יש הבדל משמעותי בין i7 8550u ל-i7 8565u? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל משמעותי בין i7 8550u ל-i7 8565u?

omery000

Recommended Posts

מתכנן לקנות מחשב נייד חדש שיחזיק לי לשנים הקרובות, האם יש הבדל משמעותי בין שני המעבדים של האלה?

i7 8550u וה- i7 8565u

ראיתי שהטורבו של ה8565 גבוה יותר, כמה זה מורגש?  האם זה ישנה בעוד שנתיים שלוש?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שזה ישנה משהו בין מחשב שימושי לכזה שלא, אני לא יכול. אבל תמיד יכול להיות נחמד שמשימו single רצות בעוד 15% תוספת מהירות. השאלה היא מה ההבדל המחיר, והאם תרגיש את ההבדל במחיר עכשיו או בעוד שנתיים-שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה בין המעבדים הנ"ל מהאתר של אינטל:

https://ark.intel.com/compare/149091,122589

מבחינה טכנית ה i7-8565U הוא מעבד קצת יותר וטוב.

מבחינה מעשית - אני לא חושב שתרגיש בהבדל מהותי בין שני המעבדים.

אגב, היות ושני המעבדים הם בעלי אותו מחיר מומלץ ו ה i7-8565U הוא מעבד חדש יותר (הוא שוחרר כשנה אחרי ה i7-8550U), אפשר לומר שהוא נועד להחליף את ה i7-8550U ולא להתחרות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

גם ככה הנייד חונק אותם לאותה רמת ביצועים אחרי זמן מה

יותר חשוב באיזה דגם של נמצא כל מעבד.

אם זה אותו מחיר, אז ברור שעדיף Core i7-8565U.

אם לא, אז לא הייתי משקיע דווקא ב 8565, כי יכול בהחלט להיות שבגלל

דגם יותר מוצלח של , דווקא זה עם 8550 יעבוד יותר טוב

מהנייד עם המעבד השני.

כך או כך, זה לא ממש משנה, בתכל'ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יכולת הקירור של הנייד היא שתיקבע את ההבדל בביצועים ככה שאפילו i5 8250U יהיה מהיר יותר מi7 8550 וגם הוויסקי לאחר כמה דקות עבודה, לרוב במחשבים קלים ודקים הקירור זבל וכל המעבדים הללו עובדים בלי הבדל מורגש במציאות אלא בעיקר הבדל כספי בקנייה.

יש לי של שיומי עם i5 8250U ויש לו קירור מצויין והוא יכול להחזיק את הטורבו לכל הליבות ללא הגבלת זמן וככה הוא מנצח גם דקים דומים עם i7 בלי בעיה.

בדוק איזה יש לנייד וכמה הוא מגביל, אם לא מגביל אז שווה להשקיע- אם מגביל אז חסוך את הכסף ותשקיע אותו בזיכרון/SSD וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...