מכירת החיסול של מעבדי ה-Threadripper וה-Ryzen - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירת החיסול של מעבדי ה-Threadripper וה-Ryzen

yonatan.mendelson

Recommended Posts

איזה תיזמון של - בידיוק שאינטל מפרסמת שהיא מקצצת במישלוחי לשוק הDIY חחח. מחירי מטורפים לפלטפורנה עם חיים ארוכים עד 2020+. לא להאמין למחיר של ה1950X רק 450 דולר למעבד מיפלצתי עם 16 ליבות, תזכירו לי כמה עלה מעבד מקביל לפני שנתיים מאינטל ? מפחד לישאול :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לצורך משחקים - ה-2600x עדיף. הוא גם יותר בשל וגם נותן ביצועים עדיפים במקצת. בכל מקרה משחקים כיום לא יודעים לנצל יותר מ-4 ליבות. ויקח עוד זמן עד ש-6 יהפכו לסטנדרט. (עד אז כבר נשדרג למשהו יותר חדש) אם זה לצורך עבודה, ה-1700x עדיף בהרבה כי יש לו 8 ליבות פיזיות ועוד 8 לוגיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח אלכס

אם זה לצורך משחקים - ה-2600x עדיף. הוא גם יותר בשל וגם נותן ביצועים עדיפים במקצת. בכל מקרה משחקים כיום לא יודעים לנצל יותר מ-4 ליבות. ויקח עוד זמן עד ש-6 יהפכו לסטנדרט. (עד אז כבר נשדרג למשהו יותר חדש) אם זה לצורך עבודה, ה-1700x עדיף בהרבה כי יש לו 8 ליבות פיזיות ועוד 8 לוגיות.

אתה בטוח בזה? יש לי I7 2600K ואני כנראה אשדרג אותו אוטוטו ואני גם בהתלבטות הזאת.. אותי מעניין גיימינג נטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לכיוון מרץ-מאי.

בינואר אמורים לקבל את החשיפה בתערוכת CES, ואז ככל הניראה כל רוכשי ה9900K במחירים של עד 999$ יוכלו את הכובע, ולמי שלא חסר כסף הוא גם ינטוש בקלילות את הספינה הכחולה ויעבור לרייזן החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...