שאלה בנוגע לחיבור כרטיס מסך לPCI-E x16 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לחיבור כרטיס מסך לPCI-E x16

No-One

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מחפש כרטיס מסך משומש ברשת, ועל הדף מידע של הלוח שלי מצויין:

Ultimate graphics performance with PCI-E x16 interface

וברצוני לדעת האם ניתן להתאים לחיבור זה כרטיס בעל חיבור  PCI Express 3.0 x16 או PCI Express 2.0 x16, האם החיבור שיש לי רק יאט את התפוקה של הכרטיס או שתהה אי תאימות פיזית. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח זה יש PCIE1.1. אין בעיות תאימות, אבל אולי זה יהיה קצת יותר איטי מאשר אותו כרטיס עם PCIE 2.0 או PCIE 3.0. הפלטפורמה עצמה כבר די זקנה, כך שמה שיפגע בתפוקה של הכרטיס זה כנראה יותר צוואר הבקבוק שייווצר מהמעבד/זכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

846543124_.PNG.750917d9190891ae6f2db8870088c293.PNG

אני יודע שזה מחשב ממש ישן, חיכיתי לדור החדש של לשוא מסתבר, עכשיו אני מחכה לAMD, אמרו שזה משוער לסוף הרבעון הראשון הבא.

בינתיים קניתי מסך 2k  ב27" אז ככה שה 8600gt שלי בקושי סוחב משהו אפילו ברזולוציה גרועה במשחקים ישנים של השנתון של המחשב, אין לי מושג אם הוא תקין, הוא מציג למסך וסוחב משחקים ישנים בצורה צולעת מאוד, לא יודע אם זה בגלל המסך החדש או שהוא התפגר עם הזמן(המחשב היה מאוחסן  בערך 10 שנים ובשימוש האחרון עבד נפלא)

בינתיים הייתי רוצה לשחק shooter. ולא אכפת לי אם הם ישנים, השקעה של 75$ מבחינתי שווה להתפנן 3-4 חודש. ממש תודה על הטירחה והעזרה :)  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כמעט ניסיון עם , אבל אם GTS450 יספיק, וודאי ש750TI יספיק גם כן. אולי הוא אפילו מעבר למה שהמחשב מסוגל, אבל ת'כלס מה זה משנה? פשוט לך על הכרטיס הזול ביותר שתוכל להשיג (כולל משלוח) במסגרת הפרמטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...