משחה טרמית AC MX-4 הרסה לי 3 לוחות אם !!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחה טרמית AC MX-4 הרסה לי 3 לוחות אם !!!

SHAY LOTAN

Recommended Posts

אני לא יודע אם מישהו נתקל בדבר כזה הזוי , קניתי לפני שנה וחצי משחה טרמית של AC MX-4 מרחתי אותה והכול היה בסדר לפני כמה ימים שמתי את המשחה הזאת כרגיל על המעבד אני מנסה להפעיל את המחשב ואני מזהה תקלה בלוח המחשב נדלק ונכבה לסירוגין ולא נדלק בהתחלה חשבתי שאולי הבעיה בספק כח לא נקלט לי שמשחה טרמית שמרוחה על מעבד יכולה להרוס לוח אחרי כמה ניסיונות להפעיל את המחשב שלא צלחו החלפתי לוח שגם היה תקין מרחתי משחה על המעבד וגם הלוח השני נדפק , בלוח השלישי שמתי משחה טרמית " סינית " והמחשב נדלק רגיל ועבד סבבה בדקתי שהכול תקין ואחרי זה נגבתי את המשחה ושמתי את ה MX-4 ונחשו מה קרה ? הלוח נדפק בכולם יש אותה תופעה מחשב נדלק ונכבה נדלק ונכבה בוודאות של 100% המשחה הטרמית של AC הרסה לי 3 לוחות אם !!!!

מאחר ולפני שנה וחצי מרחתי והכול היה תקין אני מאמין שיש למשחה תוקף מסויים ואחרי זמן מה המרכיבים שיש שם מתיישנים והורסים את הלוח אם , הדבר הכי הזוי שחוץ ממגע של המשחה על המעבד אין שום מגע אחר על רכיבים אחרים כאילו נוצר חשמל סטטי כזה שהרס את הלוחות הזוי הזוי הזוי

בקיצור מהיום אני קונה רק משחות סטנדרטיות שיש ליבואן כמו הסיני הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

הרכבתי אלפי מחשבים פתאום אני לא יודע לשים משחה טרמית ? ברגע שהמשחה נוגעת במעבד ( גרגיר אפונה ) הלוח נדפק אין לי מושג למה , לקחתי סתם שאני לא צריך 775 שמתי על המעבד והלוח הלך ואחרי זה לקחתי עוד לוח שמתי משחה טרמית פשוטה סינית והכול עבד רגיל .

אולי יש למשחה טרמית יש תוקף ? היא בת שנתיים + 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר מאיפה לצטט את זה בדיוק, אבל אני זוכר שהיצרן מצהיר שהמשחה נשארת טובה 10 שנים אחרי המריחה.

התופעה שאתה מתאר נורא מוזרה ולא נתקלתי בדבר כזה. יש סיכוי שמרחת והמשחה פשוט נזלה כלפי מטה? כמובן שזה לא אמרו לקרות עם משחה טרמית אף פעם אבל אם יש איתה בעיה והיא הרבה יותר נוזלית ממה שהיא אמורה להיות... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בוודאות המשחה הרסה את הלוח אם ומרחתי רק על המעבד ! מיליון אחוז עם המשחה הסינית זה לא קרה אולי בגלל שהמשחה הסינית פחות איכותית ופחות מורכבת מחומרים מוליכים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היסטרי. אנשים שקוראים את הדיון הזה עוד עלולים להאמין שMX-4, משחה תרמית בעלת מוליכות חשמלית כמעט אפסית, שמשתמשים בה בכל העולם על בסיס יומי מזה מעל לעשור, "הורסת לוחות אם" כאשר נעשה בה שימוש נכון.

תמשיך להשתמש במשחות סיניות, אם זה ממש עושה לך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...