עדכון: מסכי ה-Acer Nitro XV253QP הוזמנו! (1080P 144HZ 24.5 IPS) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון: מסכי ה-Acer Nitro XV253QP הוזמנו! (1080P 144HZ 24.5 IPS)

אור כהן

Recommended Posts

̶ש̶ל̶ו̶ם̶ ̶ר̶ב̶ ̶ח̶ב̶ר̶י̶ ̶ה̶פ̶ו̶ר̶ו̶ם̶ ̶ה̶י̶ק̶ר̶י̶ם̶!̶
̶ר̶צ̶י̶ת̶י̶ ̶ל̶ע̶ד̶כ̶ן̶ ̶א̶ת̶ ̶א̶ל̶ו̶ ̶מ̶כ̶ם̶ ̶ש̶ע̶ד̶י̶י̶ן̶ ̶מ̶ח̶כ̶י̶ם̶ ̶ע̶ם̶ ̶ש̶ד̶ר̶ו̶ג̶ ̶ה̶מ̶ס̶ך̶ ̶ש̶ל̶ה̶ם̶ ̶(̶א̶נ̶י̶ ̶ע̶ד̶י̶י̶ן̶ ̶ע̶ם̶ ̶ה̶D̶e̶l̶l̶ ̶2̶0̶0̶7̶F̶P̶ ̶<̶s̶p̶a̶n̶>̶<̶i̶m̶g̶ ̶a̶l̶t̶=̶"̶:̶P̶"̶ ̶d̶a̶t̶a̶-̶e̶m̶o̶t̶i̶c̶o̶n̶=̶"̶"̶ ̶h̶e̶i̶g̶h̶t̶=̶"̶2̶0̶"̶ ̶s̶r̶c̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶h̶w̶z̶o̶n̶e̶.̶c̶o̶.̶i̶l̶/̶c̶o̶m̶m̶u̶n̶i̶t̶y̶/̶a̶p̶p̶l̶i̶c̶a̶t̶i̶o̶n̶s̶/̶c̶o̶r̶e̶/̶i̶n̶t̶e̶r̶f̶a̶c̶e̶/̶j̶s̶/̶s̶p̶a̶c̶e̶r̶.̶p̶n̶g̶"̶ ̶s̶r̶c̶s̶e̶t̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶h̶w̶z̶o̶n̶e̶.̶c̶o̶.̶i̶l̶/̶c̶o̶m̶m̶u̶n̶i̶t̶y̶/̶u̶p̶l̶o̶a̶d̶s̶/̶e̶m̶o̶t̶i̶c̶o̶n̶s̶/̶t̶o̶n̶g̶u̶e̶@̶2̶x̶.̶p̶n̶g̶ ̶2̶x̶"̶ ̶t̶i̶t̶l̶e̶=̶"̶:̶P̶"̶ ̶w̶i̶d̶t̶h̶=̶"̶2̶0̶"̶ ̶d̶a̶t̶a̶-̶s̶r̶c̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶h̶w̶z̶o̶n̶e̶.̶c̶o̶.̶i̶l̶/̶c̶o̶m̶m̶u̶n̶i̶t̶y̶/̶u̶p̶l̶o̶a̶d̶s̶/̶e̶m̶o̶t̶i̶c̶o̶n̶s̶/̶t̶o̶n̶g̶u̶e̶.̶p̶n̶g̶"̶ ̶/̶>̶)̶ ̶ע̶ל̶ ̶ה̶מ̶ו̶צ̶ר̶י̶ם̶ ̶ה̶ב̶א̶י̶ם̶ ̶ש̶ע̶ת̶י̶ד̶י̶ם̶ ̶ל̶צ̶א̶ת̶ ̶ב̶ק̶ר̶ו̶ב̶.̶<̶/̶s̶p̶a̶n̶>̶
̶<̶s̶p̶a̶n̶>̶ה̶<̶a̶ ̶h̶r̶e̶f̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶w̶w̶w̶.̶a̶s̶u̶s̶.