מפרט מחשב עד 4K לגיימינג (כולל חלקים קיימים) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב עד 4K לגיימינג (כולל חלקים קיימים)

Thesys

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

4000-4500 ש"ח (רצוי לא לחרוג אלא אם השדרוג משמעותי).

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

משחקים

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

אין צורך בכונן , מעבד, ומארז

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא קריטי

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

הרכבת מחשב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

TMS או כל חנות אחרת שמוכנה להרכיב את החלקים על גבי המחשב הקיים שלי

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

היום\מחר.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

יש ברשותי מעבד I7 דור 7 שמתאים לצ'יפסט של LGA1151 וכרגע יש לי עם צ'יפסט של LGA1150.

הספק כוח בעל הספק של 900W והמארז הוא מארז של שרת (אין מגבלה של מקום בפנים).

* הלוח אם חייב להיות עם צ'יפסט של LGA1151

* אני מעדיף מאוד כרטיס מסך של NVIDIA אבל אם יש איזה יהלום מקביל של זה בסדר.

ביצועים ב4K או בVR לא מעניינים אותי. המסך שלי לא תומך ב4K והרזולוציה האופטימלית בשבילי היא 1920x1080. חשוב לי מאוד להגיע ל60FPS במשחקים (בדגש על Total War Warhammer / Witcher3).

אשמח לקבל מפרט בהקדם כי המבצעים של הבלאק פריידיי מסתיימים מחר.

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* יש לי 4 כונני SSD בנפחים שונים שהחלש ביותר הוא ה860 evo. לא זוכר את הדגמים של השאר.. 2 של סמסונג ועוד 2 של .
* מעבד - i7-7700 בלי OC

* ספק כוח של 900W לא יודע מה הדגם המדוייק.

*מארז של (שוב, לא יודע מה הדגם המדוייק).. סוג של מגדל שהיה פעם שרת. כל הגדלים של לוחות האם מתאימים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הSSDים שיש לי הם SATA.

בנוגע למסך - זה מסך טלוויזיה וותיק של סמסונג בגודל 32 אינץ'. הנה המפרט המלא שלו. למרות שרשום שהרזולוציה שלו נמוכה ממה שציינתי, הוא עובד מעולה ואני נהנה ממנו מאוד.

יש לי גם מסך של דל P2317H שלא נמצא בשימוש כרגע.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מסך ראיתי שציינת, התפספס לי לרגע.

ממש אין צורך להשתמש בכל התקציב. זה יספיק:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

קירור למעבדים:
ZALMAN CNPS10X Optima PURE COPPER & PURE ALUNINIUM HEATPIPE 120MM FAN  INTEL 1150/1151/1155/2011/2066
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 167
לוחות אם:
Gigabyte GA-H270-Gaming 3
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 558
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G(8GX2) 3000 CL16 Vengeance LPX Black CMK8GX4M1D3000C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 580
כוננים קשיחים:
Toshiba HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 3.5" P300 HIGH-PERFORMANCE
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 201
כרטיסי מסך:
Gigabyte RX 580 8G GDDR5 GV-RX580GAMING-8GD - בקניית מחשב חדש בלאק פריידיי
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1078
סה"כ: ₪ 2584
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/40609

אם בא לך להתפרע בכרטיס מסך אז זאת הצעה מעולה (למרות שאין לך צורך בזה עם המסכים שיש לך):

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=101099

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

...

תודה על התשובה המהירה!

אני אלך על הVega64. לפי UserBenchmark זה שיפור של 80% מהכ"מ הנוכחי שלי (290x). אפשר לצפות בפועל לשיפור משמעותי בביצועים?

שאלה נוספת ברשותך:

מה הכוונה ב"אין צורך בזה עם המסכים שיש לך"? יש קשר בין הFPS שאקבל לסוג המסך שיש לי? מסך ייעודי של מחשב תורם באיזושהי צורה לביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Thesys

אני אלך על הVega64. לפי UserBenchmark זה שיפור של 80% מהכ"מ הנוכחי שלי (290x). אפשר לצפות בפועל לשיפור משמעותי בביצועים?

כן, בטח. אבל אם יש לך R9 290X, אני חושב שלא הייתי משדרג כרטיס מסך כרגע. ברזולוציות שדיברת עליהן אתה תקבל ביצועים סבירים. מה שבטוח, RX580 או GTX1060 לא כדאי לך לקנות. השיפור בכרטיסים האלה לעומת הכרטיס שלך הוא בעיקר בצריכת החשמל, ויש לך ספק מספיק חזק גם ככה. בביצועים אין הבדל גדול.

ציטוט של Thesys

שאלה נוספת ברשותך:

מה הכוונה ב"אין צורך בזה עם המסכים שיש לך"? יש קשר בין הFPS שאקבל לסוג המסך שיש לי? מסך ייעודי של מחשב תורם באיזושהי צורה לביצועים?

בוודאי.

ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך הביצועים יהיו "פחות טובים". זאת אומרת, על אותה החומרה תריץ את אותו משחק על אותם הגדרות גרפיות, פעם אחת ברזולוציית FHD, ופעם שניה ברזולוציית 1440P, אין ספק שתקבל יותר FPS ברזולוציה הנמוכה יותר (FHD במקרה הזה).

מעבר לכך, יש את העניין של קצב הרענון של המסך, שזה אומר כמה פעמים בשניה המסך "מרענן" את התמונה. ומה שאפשר להבין מזה - כמה FPS המסך יכול להציג (מסך 60Hz יכול להציג עד 60FPS). במקרה שלך המסכים הם 60Hz ולכן אין טעם שתקנה כרטיס מסך שיפיק מעבר ל- 60FPS על ההגדרות הכי גבוהות. וה- 64 זה בדיוק זה.

