הדבר היקר הבא: Titan RTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדבר היקר הבא: Titan RTX

yonatan.mendelson

Recommended Posts

3000 זה לא מחיר יקר לשוק היעד- מעבדות, אוניברסיטאות ואנשים שצריכים כוח מחשוב מכובד בעלות זעירה. העובדה שאפשר לקנות שניים כאלה ועוד ת'רדריפר עם 64 נימים בפחות מ10 אלף דולר, מדובר בשינוי מהותי בזמינות כוח המחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח מורדכי משיטה

לא מסכים איתך אני מעדיף מוצרים במחירים נורמליים שמתאימים לרוב האנשים ושהם יהיו פורצי דרך וביצועים טובים למחיר ולא מענין אותי מוצרים במחירים מוגזמים שלא מתאמים ל5% מהאנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה מי שיראה דגם חדש של בוגאטי ויתלהב מטכנולוגיה חדישה, ובד בבד יבין שזה לא בשבילו, ותמיד ימצאו המתלוננים שיתריסו "זה בסך הכל רכב, למה כ"כ יקר?". וכנ"ל לכתבה זו וכנ"ל לכל דבר ועניין שאינו מיוצר ומווכן לאדם סטנדרטי מן המניין. תהנו מעצם ההוויה הצועדת קדימה בתחום, גם אם זה לא מכוון לכיס שלכם, יש סקאלה שלמה בין 210-2080ti ומה שביניהם לכיסים של כולם. או בקיצור כותרת: "הדבר היקר הבא: RTX" הווה אומר, על המסך ולא בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שיתומחר ב 3000$ מכיוון שהוא עם זיכרון DDR6 "רגיל". לא היקר להחריד. משהו סביבות 1800$ נשמע סבבה. אולי יהיו 2 גרסאות 1800$+2000$ כמו עם 2080TI. מחיר טוב סה"כ.. שישימו 24GB זיכרון וימתגו אותו ככרטיס ה- הראשון בעולם (ללא ..). צמד כזה יעשה את העבודה למי שחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כרטיס להמונים, מבחינת הכרטיס הנ"ל יהיה תצוגת תכלית, תמיד יש את מי שצריך שיהיה לו את המילה האחרונה ואת ההכי טוב או להגיד שיש לו וזה בסדר גמור. אסור לשכוח שכרטיסים כאלה מוסיפים יוקרה למותג של וגם אנשים שאין ידם משגת לקנות כרטיסי שוק עליון עצם הידיעה שהם יכולים לרכוש מוצר נחות מהמותג המוביל מעודדת אותם לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח נועם

חולה נפש XD למה יש לך שימוש בשתי יחידות? אחד מספיק לעורך הכי כבד להאקר הכי גדול ולמתכנת הכי מוגזם, אני גם לא חושב שקיים מעבד שיכול לנצל 48gb DDR6 כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח נועם

חולה נפש XD למה יש לך שימוש בשתי יחידות? אחד מספיק לעורך הכי כבד להאקר הכי גדול ולמתכנת הכי מוגזם, אני גם לא חושב שקיים מעבד שיכול לנצל 48gb DDR6 כמו שצריך

אני חובב פרקטלים כמו תמונת הנושא שלי. לעולם לא יהיה יותר מדי כוח עיבוד לחישוב והדמייה שלהם בעיקר ב-3D

ספויילר

אבל זה שקר. לא הזמנתי כאלו. 
יש לי 970GTX צנוע וכך גם יישאר לשנים הנראות באופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אני חובב פרקטלים

נראה נחמד, קצת כמו קליידוסקופ מתוחכם. אבל מכאן ועד 24000?! הייתי בטוח שעם כרטיסים כאלה משתמשים לכתוב גרפיקה של משחקים או משהו כזה.

לא מבין בתחום אבל למראית עין נראה ממש בזבוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

שאלה: איזה סיבה יש לקהל המקצוע לירכוש את הכרטיס הנ"ל אחרי שכבר ליפני שנה היה קיים הTITAN V? האם זה לא השקה מיותרת ליפני כרטיס ה7NM בחצי שנה הקרובה?

יש קהלים מאוד ספציפים של אנשים שרוצים המון גרפי. 24GB בשבילם זה מתנה לביצוע מטלות מסוימות, כמו עולם הAI וה-Deep Learning.

אמנם, המחיר קצת בעייתי, בעיקר שהוא כמו שלושה 1080 TI חדשים ויש מטלות  ששלושה כאלה יעשו יותר טוב מאשר RTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...