לוח אם gigabyte aorus pro z390 לעומת Designare gigabyte - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם gigabyte aorus pro z390 לעומת Designare gigabyte

Eldad5550

Recommended Posts

יש איזה הבדלים ביניהם מבחינת החיבורים מלבד 

Thunderbolt 3 , אם אפשר הסבר גם מה זה בדיוק החיבור הזה , הוא קשור גם לחיבור לרשת או לא ?

ואם זה הבדל של 200- 300 שח , אז מה עדיף יותר ביניהם ? ויש לעומת זאת גם את הדגם master של .

אז מבין ה 3 האלה מה הכי מומלץ?

חשוב לי מאוד ה wifi והמהירות של זה ובכלל מבחינת חיבורים אם זה הבדל של 300 שח לפה או לשם אז להשקיע בלוח אם שהכי משתלם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

thunderbolt הוא כמו מהיר מאוד וניתן גם להשתמש עם כרטיסים שונים בו לתעבורת . הוא מעביר נתונים מאוד מהר ביחס לUSB למינהם..

שימושים כמו , חיבור מחשבים בינהם, חיבור כרטיסים כמו גרפיקה, וכמובן העברת קבצים ..הכול הכי מהר שיש. (USB TYPE C)

מהפרו  והלאה זהים, או לא תראה כרגע הבדלים..צריך ראוטר ממש חזק לקבל מלוא המהירות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י הלוח אם

אני מתלבט בין 4 דגמי לוחות אם 

https://www.gigabyte.com/Comparison/Result/2?pids=6637,6639,6640,6642

אני לגמרי מבין בכל הדברים הכלליים שזה גודל הלוח אם שהם כולם ATX , וערכת השבבים 1151V2 וההתאמה למארז שלי

מה שאני פחות מבין זה הירידה ממש לדקויות וההבדלים שבאמת יש בין הדגמים האלה.

ההעדפה שלי היא ללוח האם הזול מבין ה 4 , אך אם זה הבדלים משמעותיים או כאלה שנחוצים שלי אז בהחלט אם זה משתלם לי , אז לקחת שיקר יותר כי זה 200 או 300 שקל לפה או לשם.

כמו שציינתי בראש ובראשונה חשוב לי ה WIFI , והמהירות ( שהבנתי שבכל הדגמים זה אותו דבר?)

יש לי כמובן - ראוטר שמחובר בכבל ישירות למחשב שהוא של מישהו אחר בבית.

החיבורים הדרושים לי פחות או יותר ובערך:

חיבור למקלדת ועכבר

חיבור לשלט בקר למשחקים במחשב

חיבור לטלוויזיה (לשים משהו במחשב לצפייה ואז לראות ישירות במסך בלי צורך להעביר את הקובץ)

חיבור של חיצוני שיש לי

חיבור להעברת קבצים או גיבוי

חיבור מסך מחשב למחשב (ברור מאליו)

אלה חיבורים כלליים שכולם צריכים אני חושב.

מה שאני לא צריך זה חיבור של 2 מסכי מחשב או מערך של 2 .

חשוב לי לדעת אז בדיוק מה ההבדלים בין הלוחות ומה הכי כדאי, בדגש גם על הקירור . האם הם דומים כולם בקירור שלהם , כולם זה אותו סוג ומבנה המעטפת של הלוח אם  , כולם אותו מבנה ?

לגבי ה

Thunderbolt 3 , הדגם Designare כולל אותו, אך שאר הדגמים רשום-

Usb  Type-C™ port, with 3.1 Gen 2 support

with 3.1 Gen 2 support

זה לא למעשה אותו דבר ?, ואם כן אז למה רק לדגם הזה רשום באופן מפורש Thunderbolt3 ?

לגבי ה  wifi , למרות שלוח אם מסויים כולל את זה בתוכו ( כמו כאן בכל הדגמים שזה כולל ובאותה מהירות כולם) , יש הבדל גם בין הלוחות בחיבור של כרטיס אם רוצים לחבר במהירות שלו ?

מה זה אומרThunderbolt3 מבחינת חיבור כרטיס לזה מבחינת מהירות? 

