טכנולוגיית ה-RTX מגיעה ל-Battlefield 5 - וחותכת את הביצועים לחצי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנולוגיית ה-RTX מגיעה ל-Battlefield 5 - וחותכת את הביצועים לחצי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

טלאי שמופץ עם ההשקה הרשמית של כותר הפעולה המדובר מספק לנו סיפתח עבור עקיבת קרניים במשחקים - ומעיד כי יש עוד הרבה מה לשפר לפני שהיכולת תהפוך למצרך בסיסי בתחום

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטווח הקרוב- חארטה. ממש לא שווה את ההשקעה. לטווח הרחוק זה צעד חשוב שייצר סביבות פוטוריאליסטיות מרונדרות בזמן אמת, שייראו בדיוק כמו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרן אמר. ברור שרק גיימרים בעלי כיסים עמוקים (נכון להיום) יוכלו להנות מהבעלות על זה, כל השאר (כמוני) יעשו כאילו זה לא משנה... (אבל היה עדיף ON מאשר OFF) וזה רק ... שנכון להרגע מפאת המחיר זה לא אמור להיות שוק היעד. ביצירת תוכן פשוט משתגעים מהדבר הזה. זה הולך להטמע עמוק בתוך הפקות . תסתכלו בתמונה העליונה הראשונה, ההשתקפות של 3 החלונות על הרצפה, בעבר היו צריכים לכתוב את ההשתקפות הזו (או למעשה ליצר אותה, כי המחשב ישקף רק מה שנמצא בתמונה, מה שלא נמצא צריך להוסיף ולתכנת בהתאם). האלגוריתם הזה פותר את הבעיה ויותר לא צריך לעשות מניפולציות.... הוא יחשב הכל כולל הכל ויביא תמונה עם השתקפויות כמו התמונה הנ"ל, וזה זהב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות 2 כרטיסים ב 8000ש"ח בגלל שחותכת ביצויים בחצי ? חברה האם אני מפספס משהוא ? למה כל הכאב ראש הזה, רוצה לשחק עם ראש שקט קנה קונסולה של SONY ( עוד שנה+ יצא תמיכה ב 8K) בעלות של 2000 ש"ח. די מובן, למה שוק הPC בירידה תמידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של NV הם כותבים שזו גרסה ראשונית והם עובדים על מנת לתקן את הבעיות.

וממליצים כרגע להפעיל את ה על LOW.

בתור בעלים של 2080TI זה אכן חותך את הביצועים ממוצע של 85 FPS על אולטרה ל 40-45 עם RTX

עוד לא ניסיתי עם ה על LOW אבל ממה שהבנתי אקבל סביב ה 70 FPS.

מאמין שיסדרו את העניין הזה ב BF וכמובן בכתרים החדשים שיתמכו ב RTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

👍 תודה k534d  

סוף סוף התחילו להבין, שאי אפשר לבצע RT על כל האוביקטים בלי מחשבה, וכי יש לבצע תכנון נבון

היכן להטמיע ובאיזו כמות להטמיע, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה ברת עומס חישובי סביר שאינו מרסק את

הכרטיס לרצפה.

מה שמחזיר אותנו להתחלה:

RT זו (כרגע) חדשה לחלוטין בתחום משחקי המחשב, יקחו כמה רבעונים עד שהיא תתבגר ותתייצב ותעשה

לטכנולוגיה בשלה. כרגע היא עדיין בשלב בטא, לכן נבון יהיה להמתין בסבלנות ולא לקפוץ על העגלה כשהיא

רק בחיתוליה.

להערכתי עד הקיץ הבא המפתחים יהיו הרבה יותר נבונים איך לממשה יעיל, בשילוב דור כרטיסים חדש ב- 7nm

שיסגור את הפינה יפה.

עכשיו נותר רק לנוידאה לשווק גם כרטיסים אמינים שאינם מתקלקלים אחרי כמה ימים והכל יהיה בסדר.

אה, וגם במחיר שפוי:

אינני רואה רבים שופכים 1200$ על צעצוע כזה, עם כל הכבוד שבדבר. כולה פקקת כרטיס מסך כן, שמישהו ישמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב..

יש פה downgrade ברור לעין של הגרפיקה עם RT פועל כדי שהביצועים יעלו משמעותית.

אני לא יודע אם זה טוב או רע כי אין לי כרטיס ( וגם לא יהיה לי.. ) אבל אני רואה את זה בסרטונים של DICE ובאלו של NV.

חלק מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...