מחיר מארזים בארץ - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר מארזים בארץ

shlomishlomi

Recommended Posts

שאלה שמעניינת אותי כי אני בדיוק מחפש מארז.
ההתלבטות היא בין חמישה (לפי סדר עדיפויות כרגע):
Fractal Design Meshify C \ Mini  ~400-500
Fractal Design Define C \ Mini  ~400-500
NZXT H400  ~500
Corsair 275R  ~300
NZXT H500  ~400

על שלל גירסאותיהם כולל ה MICRO ATX\ גרסת חלון צד .
בחו"ל המחיר של רובם זהה ונמצא בין 75-85$ וזהו גם ה MSRP.

כרגע העדיפות היא למשהו *כמה שיותר קטן *חסין אבק, ולכן גירסאות המיקרו יותר רלוונטיות רק אני לא מבין איך הפרש של 10$ במחירים בחו"ל מתפרש ל 200~ ש"ח בארץ.
שמתי לב ש - א. התמחור של Fractal מאוד יקר בארץ לעומת MSRP בחו"ל.
                  ב. גירסאות המיקרו בניגוד גמור לשאר העולם יקרות יותר מגרסאות ה ATX ובאופן משמעותי.

יש סיבה למחירים הגבוהים האלו דווקא למוצר קטן יותר שאמור להיות זול יותר (גם ביצור, גם בשילוח וגם מבחינת מע"מ בהנחה שהם קונים במחיר שקשור איכשהו ל MSRP) ?
ולגביי התמחור של Fractal למה הוא כלכך גבוה פה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

מה זה משנה למה? אלו המחירים וכנראה שאין לך מה לעשות עם זה, חוץ מאולי לנסות להשיג מחו"ל במחיר סביר (כולל משלוח). נסה את Newegg ואמאזון גרמניה/ בריטניה/ איטליה.

זאת שאלה שמעניינת אותי ואני יודע שיש פה בפורומים אנשים שמתעסקים בתחום "בעלי עניין" אז חשבתי שאולי אשמע פה סיבה לזה.

לגבי הזמנה מחו"ל אתה בטוח יודע שעלות משלוח של מארז היא מאוד יקרה ללקוחות פרטיים אם בכלל שולחים.

לדוגמה על 2 המארזים הראשונים שכתבתי עלות המארז היא כ 75$ ולזה צריך להוסיף עוד מעל 100$ משלוח (אמזון ארה"ב).

היבואנים/קימעוניים יודעים את זה וכנראה זאת אחת הסיבות שהמחיר כלכך גבוה.

לעומת שכל אחד יכול להזמין. ולדוגמא אני הזמנתי בשבוע שעבר מאמזון mx500 ב300₪ כשהעלות בארץ הייתה כ 500₪, ופתאום הפלא ופלא השבוע בדקתי מחיר בארץ והכונן צנח ל 360₪.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...