אפשרות שיחזור עתידית של מחשב דל חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרות שיחזור עתידית של מחשב דל חדש

llnakash

Recommended Posts

שלום לכולם

לאחר כמה וכמה שנים עם התעסקות מינימאלית במחשבים, רכשתי מחשב חדש שמגיע עם מערכת הפעלה 10.

לא קיבלתי מפתח מוצר, והרשיון להבנתי הוא משהו דיגיטלי שנמצא במחשב.

שאלותיי בנושא:

1. בעתיד כשאצטרך לפרמט את המחשב בכדי לאתחל הכל מחדש, כיצד מבצעים זאת? האם נדרש DOK עם 10 או שיש לי במחשב איזושהי מחיצה עם גיבוי שתתקין את עצמה אוטומטית?

2. האם בעתיד כשאבצע פירמוט שכזה יש לי את המפתח מוצר והוא ידע אוטומטית לרשום את הווינדוס? עכשיו בפועל לא נדרשתי להכניס כלום, ובהתחברות לאינטרנט זה עשה הפעלה דיגיטלית

3. האם צריך לעשות חשבון מיקרוסופט? ראיתי שזה מומלץ בתהליך ההתקנה וככה הם שומרים את הרשיונות. השאלה האם זה נדרש/מומלץ היום? מעולם לא היה לי ולא הצטרכתי חשבון כזה...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אולי יש מחיצת שחזור עם אימיג ואולי לא, כנס ל"ניהול דיסקים" ובדוק אם יש מחיצה כזאת ששוקלת כמה ג'יגות. כיום זה לא משנה בתכלס מכמה סיבות: 

א. רוב הסיכויים שכיש צורך בהתקנה מחדש זה בגלל שהדיסק התקלקל ובגלל שהמחיצת שיחזור מצוייה על הדיסק אי אפשר לסמוך שהיא תהיה זמינה. 

ב. כל חצי שנה יוצא עדכון גדול של , רוב הסיכויים שתצטרך להתקין מחדש כבר תצטרך לבצע עדכון גדול שיגזול הרבה זמן - מיותר, יותר מהר ויציב להתקין את הגרסה העדכנית ישר.

ג. אתה מקבל התקנה נקייה בלי "תוספות" שהיצרן דוחף לך.

ד. אם רוצים התקנה חדשה יזומה תמיד אפשר להשתמש באופצית ה"איפוס" שקיימת בווינדוס 10.

2. המפתח מוצר נמצא בביוס, ההתקנה יודעת לחפש אותו שם ומכניסה אותו אוטומטית. אם זה לא קורה אפשר לקרוא את המפתח בעזרת Produkey.

3. לא חובה להשתמש בחשבון , למעשה לטעמי עדיף חשבון מקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...