̶c̶o̶m̶/̶M̶o̶n̶i̶t̶o̶r̶s̶/̶V̶G̶2̶7̶9̶Q̶/̶"̶ ̶r̶e̶l̶=̶"̶e̶x̶t̶e̶r̶n̶a̶l̶ ̶n̶o̶f̶o̶l̶l̶o̶w̶"̶>̶A̶S̶U̶S̶ ̶V̶G̶2̶7̶9̶Q̶<̶/̶a̶>̶ ̶ה̶ו̶א̶ ̶ה̶מ̶ס̶ך̶ ̶ה̶ר̶א̶ש̶ו̶ן̶ ̶א̶ש̶ר̶ ̶צ̶פ̶ו̶י̶ ̶ל̶ה̶ש̶ת̶מ̶ש̶ ̶ב̶פ̶א̶נ̶ל̶ ̶ה̶ח̶ד̶ש̶ ̶ש̶פ̶ת̶ח̶ה̶ ̶ח̶ב̶ר̶ת̶ ̶A̶U̶ ̶O̶P̶T̶R̶O̶N̶I̶C̶S̶ ̶ש̶ס̶ו̶ף̶ ̶ס̶ו̶ף̶ ̶מ̶ש̶ל̶ב̶ ̶א̶ת̶ ̶ט̶כ̶נ̶ו̶ל̶ו̶ג̶י̶י̶ת̶ ̶ה̶I̶P̶S̶ ̶ע̶ם̶ ̶ק̶צ̶ב̶ ̶ר̶ע̶נ̶ו̶ן̶ ̶מ̶ה̶י̶ר̶ ̶(̶ש̶ל̶ ̶1̶4̶4̶H̶Z̶)̶ ̶ב̶ר̶ז̶ו̶ל̶ו̶צ̶י̶י̶ת̶ ̶1̶0̶8̶0̶P̶ ̶(̶ע̶ד̶ ̶כ̶ה̶ ̶ה̶י̶ה̶ ̶ש̶מ̶ו̶ר̶ ̶ר̶ק̶ ̶ל̶1̶4̶4̶0̶P̶)̶<̶/̶s̶p̶a̶n̶>̶
̶<̶s̶p̶a̶n̶>̶כ̶ע̶ת̶ ̶ה̶ו̶א̶ ̶<̶a̶ ̶h̶r̶e̶f̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶w̶w̶w̶.̶a̶m̶a̶z̶o̶n̶.̶c̶o̶m̶/̶G̶a̶m̶i̶n̶g̶-̶M̶o̶n̶i̶t̶o̶r̶-̶2̶7̶-̶I̶n̶c̶h̶-̶L̶e̶d̶-̶L̶i̶t̶-̶V̶G̶2̶7̶9̶Q̶/̶d̶p̶/̶B̶0̶7̶K̶X̶H̶T̶R̶T̶5̶/̶r̶e̶f̶=̶s̶r̶_̶1̶_̶1̶?̶i̶e̶=̶U̶T̶F̶8̶&̶q̶i̶d̶=̶1̶5̶4̶3̶8̶5̶4̶4̶1̶3̶&̶s̶r̶=̶8̶-̶1̶"̶ ̶r̶e̶l̶=̶"̶e̶x̶t̶e̶r̶n̶a̶l̶ ̶n̶o̶f̶o̶l̶l̶o̶w̶"̶>̶נ̶מ̶כ̶ר̶ ̶ב̶מ̶כ̶י̶ר̶ה̶ ̶מ̶ו̶ק̶ד̶מ̶ת̶ ̶ב̶א̶מ̶ז̶ו̶ן̶<̶/̶a̶>̶<̶s̶p̶a̶n̶>̶ ̶<̶/̶s̶p̶a̶n̶>̶ ̶ב̶מ̶ח̶י̶ר̶ ̶ ̶ש̶ל̶ ̶1̶2̶3̶0̶ ̶ש̶"̶ח̶.̶<̶/̶s̶p̶a̶n̶>̶
̶ב̶ר̶ו̶ר̶ ̶ל̶י̶ ̶ש̶2̶7̶ ̶א̶י̶נ̶ץ̶'̶ ̶נ̶ח̶ש̶ב̶ ̶ע̶ל̶ ̶י̶ד̶י̶ ̶ר̶ב̶י̶ם̶ ̶כ̶ל̶א̶ ̶מ̶ת̶א̶י̶ם̶ ̶ל̶ר̶ז̶ו̶ל̶ו̶צ̶י̶י̶ת̶ ̶ה̶1̶0̶8̶0̶P̶.̶ ̶ל̶כ̶ן̶,̶ ̶א̶נ̶י̶ ̶ש̶מ̶ח̶ ̶ל̶ד̶ו̶ו̶ח̶ ̶כ̶י̶ ̶<̶a̶ ̶h̶r̶e̶f̶=̶"̶h̶t̶t̶p̶:̶/̶/̶w̶w̶w̶.̶t̶f̶t̶c̶e̶n̶t̶r̶a̶l̶.̶c̶o̶.̶u̶k̶/̶b̶l̶o̶g̶/̶a̶u̶-̶o̶p̶t̶r̶o̶n̶i̶c̶s̶-̶l̶a̶t̶e̶s̶t̶-̶p̶a̶n̶e̶l̶-̶d̶e̶v̶e̶l̶o̶p̶m̶e̶n̶t̶-̶p̶l̶a̶n̶s̶-̶o̶c̶t̶o̶b̶e̶r̶-̶2̶0̶1̶8̶/̶"̶ ̶r̶e̶l̶=̶"̶e̶x̶t̶e̶r̶n̶a̶l̶ ̶n̶o̶f̶o̶l̶l̶o̶w̶"̶>̶ח̶ב̶ר̶ת̶ ̶A̶U̶ ̶O̶P̶T̶R̶O̶N̶I̶C̶S̶ ̶ע̶ו̶ב̶ד̶ת̶ ̶ב̶י̶מ̶י̶ם̶ ̶א̶ל̶ו̶ ̶ג̶ם̶ ̶ע̶ל̶ ̶מ̶ס̶ך̶ ̶ד̶ו̶מ̶ה̶<̶/̶a̶>̶ ̶ב̶ג̶ו̶ד̶ל̶ ̶2̶5̶ ̶א̶י̶נ̶ץ̶'̶ ̶(̶2̶4̶.̶5̶ ̶ב̶פ̶ו̶ע̶ל̶)̶,̶ ̶מ̶ה̶ ̶ש̶צ̶פ̶ו̶י̶ ̶ל̶ה̶ו̶ז̶י̶ל̶ ̶א̶ת̶ ̶ה̶ע̶ל̶ו̶ת̶ ̶ע̶ו̶ד̶ ̶י̶ו̶ת̶ר̶,̶ ̶ו̶ל̶ש̶פ̶ר̶ ̶א̶ת̶ ̶ה̶P̶P̶I̶.̶ ̶ה̶מ̶ס̶ך̶ ̶ה̶מ̶ד̶ו̶ב̶ר̶ ̶צ̶פ̶ו̶י̶ ̶ל̶צ̶א̶ת̶ ̶ב̶פ̶ב̶ר̶ו̶א̶ר̶ ̶2̶0̶1̶9̶.̶

