מחשב העל הראשון בעידן החדש של AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב העל הראשון בעידן החדש של AMD

yonatan.mendelson

Recommended Posts

10,000 מעבדי Rome עם 64 ליבות Zen 2 בכל אחד צפויים להעניק יכולות חישוביות של כמעט 25,000 טריליון פעולות בכל שנייה - שחושפות לנו גם את אחד מתדרי העבודה המיועדים של המוצר החדשני

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עכשיו המחשב הזה ממוקם איפשהו בין מקומות 5-15 ברשימה, ורחוק מאוד מהחמישה הראשונים כ 100-200tflps. כשבנייתו תושלם הוא יהיה עמוק למטה. זו עדיין בשורה טובה אבל רק ממחיש את מצבה העגום של בשוק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר אופטרונים של היו חצי מהעשירייה הראשונה. בעיקר מחשבי על של מבוססי אופטרונים ו-Power

הקריטריון במיחשוב על הוא לא ביצועי ליבה בודדת אלא ביצועים לצריכת הספק ולמחיר. בתחום המחיר יש ל- יתרון. בצריכת ההספק אולי ZEN2 יצליח להיות טוב מהמתחרים מאינטל.

מאחר שצריכת הספק לא לינארית עם התדר, התדר האופטימלי במחשבים כאלה נמוך משמעותית מהתדרים במחשבים שולחניים, הביצועים לליבה כנ"ל אבל בחשבון של צריכת חשמל זו הנקודה המשתלמת ביותר.

למחשב שולחני עם מעבד בודד, הבדלי הצריכה זניחים בחשבון חשמל כללי של בית אבל במחשב על יש מליון ויותר כאלה ורצוי שהם כן יהיו חסכוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שלושה חודשים רציתי לקנות מחשב ואמרו לי להמתין כי תצא חומרה חדשה, בינתיים יצאו מעבדי 9700/9900 שהם 8700 פשוט מומהרים עם חוזה משותף עם חברות החשמל, וrtx שעליו חבל לי להקיש על המקלדת בכלל...טוב נחכה עוד 3 חודשים ואני מקווה שמה שAMD יוציאו לא יפתח את שנת 2019 בפאשלה, לפחות לא כמו אלה שסגרו את 2018

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...