מקלדת גיימינג מכאנית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת גיימינג מכאנית

.Reem

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מקלדת גיימינג מכאנית אבל אני לא כל כך מבין בזה ואני לא יודע מה לבחור

קראתי קצת והבנתי ש cherry mx red הם בין השקטים שיש אז אני מעדיף אותם לא tactile 

מעדיף RGB

תקציב : 400 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הציפיות שלך ממקלדת "גיימינג"? במה, לתפישתך, מקלדת גיימינג צריכה להיות שונה ממקלדת רגילה? למה חשוב לך שתהיה מכאנית? מה הדרישות הכלליות שלך מהמקלדת (לאו דווקא במבט של "גיימינג")?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרגשה אכן שונה. האם זה שווה? לטעמי, רק בשביל ההרגשה - לא (בהשוואה למקלדת ממברנה טובה, לא לזבל הזול). בשביל היכולת ללחוץ על מקשים מרובים בו-זמנית - כן. מקלדות ממברנה, גם הטובות, לרוב מוגבלות פה.

מה שאתה צריך לחפש הוא מקלדת שתומכת בNKRO, כלומר n-key rollover (היכולת ללחוץ בו-זמנית על מספר בלתי-מוגבל של מקשים). מעשית, גם 6KRO מספיק (אלא אם אתה משחק עם חבר על אותה מקלדת, משהו שלא נפוץ בימינו). אך קיימות מקלדות מכניות זולות שלא ממשות rollover סביר (ואז אתה תקוע עם 2KRO/3KRO שזה לא יותר טוב ממקלדת ממברנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מבין גדול במקלדות מכאניות, אבל ממה שאני בדקתי לפני שהזמנתי, ושקט לא הולכים ביחד. מה שכן יש סוויצ'ים יותר רועשים כמו הצ'רי הכחול, או שקטים יותר כמו הצ'רי סיילנט, שאמור להיות 30 אחוז שקט יותר. לקורסאייר יש את המקלדת שציינתי, k68 שיש לה סיליקון מתחת למקשים להגנה מנוזלים וזה גם משקיט את המקלדת עוד קצת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...