בכלל מה כל ההבדלים בין הלוחות מבחינת כל מה שציינתי:

מבנה איכותי יותר או פחות בחומרים שלו ובמעטפת

קירור מבנה וסוג

ה wifi

סוגי חיבורים מאחורה ומקדימה( יש לוחות שרשום שכוללים כפתור כיבוי או הדלקה של פרמוט אולי וכפתור של עוד משהו -לא ברור לי)

ומבחינת תוכנה שליטה-  על הלוח אם תוכנתית ( יש דגם שיש לו יותר יכולת שליטה מגוונת על פני האחר)

המטרות לשמן אני צריך את המחשב: תוכנות עריכה וגרפיקה - כמו מאיה ועוד, שימוש רגיל ושוטף של הורדות קבצים וסרטים , תוכנות כבדות יותר ופחות ובין היתר גם למשחקים כבדים, 

וגלישה רגילה באינטרט ואופיס כמו כולם

חלק משאר המפרט:

מעבד Intel® Core™ i9-9900K Refresh Box
מאוורר למעבד NH-L12S

זכרון למחשב VENGEANCE RGB PRO 16GB (2 x 8GB) DRAM 3000MHz 

ספק כח Seasonic PRIME Ultra Platinum 650PD 650W

כרטיס מסך Gigabyte 2070 WINDFORCE 8GB GDDR6

דיסק קשיח Barracuda ST3000DM007 3TB

כונן MX500 CT500MX500SSD1 500GB SSD

צורב כונן דיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eldad5550

המטרות לשמן אני צריך את המחשב: תוכנות עריכה וגרפיקה - כמו מאיה ועוד, שימוש רגיל ושוטף של הורדות קבצים וסרטים , תוכנות כבדות יותר ופחות ובין היתר גם למשחקים כבדים, 

וגלישה רגילה באינטרט ואופיס כמו כולם

ציטוט של Eldad5550

אני מתלבט בין 4 דגמי לוחות אם 

https://www.gigabyte.com/Comparison/Result/2?pids=6637,6639,6640,6642

כל אחד מארבעת לוחות האם הנ"ל יתאים לדרישות שלך. 

ציטוט של Eldad5550

ערכת השבבים 1151V2

ערכת השבבים בכל לוחות האם הנ"ל היא Intel Z390 Express Chipset והתושבת למעבד היא 1151v2.

ציטוט של Eldad5550

ההעדפה שלי היא ללוח האם הזול מבין ה 4 , אך אם זה הבדלים משמעותיים או כאלה שנחוצים שלי אז בהחלט אם זה משתלם לי , אז לקחת לוח אם שיקר יותר כי זה 200 או 300 שקל לפה או לשם.

אני אומר משהו פשוט - אם אתה לא מבין מה עושה חיבור כלשהו בלוח האם אז כנראה אתה לא זקוק לו...

ציטוט של Eldad5550

כמו שציינתי בראש ובראשונה חשוב לי ה WIFI , והמהירות ( שהבנתי שבכל הדגמים זה אותו דבר?)

יש לי כמובן נתב- ראוטר שמחובר בכבל ישירות למחשב שהוא של מישהו אחר בבית.

א. אני מקווה שברור לך שקודם כל אתה זקוק לנתב בבית בכדי לחבר אליו את המחשב באופן .

ב. בד"כ משתלם הרבה יותר לקנות כרטיס רשת אלחוטי, בחיבור USB או , מאשר לקנות לוח אם בעל כרטיס רשת מובנה.

ציטוט של Eldad5550

חשוב לי לדעת אז בדיוק מה ההבדלים בין הלוחות ומה הכי כדאי, בדגש גם על הקירור . האם הם דומים כולם בקירור שלהם , כולם זה אותו סוג קירור ומבנה המעטפת של הלוח אם  , כולם אותו מבנה ?

אם רק היה אתר שעושה ביקורות ללוחות אם ויורד לעומק הפרטים הקטנים...

ציטוט של Eldad5550

החיבורים הדרושים לי פחות או יותר ובערך:

חיבור למקלדת ועכבר

חיבור לשלט בקר למשחקים במחשב

חיבור לטלוויזיה (לשים משהו במחשב לצפייה ואז לראות ישירות במסך בלי צורך להעביר את הקובץ)

חיבור של כונן קשיח חיצוני שיש לי

חיבור סמארטפון להעברת קבצים או גיבוי

חיבור מסך מחשב למחשב (ברור מאליו)

אני מניח שהמקלדת, העכבר, השלט/בקר למשחקים, הכונן הקשיח החיצוני והחיבור לטלפון הנייד הם כולם חיבורי ...

חיבור מסך מחשב למחשב - אתה מדבר על יציאה גרפית (DVI, HDMI, או על יציאת ה VGA האנלוגית המיושנת). היות ואתה משתמש בכרטיס מסך ייעודי (ה 2070) אתה צריך לחבר את המסך שלך אליו ולכן תבדוק שכרטיס המסך שתרכוש מציע יציאות גרפיות מהסוגים הדרושים לך.

בנוגע ל"חיבור לטלוויזיה" אני מניח שאתה מעביר כבל (ככל הנראה HDMI) בין המחשב והטלויזיה, וגם אותו יש לחבר לכרטיס המסך, אז זו בדיוק אותה התשובה.

אני מקווה שהתשובה שלי פתרה לך חלק מהבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...