התנתקות אינטרנט למרות חיבור המחשב לויפי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנתקות אינטרנט למרות חיבור המחשב לויפי

shimronfio

Recommended Posts

אהלן חברים,

ברשותי לפטופ לנובו יוגה 13, דור ראשון, בימים האחרונים במהלך הגלישה, אני מקבל הודעות שגיאה שאין לי חיבור ולאחר מספר נסיונות של תיקון פותר הבעיות, לפעמים האינטרנט חוזר לי לכמה דקות ואז שוב מתנתק. 

נסיתי את הבדיקה הזאת גם על הרשת הסלולרית שלי, והבעיה זהה שאני מחובר לסמארטפון שלי .

מאז שפרמטתי את המחשב לפני כשנה, לצערי מאז כל פעם שאני מנסה להתחבר התחברות ראושנית לווייפי, לרוב עליי לבצע תיקון שגיאות ופתרון בעיות של וינדוס, ולאחר תיקון הבעיה אני מצליח לגלוש ללא בעיה.

לרוב הוינדוס מודיע שהשגיאה הינה באיפוס מתאם ה-WIFI, או שער ברירית מחדל. 

אשמח אם תוכלו לייעץלי בנושא כדי לפתור תבעיה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעיית חומרה\תוכנה בראוטר\סוויצ, קרה לי עם הציוד של פרטנר.
אם הבעיה מופיעה לך גם בטלפונים הניידים פשוט תתקשר לתשתית\ספקית שיבדקו את הקו
ייתכן נפילות בעוצמה או בעיה פיזית בתשתית\ציוד

מה שאתה כן יכול לעשות.. זה לקבוע ידנית ip\מסכה\dns, אולי יעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן חברים, מצטער על ההקפצה אך עדיין הבעיה לא נפתרה ואפילו נהייתה חמורה יותר. 

כעת שאני מחובר לרשת ויפי אני מקבל ניתוקים לאחר שימוש של 3-5 דקות, המחשב מראה שהוא מחובר לויפי, ולאחר הרצה של תיקון השגיאות אני מקבל תמיד את ההודעה שער ברירת המחדל אינו זמין, ומיד מחדש אני מחובר שוב. 

כל התהליך הזה די מייגע כי הוא דורש ממני התעסקות מתמדת לחיבור לאינטרנט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק דרייברים של המערכת. אם יש לך אפשרות לחבר כרטיס ולבדוק את החיבור. אם זה עדיין קורה יהיה לך אינדיקציה אם זה תקלה במערכת הפעלה\דרייבר או בכרטיס פיזית..

בנוסף, האם כשאתה מחובר ל WIFI רגיל, לא סלולרי אלא ביתי ואמין יותר, האם יש לך ניתוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, 

הניתוקים קורים לי ללא קשר לאיזה WIFI אני מחובר, גם אם זה בבית באינטרנט יציב וגם עם זה בנקודה חמה דרך הסלולר. 

אתמול התקנתי מהתחלה את הדרייבר של realtek, אך לצערי אין שינוי עדיין ישנם המשכי ניתוקי ויפי, כל כמה דקות אני תיקון שגיאות ואחרי דקה של תיקונים הWIFI חוזר לכמה דקות ומתנתק שוב. 

בגלל שלמחשב שלי אין יציאת רשת, אני משתמש במתאם שמאפשר לי לקבל בחיבור קווי, בנוקדה חמה שאני מחבר את הסוללר באמצעות כבל גם אין ניתוקים. הניתוקים קורים לצערי רק ב-WIFI. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...