בניית מחשב עם קירור פאסיבי ל2700X + כרטיס מסך עד 150W. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מחשב עם קירור פאסיבי ל2700X + כרטיס מסך עד 150W.

TheHwGeek

Recommended Posts

שלום חברים,

רציתי לדעת עם יש הצעות לפרוייקטים של קירור פאסיבי, יש לי מחשב חדש מבוסס 2700X ועד לפני שבוע היה לי 1080TI AMP ,  המחשב היה מיפלצת אבל עקב הלימודים במכללה מכרתי את הכרטיס, כעת שאין יותר צרכן חשמל מאסיבי כמו הזוטק חשבתי לעשות וליבנות "מארז" מעוצב עם פאסיבי ומלא HEAT PIPES.

אני לא מסוגל ליסבול רעש! וזה ברמה שממש סובל ולא מסוגל לשבת מול המחשב שאני שומע את הזימזום של המשאבה של קירור המים או את הרעש של אחד המאוררים שלו שהמיסב שלו זוועה(חשבתי על אחריות אבל לך תיסמוך על האוזניים של הטכנאי שירגיש). מדובר על הקירור החדש של KHULER 240(אחלה ביצועים אבל משאבה רעושת!!!! + כניראה תיזדקק להחלפה באחריות כי יש רעש של אוויר במערכת בהדלקה הראשונה בבוקר לכמה דקות). 

יש ללכם המלצות והכוונות?
למשל מהיכן ליקנות HEAT PIPES אכותיים/ובלוקים למעבד וכרטיס מסך עם חורים לצינורות הנחושת?

את הגוף המאסיבי של האלומיניום כבר יצא לי ליראות בחנויות אלומיניום אז כל מה שקשור לאלומיניום לא בעיה.

המיפרט כרגע:
2700X RYZEN

ANTEC KHULER 240(אחלה ביצועים אבל משאבה רעושת!!!! + כניראה תיזדקק להחלפה באחריות כי יש רעש של אוויר במערכת בהדלקה הראשונה בבוקר לכמה דקות).

ASUS R9 270 עם מאווררים של מחשב 80MM.

SEASONIC 620W MODULAR (שקט ומצויין).

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...