̶ת̶כ̶נ̶נ̶ת̶י̶ ̶ל̶ר̶כ̶ו̶ש̶ ̶א̶ת̶ ̶ה̶S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶C̶F̶2̶4̶F̶G̶7̶3̶,̶ ̶א̶ך̶ ̶ל̶א̶ח̶ר̶ ̶ש̶ג̶י̶ל̶י̶ת̶י̶ ̶כ̶י̶ ̶מ̶ס̶כ̶י̶ם̶ ̶ב̶ע̶ל̶י̶ ̶פ̶א̶נ̶ל̶י̶ם̶ ̶מ̶ס̶ו̶ג̶ ̶I̶P̶S̶ ̶ע̶ם̶ ̶ת̶ד̶ר̶ ̶ר̶ע̶נ̶ו̶ן̶ ̶ג̶ב̶ו̶ה̶ה̶ ̶ש̶ה̶ם̶ ̶<̶s̶t̶r̶o̶n̶g̶>̶ש̶ט̶ו̶ח̶י̶ם̶<̶/̶s̶t̶r̶o̶n̶g̶>̶ ̶מ̶ג̶י̶ע̶י̶ם̶ ̶ב̶ד̶ר̶ך̶ ̶א̶ל̶י̶נ̶ו̶,̶ ̶כ̶ל̶ ̶מ̶ה̶ ̶ש̶נ̶ש̶א̶ר̶ ̶ל̶ע̶ש̶ו̶ת̶ ̶ה̶ו̶א̶ ̶ל̶ה̶מ̶ת̶י̶ן̶.̶

עדכון בסוף העמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomi8

יש מקור שמראה מסכים שעומדים לצאת בקרוב ואת הנתונים שלהם?

