התלבטות לגבי שדרוג כרטיס מסך (zotac 1070ti) עם i5 4590 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי שדרוג כרטיס מסך (zotac 1070ti) עם i5 4590

liranco

Recommended Posts

שלום

נתחיל מהצורך במחשב שלשמו השדרוג מיועד - DOTA2 בלבד (לא משחק בשום דבר אחר בגדול) על מסך שנקנה לפני כשבוע עם 1440p ,144hz עם FreeSync

המפרט הנוכחי:

i5 4590

8GB RAM

HD 7970

Seasonic 620W

רוצה להגיע ל Frame rate גבוה יותר ממה שאני מגיע היום על אותם הגדרות פחות או יותר או גבוהות יותר(היום משחק על High בערך) כיוון שאני לא ממש מנצל את ה 144hz של המסך החדש

אחרי שנכוותי בניסיון רע עם XFX RX 580 שהגיע תקול מ (וחיפוש בגוגל הניב תוצאות עם בעיות דומות במגוון כרטיסי 4xx/5xx)

שוקל לעלות בתקציב משמעותית בשביל 1070ti במחשבה לקחת אותו איתי למחשב הבא (השדרוג הבא יהיה מן הסתם כל המחשב)

במיוחד שאלה ספציפית על הדגם הזה: לינק

דעתכם ? מבחינת שיפור בביצועים עם הסטאפ הנוכחי ומחשבות על החברה (zotac), היא זולה משמעותית משאר החלופות ב אז קופצת לי נורה אדומה, מצד שני הביקורות נראות מעולות

וכמה משמעותי זה שהמסך הוא עם והכרטיס הוא nvidia

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכנות לא שמתי לב כמה אני מקבל בזמן קרבות וכו׳ אני אריץ מחר ואבדוק

לפני שיש בכלל משהו על המסך (לפני ה wave הראשון של ה creeps) אני מקבל באזור ה-100-110

מניח שבמהלך קרבות 70-90

ב-1080p הייתי מקבל בערך 20fps יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הספק כוח יספיק לכרטיסים האלה.

כמה FPS אתה מקבל היום?

באזור ה60-100 (הנמוך בקרבות כמובן)

יש גם דרופים לפעמים לאזור ה40-50

מתלבט אם שווה לשדרג את התקציב בשביל לקחת את ה1070ti

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

580 יספיק לצרכים אלו. עדיף היום לרכישה על ה 1060 לדעתי.

כנראה אלך עליו באמת ועוד שנה וחצי שנתיים כבר אחליף את כל המחשב

התקשתי למצוא ביקורות מסודרות אבל נראה שבגדול אקבל איתו באזור ה100fps בממוצע על הגדרות גבוהות שזה אכן מספיק טוב לבינתיים

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום

התלבטות אחרונה שיש לי היא על הדגם הספציפי- כנראה אזמין מ newegg

הרלוונטיים הם red dragon

Xfx black edition

Msi armor

ה nitro+ כבר נותן קפיצה קטנה במחיר ביחס לדגמים שציינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה XFX לדעתי הוא פתרון הקירור הכי אידיאלי מהדגמים שפירסמת. בדומה ל gaming של , מבחינת שקט\ביצועים וקלוקים מהמפעל הוא ייתן תמורה טובה מאוד לכסף. ה - Armor זה דגם קצת יותר פשוט, בניגוד לדגם ה gaming שלהם שהוא מעולה.

הייתי בוחר אישית דווקא ב פה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, לצערי נפלתי על כרטיס תקול ככל הנראה

חיפשתי בגוגל את התקלה וראיתי שהיא דיי נפוצה בכרטיסי 4xx/5xx ככה שהחלטתי אולי לשנות כיוון, ערכתי את הפוסט הראשי לפרטים

מי שזוכר מהפוסט המקורי - התבלבלתי עם הספק כוח, יש לי את ה-620W של seasonic (ולא 500 כמו שרשמתי בהתחלה) ככה שאני מניח שלא אמורה להיות בעיה עם ה1070ti

אשמח לעזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...