במקומך הייתי עושה אחד משני הדברים הבאים:

1. משדרג מה שהצעתי לך, רק ללא כרטיס מסך ונשאר בינתיים עם ה- R9. אולי ממהיר אותו קצת. הכרטיס הזה מאסטר להמהרות (ואם תרצה אז בשביל זה צריך להחליף לוח ללוח שאפשר לעשות בו המהרות).

2. משדרג מה שהצעתי לך, עם 64 במקום הכרטיס ששמתי, וקונה גם מסך חדש. (* יכול להיות שזה ייצור חריגה מהתקציב שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח. אבל אם יש לך R9 290X, אני חושב שלא הייתי משדרג כרטיס מסך כרגע. ברזולוציות שדיברת עליהן אתה תקבל ביצועים סבירים. מה שבטוח, RX580 או GTX1060 לא כדאי לך לקנות. השיפור בכרטיסים האלה לעומת הכרטיס שלך הוא בעיקר בצריכת החשמל, ויש לך ספק מספיק חזק גם ככה. בביצועים אין הבדל גדול.

בוודאי.

ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך הביצועים יהיו "פחות טובים". זאת אומרת, על אותה החומרה תריץ את אותו משחק על אותם הגדרות גרפיות, פעם אחת ברזולוציית FHD, ופעם שניה ברזולוציית 1440P, אין ספק שתקבל יותר FPS ברזולוציה הנמוכה יותר (FHD במקרה הזה).

מעבר לכך, יש את העניין של קצב הרענון של המסך, שזה אומר כמה פעמים בשניה המסך "מרענן" את התמונה. ומה שאפשר להבין מזה - כמה FPS המסך יכול להציג (מסך 60Hz יכול להציג עד 60FPS). במקרה שלך המסכים הם 60Hz ולכן אין טעם שתקנה כרטיס מסך שיפיק מעבר ל- 60FPS על ההגדרות הכי גבוהות. וה- vega 64 זה בדיוק זה.

במקומך הייתי עושה אחד משני הדברים הבאים:

1. משדרג מה שהצעתי לך, רק ללא כרטיס מסך ונשאר בינתיים עם ה- R9. אולי ממהיר אותו קצת. הכרטיס הזה מאסטר להמהרות (ואם תרצה אז בשביל זה צריך להחליף לוח ללוח שאפשר לעשות בו המהרות).

2. משדרג מה שהצעתי לך, עם vega 64 במקום הכרטיס ששמתי, וקונה גם מסך חדש. (* יכול להיות שזה ייצור חריגה מהתקציב שלך).

תודה!

אני אתחיל עם הVega64 ובמידת הצורך ארכוש מסך..

מעריך מאוד את העזרה המהירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

קירור למעבדים:
ZALMAN CNPS10X Optima PURE COPPER & PURE ALUNINIUM HEATPIPE 120MM FAN  INTEL 1150/1151/1155/2011/2066
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 167
לוחות אם:
Gigabyte GA-H270-Gaming 3
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 558
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G(8GX2) 3000 CL16 Vengeance LPX Black CMK8GX4M1D3000C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 580
כוננים קשיחים:
Toshiba HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 3.5" P300 HIGH-PERFORMANCE
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 201
כרטיסי מסך:
Gigabyte RX 580 8G GDDR5 GV-RX580GAMING-8GD - בקניית מחשב חדש בלאק פריידיי
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1078
סה"כ: ₪ 2584
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/40609

אם בא לך להתפרע בכרטיס מסך אז זאת הצעה מעולה (למרות שאין לך צורך בזה עם המסכים שיש לך):

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=101099

היי,

המוכר בחנות טוען שהזכרונות לא מתאימים ללוח אם.

הציע את הלוח הבא כאלטרנטיבה:

Gigabyte GA-Z270M-D3H

מה דעתך? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות יעבדו על הלוח, פשוט במהירות של 2400Mhz. אני מציע את האפשרויות הבאות: 

לשנמך לזיכרונות האלה כדי לחסוך כמה שקלים:

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18073

או

https://www.tms.co.il/2XD48G2666TSP-PC

או לשדרג ללוח הזה שיתמוך במהירות הזיכרונות:

https://www.tms.co.il/atufz270mk1

הלוח שהמליצו לך פחות כדאי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

tldr:

נפלתי (שוב) עם כ"מ של קיבלתי את המחשב מTMS בתאריך 12.12.18 (ההזמנה בוצעה ב28.11) והחזרתי אותו למעבדה ב16.12 ומאז הוא שם..

הכרטיס מסך תקול, אין ספק. יש לי את כל התסמינים של כ"מ פגום (Coil Whine, קריסות אקראיות במאמץ ולא במאמץ והכרטיס לא חוזר לעצמו אחרי ריסטארט למחשב!! צריך לכבות את כל המערכת ולהפעיל אותה שוב בשביל שהוא יחזור לפעולה.

במקום לספק לי כ"מ חדש, החליטו במעבדה לשלוח אותו ליבואן לתיקון. להבנתי מהנציג של TMS הכרטיס חזר מתיקון אבל עדיין יש רעשים של Coil Whine ובכלל לא בדקו את נושא הקריסות התכופות.

אני כבר מיואש, עבר המון זמן ואני מרגיש שTMS בשלב הזה עושים הכל בשביל לא לספק לי כרטיס מסך חדש (שמגיע לי!! הזמנתי כ"מ חדש ואני לא רוצה לקבל כ"מ שעבר תיקון ואולי יעבוד כמו שצריך).

so far חוויית קניה נוראית.. מאוכזב מאוד מTMS ומאוכזב עוד יותר מAMD שמוכרים בלי QA בסיסי. ממש מרגיש כמו רולטה עם הכרטיסים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...