כל המקורות הקיימים מקושרים להודעה המקורית.

הנתונים יחסית ברורים - 1080P, IPS, 1MS, 144HZ + , גדלים של 24.5 ו27.

כרגע המסך היחיד שהתפרסם והוא הראשון שמשתמש בפאנלים החדשים הוא הasus vg279q, שגם אותו קישרתי לעמוד היצרן ועמוד המכירה.

מעבר לכך, על בסיס נתוני עבר, ניתן להניח כי תשיק את מסך הvg259q (הגרסא הקודמת שלו, ה258Q, נמכר בארץ ב1500 ש"ח) באזור פברואר-מרץ.

ציטוט של Jabberwock

נראה מסך פצצה. זהו תחילת עידן חדש.

אמת. אני באמת הייתי על סף רכישת מסך חדש. זה בדיוק מה שעצר אותי. אני כלכך שמח שלא אצטרך לרכוש מסך מעוקל או לקחת מסך שאינו כולל פאנל . כבר התפנקתי מה2007fp 😛 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

עדכון מהשטח

נוסף מסך חדש שניתן לרכוש במחיר נמוך עוד יותר של 1330 ש"ח כולל משלוח ומיסים של .

https://www.amazon.com/Acer-VG271-Pbmiipx-Technology-DisplayHDR400/dp/B07MDXF81K/ref=sr_1_1?s=electronics&amp;ie=UTF8&amp;qid=1551149276&amp;sr=1-1&amp;keywords=Acer+Nitro+VG271

נראה כי יותר ויותר מסכים כאלו יתחילו לצוץ בקרוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לכך כמובן כל מני שיקולים. אני עוקב על זה כל הזמן. גם אם AUO מייצרים את הפאנל כבר כעת עדיין לוקח זמן עד שהיצרן הופך את זה למוצר מוגמר. אני מניח שעוד לפני זה הוא בודק מהי הדרישה למוצר כזה בשוק ומהן התגובות עליו.

כל מה שיש לעשות הוא לחכות. זה או לקנות את המודלים של ה27 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מסך @--- The King ---, אבל

א. לא בתקציב - 2700 ש"ח מול 1300-1500

ב. לא 1080P - אומר שצריך להוציא עוד כסף על כרטיס מסך חזק יותר

ג. לא 24.5 אינץ'. למרות שניתנו כאן מסכי 27, הכיוון הוא 24 עבור 1080P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אחלה מסך @--- The King ---, אבל

א. לא בתקציב - 2700 ש"ח מול 1300-1500

ב. לא 1080P - אומר שצריך להוציא עוד כסף על כרטיס מסך חזק יותר

ג. לא 24.5 אינץ'. למרות שניתנו כאן מסכי 27, הכיוון הוא 24 עבור 1080P

אם אין לך GTX 1070 (כמו שלי יש) זו בעיה שלך, לא של המסך ובטח לא שלי :) 

בכל אופן, כדאי לך לחכות עם הקניה לדעתי. הטכנולוגיה הזאת עוד יחסית טרייה ואני משער שבתקופה הקרובה הולכים לצאת עוד הרבה מסכים בסגנון, שגם יעשירו לך את המבחר וגם תיהיה יותר תחרות מבחינת התמחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם אין לך GTX 1070 SLI (כמו שלי יש) זו בעיה שלך, לא של המסך ובטח לא שלי :) 

😛 כל הדיון מדבר על זה (מסך לאנשים שלא רוצים 1440P) אז זה פשוט טיפה לא קשור. לי יש סה"כ RX580 בודד שמקביל לGTX1060.

ציטוט של --- The King ---

בכל אופן, כדאי לך לחכות עם הקניה לדעתי. הטכנולוגיה הזאת עוד יחסית טרייה ואני משער שבתקופה הקרובה הולכים לצאת עוד הרבה מסכים בסגנון, שגם יעשירו לך את המבחר וגם תיהיה יותר תחרות מבחינת התמחור.

