הכרייה הדיגיטלית מקריסה גם את NVIDIA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרייה הדיגיטלית מקריסה גם את NVIDIA

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בד"כ המציאות מראה שמי שמייקר את המונופול שלו (שוק הביניים) בפרט שמעצם היותו מונופול מוכר מוצר שאינו משתפר עם הזמן בצורה  עקבית במחיר שעולה ועולה בסוף חוטף, ומתחלף...והלוואי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD ללא ספק שולטת בשוק הבניים, הכרטיסים שלה זולים וטובים מאוד (אני כמובן מדבר על הRX 580) , אני קניתי תמחשב שלי עוד בתקופה שלא ממש התמצאתי וזאת היתה הטעות שלי להרכיב מערכת של וIntel מכוון שAMD יכלה להביא לי תמורה גדולה יותר לסכום שהיה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח נועם

AMD ללא ספק שולטת בשוק הבניים, הכרטיסים שלה זולים וטובים מאוד (אני כמובן מדבר על הRX 580) , אני קניתי תמחשב שלי עוד בתקופה שלא ממש התמצאתי וזאת היתה הטעות שלי להרכיב מערכת של NVIDIA וIntel מכוון שAMD יכלה להביא לי תמורה גדולה יותר לסכום שהיה לי

זו הצהרה ללא שום תמיכה במציאות. נתח השוק של NV גדול משל , גם בשוק הביניים, ואינטל הרבה הרבה מעל בחדירה לשוק הביתי.
זה לא בא כנגד זה שבאמת יש ל- מוצרים אטרקטיביים מאוד בתחום הביניים.
המציאות היא שבשל הובלת NV בסגמנט העליון (יהיו הסיבות אשר יהיו) יש "הקרנה" של אותה "הילה" גם לסגמנטים יותר נמוכים. זה בעיקר עניין פסיכולוגי אך אין לזלזל במימד הזה כמדובר בצרכנות של מוצרי מותרות מובהקים שבלא מעט מקרים באים למלא תפקיד בביטוי רציונאל של הרוכש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

תסלחו לי על השפה כן אבל חרא על הראש של נוידיוה למדו מאינטל את לעשוק...אז שהמניה תקרוס אמן ואולי נראה תקומה של חברות חדשות ולא חזירות

אל תתבלבל.
כל חברה גלובלית שהיית נמצאת במצב הזה משמע הובלה משמעותית (ועד לפני כשנה כמעט ברמת מונופול) כשיש רק עוד מתחרה אחד הייתה פועלת באותה דרך. 
הם מחוייבים דבר ראשון למשקיעים שלהם ורק אח"כ לצרכנים. המשקל של "זעם" הצרכנים, כמו שהגדלת לתאר על הראש שלהם, יישאר קטן מאוד כל עוד אין להם תחרות.
בכסף הרב מאוד שיש להם במחסן הם השכילו וממשיכים להשכיל (בראיתם בכלכלית, לא ע"פ דעתי שהפוכה מכך) לקדם אקוסיסטמה סגורה משל עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אל תתבלבל.
כל חברה גלובלית שהיית נמצאת במצב הזה משמע הובלה משמעותית (ועד לפני כשנה כמעט ברמת מונופול) כשיש רק עוד מתחרה אחד הייתה פועלת באותה דרך. 
הם מחוייבים דבר ראשון למשקיעים שלהם ורק אח"כ לצרכנים. המשקל של "זעם" הצרכנים, כמו שהגדלת לתאר על הראש שלהם, יישאר קטן מאוד כל עוד אין להם תחרות.
בכסף הרב מאוד שיש להם במחסן הם השכילו וממשיכים להשכיל (בראיתם בכלכלית, לא ע"פ דעתי שהפוכה מכך) לקדם אקוסיסטמה סגורה משל עצמם.

יש צדק בדבריך אבל אני חושב שגם אירגונים מהסוג הנאלח הזה שחוץ מלמנוע תחרות בדרכים אשכרה לא חוקיות...יהיה קצת גבולי ולא יעלה מחירים עד כדי הזייה 600 דולר לכרטיס ביניים?!(2070 בכל סדרת ה2000) זה אונס לאור יום לא שוד וחשוב דווקא אנחנו הצרכנים נעלה את המודעות שאומנם הדבר קיים בלב ברירה אבל לא אומר שצריך לקבל את זה נופלת יפה... המניה... משמע הם חטפו משני הצדדים גם בעלי המניות ומן הסתם שנינו יודעים מה הרוב כרגע חושב על נוידיה ואני לא מדבר על הצרכנים פה בארץ אלא בעולם אני מקווה שלמדו שם משהו ובכלל בחברות אחרות לפני שהם נכנסים להרפתקאות כאלה כשל ועכשיו נוידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA צריכה למתג את עצמה בשנים הקרובות כמי שתקח חלק קריטי בייצור הרכב האוטונומי. ביינתים היא מגששת בתוך הענף ולא פורצת דרך בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ea80

יש צדק בדבריך אבל אני חושב שגם אירגונים מהסוג הנאלח הזה שחוץ מלמנוע תחרות בדרכים אשכרה לא חוקיות...יהיה קצת גבולי ולא יעלה מחירים עד כדי הזייה 600 דולר לכרטיס ביניים?!(2070 בכל סדרת ה2000) זה אונס לאור יום לא שוד וחשוב דווקא אנחנו הצרכנים נעלה את המודעות שאומנם הדבר קיים בלב ברירה אבל לא אומר שצריך לקבל את זה NVIDIA נופלת יפה... המניה... משמע הם חטפו משני הצדדים גם בעלי המניות ומן הסתם שנינו יודעים מה הרוב כרגע חושב על נוידיה ואני לא מדבר על הצרכנים פה בארץ אלא בעולם אני מקווה שלמדו שם משהו ובכלל בחברות אחרות לפני שהם נכנסים להרפתקאות כאלה כשל אינטל ועכשיו נוידיה

נכון, הם חטפו פעמיים אבל זה לא ממש יזיז להם.
הם עדין סיימו בשיא רווחים אבסולוטי מאז ומעולם- רק פשוט לא בפער כמו שציפו האנליסטים ולכך הכל נופל כמו שקורה לכל המניות בתקופה האחרונה. תקופת מימושים בריאה סה"כ.
אם זה היה מביא אותם להפסדים (או אפילו לפחות רווחים מבשנה או רבעון שעבר) זה אולי היה משהו אחר.
הנקודה היא שאין מה לקוות שבגלל זה משהו ישתנה בגישה שלהם. הם עדין בהובלה משמעותית ובהובלה טוטלית בכל מה שנוגע לשוק העליון.
כל עוד זה לא ישתנה נמשיך לראות, לצערי, עליות מחירים במקביל לירידה במה שמקבלים בתמורה. פשוט כי אפשר- אלו הם חוקי המשחק הקפיטליסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...