ההתפכחות כואבת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההתפכחות כואבת

nec_000

Recommended Posts

כמה נחמד לראות את שעתם הגדולה של קוני (כמונו החובבים) לשימוש המקורי שלשמו הם נועדו,

עת השוק מוצף בהם בכל חור בכמויות הסטריות והמחירים ב- all time low 👍

האטריום ימח שמו אשר השאיר צלקות כאובות אצל מיליונים ברחבי העולם שהפסידו והמון, כמו גם צלקות אצל ונוידאה

כיום שמתקשות למכור חדשים (כי מתחרים עם היצף במשומשים) כבר מגרד את סף מחיר 100 דולר and counting down.

תענוג לראות שצדקנו וכיף לומר - "אמרנו לכם".

ממשיך לעקוב מהצד אחר ההתרסקות שאינה נגמרת - סיפור שסופו היה ידוע עוד בתחילתו.

שימרו לכם זאת כלקח ואל תעשו שטויות של כסילים, שהתעסקו בקניית קריפטו או בכרייתו. 

לפחות שאתם לא תפגעו מטיפשותם של אלו, אשר חשבו שגילו את אמריקה מחדש.

image.thumb.png.5c887b616a412d0061042ccf41499889.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה לצאת מהברוך החומרתי, היא להקפיץ משמעותית את רמת הביצועים של הכרטיסים הנמכרים ובהתאמה את דרישות המינימום של הכותרים החדשים. וזה לא יקרה עד צאת דור הקונסולות הבא. עד אז שוק המשומשים ימשיך לנגוס בעקבים של היצרניות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

הדרך היחידה לצאת מהברוך החומרתי, הוא להקפיץ משמעותית את רמת הביצועים של הכרטיסים הנמכרים ובהתאמה את דרישות המינימום של הכותרים החדשים. וזה לא יקרה עד צאת דור הקונסולות הבא. עד אז שוק המשומשים ימשיך לנגוס בעקבים של היצרניות. 

ובצדק אם יורשה לי לומר. שנתיים היינו תקועים עם אותם בלי רצון בכלל לשפר את מה שקיים. אחרי שנתיים מה קיבלנו? אותם ביצועים במחיר טיפה יקר יותר. יופי.

מעולה, שימשיכו לרכוש יד-2, (וברמה מסוימת, גם AMD) בישלו את הדייסה הזאת. בתיאבון.

אני הולך ליהנות מהRX580 8GB שלי ב370 ש"ח, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איביי כמובן, דגם הכרטיס הוא RX580 8GB, קניתי 2 כאלה, כל אחד ב99 דולר, ואני מביא אותם ארצה (אני בארהב) ללא מיסים (מתחת ל200 סהכ). 

אבל גם בארץ כבר יצא לי לשמוע על אנשים שמוכרים כרטיסים דומים ב350 שח לאחד. פשוט צריך לחפש קצת מסביב ומוצאים. הנפילה של הקריפטו גורמת לכרטיסים האלה להימכר כאילו הם בפאלפל של חיים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן,

וכדבריו של ידידי היקר אור, השוק מוצף דרמטית.

זוהי שעתו היפה של חובב המחשוב והגיימר המצוי.

כרטיסי rx580 מתבררים בימים אלו כעוקפים בביצועיהם את gtx1060, זאת לאחר שהדרייברים ממשיכים להתעדכן

לסדרה זו מצד AMD, לצד (כנראה ?) זניחה שמתחילה להתקיים בסדרה 1000 ולכן הפער נפתח.

**התחילו לצאת השוואות שמראות זאת ברחבי הרשת - fine wine technology במיטבו.

כרטיס כזה ב- 370 שקל זה בדיחה של ממש, כלום כסף עבור כרטיס חזק התפור לרזולוציה 1080P ככפפה ליד.

תתחדש גיל (גם בפומבי פה) זאת מעבר לברכותיי שנמסרו (בפרטי) בעת קטיפת הפרחים ממש לכשיצאו

חמים מהתנור עת אתה על אדמת הדוד סם :beerchug:

אגב אציע שתכתוב פוסט מתאים, בשרשור שלנו על חומרה משומשת בכסף קטן, על מנת שהחברים והשרשור עצמו

יצברו עוד רזומה ומקרים כמו זה ללימוד הקהילה. תצטרף גם אתה כמו שאומרים אלי ואל user_name... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...