הגנת הקבצים החדשה בשוק המשחקים נפרצה בתוך יומיים בלבד - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגנת הקבצים החדשה בשוק המשחקים נפרצה בתוך יומיים בלבד

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח ליאור 34 פ"ת

אני בעבר הייתי מוריד פיראטי כי הייתי יותר צעיר ולא היה לי כסף לשלם הון על כל משחק. כיום אני בן 34 ומשחקים כמעט ולא מעניינים אותי מלבד 4 משחקים נוסטלגיים שפעם בכמה שבועות אולי אני משחק מספר שעות למרות שיש לי כסף לקנות את המשחקים. במבט לאחור כצד אובייקטיבי אני אומר שמוטב ליצרנים והיבואנים והחנויות למכור משחקים מקוריים (למחשב ושאר הקונסולות) עד למחיר מקסימלי של 50 ש"ח וכמובן שיהיו משחקים זולים יותר מ- 50 ש"ח שזה יהיה המחיר המקסימלי. זה יגרום לאנשים לקנות משחקים מקוריים הרבה יותר. יש משחקים מקוריים שרק דרכם ניתן לשחק ברשת עם שחקנים אחרים אך עם משחקים פרוצים זה לא ניתן. כמובן שיש פאצ'ים שעוקפים את החסימה והם כן יכולים לשחק ברשת והם משתמשים ברמאויות להציק לשחקנים הוגנים ברשת. 2 מסקנות: 1. היו צריכים להשקיע את המשאבים בהוזלת המשחקים כפי שציינתי עד 50 ש"ח. 2. במקום לעבוד על טכנולוגיות מיותרות שתמיד יוכלו לעקוף ולהפיץ את המשחק פרוץ - שיגבירו פיקוח בלובי משחקים אונליין ויעקבו אחרי שחקנים שמשתמשים בפאצ'ים ויחסמו את כרטיס הרשת של המחשב שלהם ומספר סידורי של לוח האם שלהם והדיסק קשיח שלהם מלקבל גישה לשרתי האונליין של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...