הייתי מחכה, אבל אני עם מסך 2007FP כמעט 12 שנה. ברגע שיוצא משהו אני קונה XD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

עדכון - הוזמנו 2 מסכי Nitro XV253QP לי ולאחי:
https://www.amazon.co.uk/Acer-XV253QPbmiiprzx-Compatible-Adaptive-Adjustable/dp/B07XYMC98S

עלו 1425 ש"ח כל אחד (כולל משלוח ומיסים, שימוש בPRIME כדי להוזיל משמעותית את עלויות המשלוח לישראל). בעלי פאנל 1080P 8bit של AUO בגודל 24.5" וקצב רענון של 144HZ (IPS).
הASUS VG259Q לא נבחר בסוף בשל דיווחים של רוכשים על טקסט לא חד (כנראה בעקבות פילטר מיוחד של ASUS), והacer לא מציג תופעה זו. החשש העיקרי בacer היה הנעילה של הoverdrive על normal עם הפעלת adaptive sync מה שיכול לגרור מריחות ואי עמידה בקצבי רענון, אבל למזלי לאחר דיבור עם רוכשים של מסך הacer הספציפי הזה, זה יצא דווקא טוב (כי או faster מייצרים overshoot ולכן לא שמישים למעשה, אז זה לא משנה)
אשתף בתמונות ברגע שיגיע! הגיע הזמן להחליף את המסכים בני ה13 שלנו :P

היכרותכם - יצא גם מסך 24.5 1080P ב1800 ש"ח כולל משלוח של MSI
https://www.amazon.com/MSI-Non-Glare-Super-Narrow-Bezel/dp/B083K13KGM/ref=sr_1_fkmr0_2?keywords=MSI+Oculux+MAG251R&qid=1580640653&s=electronics&sr=1-2-fkmr0
ביקורת:

לסובלנים בינכם - הבנתי מhwzone כי מסך טיפה יותר טוב של (vg259qm( ישווק בארץ בסוף חודש מרץ ב1705 שח

https://hwzone.co.il/main-computers/אסוס-מציגה-המסכים-השולחניים-הזריזים-מ/

אז שווה לחכות אם זה מתאים לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי!
בדיוק קיבלתי 2 מסכי XV253QP 144hz 1080P 24.5 עבור כרטיס ה- 580 שלי, ומיד התחלתי לבדוק אותם. קניתי אותם במאמזון בריטניה.
אין דליפות אור, זוהר ה- גדול יותר מה- 2007FP שלי אבל ניתן להתמודד איתו, ללא דליפות אור אחוריות, האחידות נהדרת. הפאנל הוא 8 ביט שיכולות להגיע ל- 10 ביט עם FRC. (פאנל AUO). זה לא מגיע עם כבל DP אז קניתי אחד לבד ב 30 שח מKSP (1.2, צג זה תומך 1.4 לפי OSD)
רציתי לבדוק את הoverdrive וovershoot. ב- overdrive 144hz overdrive רגיל + freesync הכל נהדר. אבל, כשיורדים ל -60 הרץ עם overdrive במצב normal ומפונק לסינכרון, יש overshoot מסיבי (ראו תמונות של לפני ואחרי). מה שעשיתי בכדי לפתור את זה (מכיוון שהאוברדרייב לא ניתן לשינוי באפשרות כאשר freesync מופעל) הוא להשבית את הסנכרון האדפטיבי ב- OSD, לשנות overdrive למצב OFF ואז להפעיל שוב את הסנכרון האדפטיבי. זה גורם ל- לעבוד עם אבל עם ה- Overdrive כבוי. המסך מהיר מספיק בכדי לקבל ghosting מינימלי עם overdrive כבוי ו 144Hz.
אז עכשיו אתם יודעים איך לתקן את overshoot על 60hz. פאנל זה מהיר מספיק כדי שהוא לא צריך overdrive. אני ממליץ בחום לרכוש צג זה מכיוון שניתן לפתור בקלות את בעיית הovershoot. זה עדיין מהיר בעיניי בהשוואה ל- AOC 24G2/U כאשר הovershoot של צג ה- אינה פעילה.
תמונות: https://imgur.com/a/qLeujXt

20200213_215700_HDR.thumb.jpg.7c9ce14e524a41c39024a0ce9c74965f.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...