המלצה למסך מחשב לתכנות ועבודה משרדית - עד 1200 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב לתכנות ועבודה משרדית - עד 1200

wiredmusic

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש מסך מחשב איכותי, בעיקר לתכנות ו-.

הסתכלתי על כמה דגמים מומלצים באמזון:

1. https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16824025138&ignorebbr=1
אני מוכן להשקיע קצת יותר. רציתי לדעת האם זה לא גדול מדי אם אני יושב במרחק מטר וחצי מהמסך?
הרוחב של המסך יכול להועיל לי מאוד בתכנות.

2. https://www.amazon.com/HP-Pavilion-25xw-Backlit-Monitor/dp/B00TIJLF0I/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1544171090&sr=8-4&keywords=hp+pavilion+25
 העיצוב של המסך הזה נורא מושך אותי לקנות אותו ויש גם תגובות טובות. מישהו מכיר את הדגם ויכול להמליץ?

3. אופציה שלישית זה ללכת על אחד ה- המוכרים מהסידרה של הU24

אני אשמח אם מישהו יוכל להמליץ יותר. נראה שלרובם יש אותו מפרט הטכני פחות או יותר וזה כבר יותר עניין של עיצוב ואחריות. אני טועה?

בנוסף, רציתי לשאול האם זה יותר נכון להזמין מ-newegg או כדי לחסוך כסף?
למשל עבור המסך הראשון של , המחיר יוצא 1500 בעוד שבזאפ הוא נמכר ב-2500!!!
האם זה פשוט ככה יותר זול או  שיש ניואנסים שאני אמור לדעת לפני רכישה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתה יושב מטר וחצי מהמסך כשאתה עובד? נראה לי רחוק מידי.

אתה חושב שאתה צריך יותר מרזולוציית FULLHD? כי אפשר בכיף לקנות מסך מעולה של , עם FULLHD בגודל "24-27 בישראל, בפחות מ1000 שקלים.

במחירים של עד 1000-1500 ובפרט מסכים של לא משתלם לקנות בחו"ל - ייצא יותר יקר (התמחור של בישראל מאוד תחרותי).

חברות אחרות / מסכים גדולים ונדירים יותר עשוי להיות משתלם. ההפרש יהיה פחות ממה שאתה חושב (אל תשכח משלוח ומסים), אבל אפשר לחסוך כמה מאות שקלים על מסך של ~2000 ש"ח או עד אלף ש"ח על מסך של 4-5K. הסיכון הוא במימוש האחריות שעשוי להיות מורכב (לא בטוח שיש שירות בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על . אמנם הם מעט יקרים יחסית למסכים אחרים באותו גודל, אך זה בטווח המחירים שלך ומניסיוני עם סדרת ה-Ultrasharp הם אמינים, יציבים, בנויים היטב, גמישים (מבחינת תזוזה וסיבוב) ומחזיקים מעמד היטב.

שים לב שעיצוב אלגנטי ויפה במיוחד הוא דווקא סיבה לא לרכוש מסך מסויים: לדוגמה, המסך שלך - ספק בעיניי אם ניתן להזיז אותו אפילו למטה-ולמעלה באופן סביר. נראה גם שאי-אפשר לסבסב אותו ולגלגל אותו (yaw ו-roll), ואפילו לא בטוח שאפשר לגלגל אותו מעט (pitch).

אם אינך מכיר את המונחים הללו לגבי צירי סיבוב, הנה סרטון קצרצר הממחיש במה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...