פקס לא עובד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פקס לא עובד

מיכאלה

Recommended Posts

שלום, מקווה שאפשר לשאול על -פקס. העניין הוא שקניתי חדשה שאמורה לתפקד גם כפקס, והפקס מסרב לעבוד. כל החיבורם וההגדרות נבדקו כמה פעמים על ידי נציגי שתי החברות - קנון של המדפסת וסלקום של התקשורת. והן הרימו ידיים. כל אחד טוענת עכשיו שהאשמה בצד השני. אשמח לעצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מודל המדפסת?

האם התקנת את כל חבילת התוכנה של קנון עבורה?

האם פונקצית הפקס מופיעה "כמדפסת" בחלון המדפסות של WINDOWS?

האם ניסית לשלוח פקס ידנית או כהדפסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנון פיקסמה MX495. כן, התקנו מחדש את כל התוכנה עם טכנאי של קנון בטלפון. ניסיתי בשתי הדרכים לא צלח. היא גם לא מדפיסה. מה שכן כשמתקשרים אלי אם אני לא עונה אחרי שני צלצולים הטלפון "עובר" לפקס. אני ממש אובדת עצות, כי אני לא יודעת אם יעזור לי להחליף או חברת טלפון או מה. מציינת שאני גרה בישוב קהילתי בגליל... אולי כדאי לבקש שיתקינו את המדפסת לא כאלחוטית? לגבי ההגדרה אבדוק. תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, זאת בדיוק המדפסת שלי, ואני סופר מרוצה ממנה. אין סיבה מדוע לא תתפקד וממש אין צורך להחליף אותה או את חב' הטלפון. להלן בדיקה פשוטה כדי להציג בפורום אם מישהו פשוט לא עשה משהו כמו שצריך:

פתחי מסמך כל שהוא ותתחילי תהליך הדפסה (ללא בצוע ההדפסה). כעת את מקבלת אופציה לבחירת . פתחי את האופציה וראי אם מתקבלות אופציות כמו ב-2 הדוגמאות שצירפתי. בין האופציות חייבות להופיע 490, ומדפדת פקס 490. אם את יודעת איך, צרפי תמונה של מה שרואים.Clipboard01.jpg.dc1012c8336f59a4024528e1d4444a02.jpgClipboard03.jpg.01d6a037a22d37135f76c48e9a36a179.jpg

ואגב אם תנתקי את קו הטלפון שלה מהקיר היא לא תטריד אותך בעת כניסת שיחה. חברי אותה לזמן קצר רק בעת צורך להוציא פקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...