Playstation now, או red dead redemtpion 1 בPC - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Playstation now, או red dead redemtpion 1 בPC

OvOnoob

Recommended Posts

שלום חברים.

אני לא יודע עד כמה אני מחדש בנושא, אבל חשבתי שכדאי לשתף.

מי שלא מכיר - Ps now, זהו שירות streaming של משחקי 2,3 ו4 במנוי חודשי, שעבורו קיים קליינט גם למחשב, המאפשר לשחק בכל מקום שיש בו אינטרנט יציב דיו, המשודך למחשב בסיסי עם גיימפד (לא חייב של סוני, אני משתמש עם גיימפד תואם xbox 360 של speedlink), או קונסולת .

יש לציין כי השירות לא עובד עם משתמש ישראלי, ולכן יש לפתוח משתמש אמריקאי (עם כתובת פיקטיבית) באתר של , ולרכוש עם כרטיסי הטענה שאפשר לקנות בg2a.com או באתרים אחרים.

עד היום לא ממש העזתי לנסות כי פחדתי מהעובדה שאין באמת שרתים ממש קרובים וציפיתי שיהיה input lag נוראי. 

אני שמח לבשר שטעיתי בגדול.

מה שהביא אותי לנסות הוא vaucher של 15$ שקיבלתי במתנה מסוני (במשתמש האמריקאי שלי), ולא היה לי באמת מה לקנות אז החלטתי "להשקיע" 9.99 דולר על חודש אחד.

שיחקתי כ5 שעות של god of war ascension שזה בעצם הgow היחד שלא שיחקתי מעולם, וזאת פשוט הנאה צרופה, ומה שעושה את זה עוד יותר סוראליסטי שזה במחשב!

לפני כמה דקות שיחקתי בRed dead redemption והinput lag כמעט ולא מורגש, שזה פשוט מדהים.

מיותר לציין כי מי שירכוש יוכל לטעום גם מuncharted 1,2 ו3 , כל סדרת god of war למעט 4 (גם של הpsp), ועוד המון משחקים של ps2 וגם וכמובן לא נשכח The last of us וBloodborne. 

לי יש 200 מגה של , עם ספק נט שמועבר בצורה קווית, גם לps4 וגם למחשב. 

אני לא מציע לרכוש מנוי ארוך בתור התחלה, במיוחד למי שיש קו קלוקל או בעיות ידועות בping, אני משער שקו יציב של 40 מגה ומעלה יעבוד מעולה (אולי אפילו פחות). 

בps4 יש אופציה לבדיקת איכות הקו ותאימות, לא מצאתי בדיקה דומה לPC. אני מניח שקיימת אבל לא הצלחתי למצוא.

אני לא יודע אם אני אאריך את המנוי מעבר לחודש, מכיוון שאת רוב המשחקים יש לי בPS4. אני אסיים את gow ascension וred dead וכנראה שזה יהיה מספיק עד הפעם הבאה.

כמובן אציין כי אני עומד מאחורי הדברים שאצלי עובד פשוט מעולה (מה גם שinput lag והרגישות אליו זה עניין אינדיבידואלי). עם זאת אני לא לוקח אחריות אם מישהו ירכוש מנוי ולא יעבוד לו טוב. בדיוק בגלל זה המלצתי להתחיל עם מנוי קטן של חודש.

מקווה שעזרתי למישהו.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/services/playstation-now/playstation-now-on-pc/

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation-now/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...