&keywords=tkl+mechanical+keyboard שזו גם מקלדת מעולה (וגם אותה תוכל למצוא לפעמים במבצע מתחת למחיר המכס) השאלה היא מה אתה מחפש חוץ מזה שהיא עם סוויצים אדומים.. ד.א. - אם אתה רוצה דווקא סוויץ אדום בגלל שאתה מחפש מקלדת רכה (עם כמה שפחות התנגדות בלחיצה) יש לי מקלדת של NiZ שהיא יותר רכה (סוויצים לא של cherry mx) אבל היא מדהימה בנוחות שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקלדת של שאני התנסתי בה (TKL 85%) חלק מהמקשים היו יוצאים אחרי כמה לחיצות, משהו שדבק חלש פתר די בקלות (וגם הוספתי טבעות גומי להקטין את מהלך הלחיצה ולבטל הרעש). מקלדת סבבה - לא חושב שהיא צריכה להיות מומלצת HWZONE , יש טובות יותר במחיר סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן שכחתי את המנהל התקן .. התצורה של המקלדת (אורות / שינוי מקשים) כמובן עובר דרך המנהל התקן, הבעיה שזה לא נשאר במקלדת, ככה שבאפל זה פשוט לא קיים, או אם המחשב נעול אז המקלדת מאירה את המצב הברירת מחדל שלה ולא מה שכיוונת.. בקיצור - רחוק ממושלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.Z.P

מצחיק, בדיוק רכשתי בBF את הK68 RGB עם סוויצים אדומים שהייתה במבצע מדהים של 280 ש"ח בערך בNEWEGG. עד כה מאוד מרוצה ממנה ובאמת כפי שתיארת מאוד קל להתרגל אליה ונוחה להקלדה. נראה שמאוד דומה לדגם הזה חוץ מכפתור הפרופילים וגלגלת במקום כפתורים לשליטה בווליום. אחלה סקירה!

היא גם עמידה לנוזלים אם זוכר נכון, שזה יתרון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-k68 עם קליקים אדומים, להקלדה היא נעימה אבל בכל הנוגע לתוכנה היא מאוד רחוקה מלהרשים. יש לי בנוסף עכבר שלהם, והתוכנה לא יודעת לסנכרן את הצבעים בין שתי ההתקנים אלא אם כן אני מכריח אותם לעבוד בצבע קבוע. לא יודע להגדיר את זה אבל בחוויה הכללית משהו מאכזב, בוודאות רייזר זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

השאלה אם היא טובה ובאיכות גימור המשתווה לk70.. הבעיה היחידה שלי עם המקלדת הקורסאייר הגרסה הראשונה שהכפתורים יוצאים בקלות רבה וזה מתסכל לחפש אותם אחרי שהילד שיחק לך.. המחיר פרימיום אין ספק אבל המוצר גם פרימיום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...