לפטופ להתנסות עם למידת מכונה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ להתנסות עם למידת מכונה

mirabar

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? עד 5K (אם חייב, ניתן לחרוג בעוד 500 ש"ח)

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? לימודים, תכנות (מטלב ופייטון) ועריכה קלילה בפוטושופ

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) 

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חושב חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רצוי שיבוא עם ווינדאוס (לא חייב)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. רצוי באיזור באר שבע

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מהר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: רוצה להכנס לתחום של למידת מכונה ולמידה עמוקה. ברור לי שבמקרים האלה לפטופים הם בדרך כלל חסרי תועלת, אבל הניידות חשובה לי. המטרה של הלפטופ היא בעיקר לצורך למידה ופרוייקטים קטנים. אם יהיו פרוייקטים יותר גדולים, הוא צריך להיות מסגול לאפשר לי דיבאג פשוט, אבל החישובים הרציניים כמובן יקרו על שרת.

יודעת שבתקציב הזה לא ניתן לקנות את הלפטופ המושלם, ולכן אני תוהה איפה ניתן להתפשר? האידאל הוא מחשב עם 16GB RAM, כרטיס של NVIVIDA עם זיכרון של 4GB ונפח של 256GB SSD. בחנתי את מחשבי הגיימינג הזולים של (ה-LEGION), אבל אני חוששת שמבנים זולים כאלה לא ישרדו זמן רב מדי וגם חוששת מהמאוורר שפועל כמו משוגע בכל פעם שהמחשב מתחבר למטען. 

בשורה התחתונה, ברור לי שאני צריכה להתפשר בדרישות, השאלה היא איפה ניתן להתפשר ואיזה דגם יענה על הדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושב שביחס לתקציב זה הכי טוב שאפשר להוציא:

http://www.18comp.co.il/prodtxt.asp?id=10772

תקני עוד 1TB הארדיסק חיצוני לשמירת חומרים.

או לחרוג טיפה לכיוון 5700 ולקחת את זה:

http://night-net.net/items/1903862

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן להתפשר איפשהו במפרט? 
כלומר, גם ככה אני לא הולכת להריץ חישובים מסובכים במיוחד בצורה לוקלית, אם ככה האם כרטיסי מסך של מהדור הישן יותר או שיש להם רק 2GB זיכרון זה סבבה? האם 8GB יכול להספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mirabar

האם ניתן להתפשר איפשהו במפרט? 
כלומר, גם ככה אני לא הולכת להריץ חישובים מסובכים במיוחד בצורה לוקלית, אם ככה האם כרטיסי מסך של NVIDIA מהדור הישן יותר או שיש להם רק 2GB זיכרון זה סבבה? האם 8GB RAM יכול להספיק?

אני נתתי לך מחשבים על פי הדרישות שציינת למטה.

אפשר לקחת גם 8GB ו כרטיס מסך פחות חזק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ithamar22

אני נתתי לך מחשבים על פי הדרישות שציינת למטה.

אפשר לקחת גם 8GB ו כרטיס מסך פחות חזק 

כן, אני רואה שזה עונה בול לדרישות, ותודה על זה.

השאלה העיקרית היא, איפה ניתן להתפשר, ככה שהלפטופ יהיה במחיר סביר ועדיין יעמוד בעומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...