עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

djelectric

סטנדרט חדש של איכות: לוח אם Gigabyte Z390 Aorus Pro בביקורת

Recommended Posts

בואו להכיר מקרוב את אחד מלוחות האם החשובים ביותר של הדור החדש מבית אינטל. חברת Gigabyte הקשיבה לתגובות ועונה על הביקוש עם ה-Z390 Aorus Pro

לכתבה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מבין שה - O.C  בוצע כשנתנו למעבד לצרוך 250 וואט.

מבחינת הלוח הכל עבד על מי מנוחות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כיף לקרוא כאשר ברשותי לוח כזה. קצת מבאס שלא קניתי את הדגם עם ה-WIFI. במידה ואני רוצה להוסיף לו כרגע WIFI מה נחשב להכי טוב בשוק ומומלץ לקנייה? זה המפרט שברשותי: ASUS ROG Swift PG279Q Monitor Intel i9 9900K Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti OC-11GC NZXT Kraken X72 Gigabyte Pro Gigabyte AORUS 16G (8GX2) 3200 Corsair Crystal 570X Mid-Tower Case White Corsair RM1000i 1000W 80+ Gold Modular Corsair SP120 LED High Performance 120mm Fan X3 Samsung 500GB 970 EVO M.2 Samsung 1TB 860 EVO 2.5" SATA III

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח עמית
לא מבין למה רשום שזה המחליף של Ultra כשיש לוח ULTRA

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של אורח עמית

לא מבין למה רשום שזה המחליף של Ultra כשיש לוח Z390 ULTRA

לווח ה- Ultra נמצא במקום אחר לגמרי מבחינת תמחור ופיצ'רים, ולכן לא דומה על אף השם הדומה לסדרה הקודמת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח עמית
אתה מתכוון שהאולטרה יותר איכותי אני מניח, כי עולה יותר ומכיל יותר פיצ'רים : Ultra: https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16813145090 Pro: https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16813145091&Description=GIGABYTE%20Z390%20AORUS%20pro%20&cm_re=GIGABYTE_Z390_AORUS_pro-_-13-145-091-_-Product

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח עמית
אתה מתכוון שהאולטרה יותר איכותי אני מניח, כי עולה יותר ומכיל יותר פיצ'רים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הנה מהאתר שלהם לינק Z390: ULRA VS PRO https://www.gigabyte.com/Comparison/Result/2?pids=6638,6640 כתבתי פיזית מה הבדל כאן ניתן לראות לעומק יותר..כמו (מיותר לדעתי)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
PRO WIFI ,ULTRA,MASTER, הם באים עם יציאה אופטית ואלחוטי בין השאר. עם מה שיש לך..למה לך?..ultra כ1500 שקל..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close