מבקש המלצה בין שני רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה בין שני רמקולים

rico

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מתלבט בבחירה של שני 2.1 דיי יקרים. לא מצאתי בחיפוש בפורום אז שואל בבקשה.

יש לי רמקול ישן של 2.1 ואחד הרמקולים עושה בעיות בחיבור אי אפשר לשמוע ממנו בכלל, ואם אפשר זה מתנתק לבד ונשאר רק אחד שעובד.

ההתלבטויות:

(1) הראשון: "רמקולי גיימינג Nommo PRO 2.1" , מה חושבים עליו?

(2) השני: "רמקולים לגיימרים G560 LIGHTSYNC With Game Driven Lighting" , איך הוא לדעתכם?

* הראשון נשמע סבבה בראיונות שיצא לי לראות ולשמוע ורמקולים לא ענקיים שזה טוב, * והשני דווקא עם קטנים יותר נראה יותר מגניב.

שמתי לב בשניהם יש תאורה, של * הראשון מלמעטה שצריך שולחן כמו מראה כדי לראות הייטב, * והשני עם תאורה מאחורה נראה יפה.

-> שאלה: שניהם משתמשים בדריברים פנימיים (נוספים למערכת) שכמובן ירוצו ויעבדו ברקע (background) כל עוד המחשב פועל והם מחוברים נכון (עוד שימוש מזערי בזיכרון) ?

אשמח להצעות בבקשה.

אולי יש אפילו יותר זול שאתם ממליצים עליו והוא לא גדול כול כך אשמח לשמוע עליו.

תודה רבה לעזרה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניהם יש חיבור וגם TRS 3.5mm.
בחיבור 3.5 הם יעבדו כמו כל סט סטריאו אחר ולא תהיה אפשרות לשלוט על האורות מהמחשב. אולי אפשר מהרמקולים עצמם.
בחיבור הם למעשה מתפקדים גם ככרטיס קול חיצוני במקום זה שקיים במחשב - אם הם מחוברים באופן קבוע אתה מוזמן לבטל את הכרטיס בביוס ולהסיר את הדרייבר שלו. זה גם מאפשר את הסראונד הוירטואלי, THX וכל הלוגואים המגניבים שעל הקופסא. ומה שמגניב זה שהעיבוד מתבצע על חומרה ייעודית ברמקול, הרחק מהרעש האלקטרוני בתוך המארז.

עבור 99.9% מהמחשבים מומלץ להשתמש ב-.

ואיך הם נשמעים? וואללה לא יודע. 🤨

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, לשניהם יש חיבור כולל, זה עדין מומלץ נכון? מה שצריך בנוסף זה הדריברים שכל אחד מציע, להתקין שיעבדו כמו שצריך ?

יש המלצה מביניהם בבקשה (יותר זול או השני) או שרמקולים אחרים שגם מומלצים?

תודה רבה לעזרה בבחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לחוות אותם (או מהשנים האחרונות בכלל). בכל מקרה, הרעיון של "כרטיס קול" שנועד במיוחד לרמקולים ספציפיים ונמצא בתוכם הוא די חכם בעיניי.
אולי יש עוד מוצרים כאלה, אין לי מספיק היכרות עם התחום.

בקשר להמלצה על אחד מביניהם? בשביל זה יש ביקורות. אולי אפילו מישהו טרח להשוות ביניהם.
בסקירה זריזה נראה שנומו פרו נשמע יותר טוב אבל לא מצדיק את ההפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש הבדל זעיר באיכות השמע של היקר יותר אוקיי.

בכל מקרה בשניהם חיבור ודריברים להתקנה ובנוסף כרטיס קול פנימי.

נראה לפני שיגמר ה blackfriday תודה ^^

אשמח לשמוע עוד רעיונות לרמקולים אם יש בסביבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...