דרוש מחשב נייד בתקציב 4000 ש"ח. מתכנן לקנות במבצעי BLACK FRIDAY - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מחשב נייד בתקציב 4000 ש"ח. מתכנן לקנות במבצעי BLACK FRIDAY

nargsi

Recommended Posts

היי,

שוב אני נעזר בכם על מנת לרכוש . הפעם לאחי הקטן.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 ש"ח. תתאפשר חריגה רק במידה והיא לא גדולה (באזור ה100-200 ש"ח ומעט יותר) ובמידה והיא משתלמת.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גלישה, עבודה משרדית ולימודים, צפייה ישירה. משחקי מחשב. חשוב מאוד שיוכל להריץ FORTNITE בצורה טובה. 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא במסגרת התקציב

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? יש צורך במערכת הפעלה. במידה ומתאפשר במחיר סביר אשמח לשקול את האפשרות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אזור ירושלים. עדיפות לרשתות מוכרות.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים במסגרת מבצעי .

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? שיהיו מספיק יציאות USB. חשוב שתהיה יציאת .  מסך FHD.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב מאוד שיהיה מדובר במחשב איכותי, עמיד, עם מסך טוב (מינימום FHD). חשוב מאוד שיוכל להתמודד עם הכותרים העדכניים - COD החדשים, BF החדשים, שמתוכנן לצאת וכמובן עם FORTNITE. רצוי מאוד גם שהמחשב יהיה אסתטי, בעל מקלדת מוארת ועיצוב "גיימינג" (חשוב לילד 😀).  רצוי שיהיה עם יותר מ8GB ראם ועם כונן SSD למערכת ההפעלה וHDD לשאר. מעדיף כרטיס מסך עם 4GB ראם. חשוב מאוד שיהיה מסך FHD, רצוי מאוד עם פאנל . חשוב מאוד שיהיה 3 שנות אחריות.

נרתע קצת מהמחשבים של לנובו בגלל כל נושא האחריות, ניסיון נהדר עם .

בקיצור: 8GB ראם, וHDD, כרטיס מסך חזק, מעבד טוב, מסך איכותי, 3 שנות אחריות ומראה אסתטי.

שאלה: האם לא יצא דור חדש של כרטיסי מסך? רכשתי לפני פחות משנה עם GTX1050 והדגם עדיין מככב בניידים. האם מדובר בשדרוג? האם הכרטיס מספיק טוב גם כעת?

אני יודע שמדובר בהמון דרישות ותקציב מוגבל ומאתגר, אבל אני סומך עליכם. אני אחפש גם ואתייעץ איתכם לגבי דגמים ספציפיים. אשמח מאוד לעזרה ולסיוע שלכם. 

תודה רבה וסוף שבוע נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...