האם ואיך יש טעם לשדרג (בעלות נמוכה) את הענתיקה הבאה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ואיך יש טעם לשדרג (בעלות נמוכה) את הענתיקה הבאה.

ssib

Recommended Posts

היי לכולם
להלן תמצית הענתיקה הבאה שנמצאת אצלי.
מעבד: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz
לוח: P5QL--SE
זכרונות: 2*2 PC2-6400 -SDRAM UDIMM (הלוח מאפשר עד 8 גיגה אבל יש בו רק שני סוקטים DIMM וזו בעיה :( )
כרטיס: HD 5670/5690/5730
קירור - לא סטוק, אוכל לבדוק איזה אם רלוונטי.
מונע ע"י ספק איכותי כלשהו (איני זוכרת איזה כרגע לא בעיה לבדוק אם ידרש)
מחוברים כמה HDD. אין וכרגע לא בתכנון.
המארז איכותי מאוד אבל צפוף והמקום פחות מאוורר משהייתי רוצה. כל עוד השילוש שם אני בספק אם רלוונטי לחשוב על OC. (אבל אם מעניין, אשמח לשמוע בכל אום - אולי תועבר מארז)

מטרות המכונה: משרדי (עם נטיה לריבוי משימות וריבוי עמודי אינטרנט) קודי ואולי אקודד עליה קצת. *אין גיימינג!*
כרגע יש עליה WIN7 חששתי שלא תסחוב בהצלחה 10 ולכן טרם שדרגתי. *אולי תותקן גם בדואל בווט*.
הבעיות:
1. עקב אופי הפעילות שנעשית (ריבוי משימות) המכונה אוכלת מהר את מעט הזכרון שיש לה, שוב ושוב מגיעה למקס וזו בעיה.
2. פחות ראיתי בעיות מכיוון הגעה למקס שימוש ב- CPU.
3. נראה שכרטיס המסך נוטה להסתדר לא רע עם תמיכה בשני מסכי FHD 24+32 אולם הבנתי שהיום הרבה מהעיבוד של הדפדפן נעשה בכרטיס המסך, אולי גם שם יש בעיה?
4. ככל הידוע לי רלוונטי בעיקר למהירות. מבחינתי במכונה זו המהירות היא הבעיה הפחות גדולה ולכן גם אם יבוצע שדרוג, פחות על הפרק.
5. רציתי לשדרג זכרון אבל מדובר על . כרגע מתוקנים שם 2*2. כדי לשדרג אני צריכה סלוטים של 4\8 לא מצאתי כאלה. עקב ערכה שווה לשנות רק אם יוצעו לי במתנה\ מחיר נמוך מאוד.

אני תוהה
האם יש בכלל מה לעשות וטעם לעשות זאת כדי לשפרה?
אם בכלל, אשמח לשפרה רצוי ממציאות\ מתנות (אם למישהו יש משהו מיותר שרוצה בעית אוהב)\ משהו בתקציב נמוך (היא אינה שווה הרבה) וכיוב.
.אשמח לדעות, עצות ורעיונות.
כמובן, אם למישהו יש או ראה מודעה לחומרה רלוונטית במתנה\ מחיר נמוך אשמח לקבל\ לשמוע. :) (מבחיטה להיות נחמדה לחומרה :) )
.
תודה (f)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר לך את דעתי.

החומרה מאוד מאוד ישנה ואני לא רואה פתרון אידיאלי עבורך.

מציע לשקול רכישה של מחשב חדש ב 2000-2500 שח.

במידה ואינך יכול לקנות חדש האופציות שעומדות לרשותך:

1. ניקוי המחשב יסודי מאבק.
  2. הוספת 500GB מדגם MX500 יעלה לך 400 שח.
  3. זיכרון תוכל לקנות באמאזון 2 סטיקים של 4GB ולהחליף את ה 4GB שיש לך יעלה לך באמאזון 350 שח לפני משלוח (יקר אבל מה תעשה)

לגבי שאר הרכיבים אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר זמנו, בטל קורבנו.

חפשי ביד שתיים מערכות ישנות פחות.

יש כאלה שנותנים אותם בגרושים, הרי כל מה שאת צריכה זה שילוש

חדש יותר.

אני מאמין זה לא יעלה מעל ל - 500 ש"ח בלי לחפש ועוד פחות מזה עם חיפוש יסודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה איתמר ונפוליאון.
זו רק אחת המכונות אצלי. לא הראשית. נשמע שאשאיר אותו כמו שהוא (אלא אם יפול לי ליד עוד זכרון).
אין טעם להחליף לו כרטיס מסך, נכון?
(אם כן, מה כדאי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ssib

תודה איתמר ונפוליאון.
זו רק אחת המכונות אצלי. לא הראשית. נשמע שאשאיר אותו כמו שהוא (אלא אם יפול לי ליד עוד זכרון).
אין טעם להחליף לו כרטיס מסך, נכון?
(אם כן, מה כדאי?)

תשאיר אותו כמו שהוא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...