המלצה ללוח אם וזכרונות למעבד 9900K - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם וזכרונות למעבד 9900K

spacedude

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של spacedude

תודה איתמר,

זכרון הזמנתי את זה (אפשר לבטל)

https://www.amazon.com/gp/product/B016ORTNI2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

יוצא פחות מ 1200 עד הבית ל 32GB

RGB לא עושה לי את זה

לא למה לבטל גם כן אלו אחלה תתחדש

אתה מתכנן OC ל 9900K ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של spacedude

בגדול לא, זה מחשב עבודה, שעובד כמעט 24/7

OC לא יתן לי יותר מידי מבחינת workflow אז מעדיף להמנע מזה

אז אין לך צורך בקירור מים.

אישית כבעלים של 9900K הייתי מציע לעשות לו OC לכל 8 הליבות עם מים רגיל גם אפשר להגיע ל 4.8 יציב ואולי יותר.

זה לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של spacedude

הסיבה העיקרית שאני רוצה קירור מים זה לחסוך את הנפח העצום של הגופי קירור, מגנט אבק.

כבר עשיתי OC בלא מעט מחשבים בעברי לכן אני לא פוסל אופציה כזאת

אם אתה תעשה oc גם אם לא הזמן הקרוב אלא בעתיד אז קח טוב כמו מה שהוצע לך.

אני עם קוסטום הגעתי ל 5.2 יציב.

אין ספק שזה יתרום גם לך ברינדור ועריכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירורי אוויר זה קצת פחות מגנט אבק, לעיתים. המאוורר יחסית איטי ובגלל נפח הקירור פחות אוויר, ולכן פחות אבק עובר דרכו.

משאבה של מים יכולה לעבוד שנה, או שלוש, או חמש, או אולי יותר. מאוורר של גוף כמו ה-D15 יכול לעבוד בשקט חמש, או שבע, או מי יודע כמה, ובמידה ויפסיק הוצאה מינימלית תקנה לך מאוורר חדש לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אוסיף שהרבה תלוי בסביבה שבה המחשב עובד,

ובסביבה אני מתכוון אפילו לעיר / רחוב וכו'.

כבר יצא לי לראות אותן מערכות מחשב ( מארז, וכו' )

בשני מיקומים שונים והבדלים גדולים מאוד בכמות ה"שטיחים"

שהיו בכל מחשב.

כך שהיכן שדבר אחד תופס אבק, גם דבר אחר יתפוס לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של spacedude

הי,

אני זקוק להמלצה ללוח ול 32GB זכרון למעבד אינטל 9900K

אין כ"כ הגבלת תקציב, אבל אני לא רוצה סתם לזרוק כסף על דברים מיותרים, בלוח חשוב לי שיהיו כמה שיותר חיבורי SATA

M2 ו usb3.1

תודה

שחר

אוקי אז ככה בקשר ללוח שים לב 

בקשר לזכרונות אני לא זוכר מה המהירות זכרונות הכי טובה למעבדי ...אם אני זוכר נכון מעבר ל2933 זה כבר לא נותן ערך מוסף של ביצועים

הכל בגדר המלצה עדיין תעשה שיעורי בית לפחות עכשיו יש לך כיוון בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של גיגבייט, עושה רושם שהמאסטר עדיף על הפרו מבחינת מערכת החשמל, לפחות על הנייר.

Z390 MASTER motherboard uses an all IR digital CPU power design which includes both digital PWM Controller and PowlRstage MOSFET, and is capable of providing at least 40A of power from each phase, for a total of 480A. These 100% digital controller and additional 8+8 Solid-pin CPU Power Connectors offer incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components, allowing enthusiasts to get the absolute maximum performance from the new 8- 9th Gen Intel® Core™ processors.

Z390 PRO motherboard uses an 12+1 phases digital CPU power design which includes both digital PWM Controller and DrMOS. These 100% digital controller and additional 8+4 Solid-pin CPU Power Connectors offer incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components, allowing enthusiasts to get the absolute maximum performance from the new 8- 9th Gen Intel® Core™ processors.

בכל מקרה שניהם אמורים לעבוד טוב, ובz390 גיגבייט עשו עבודה טובה ומאד מומלצים.

Screenshot_20181122-133623_Chrome.jpg

20181122_134218.jpg

20181122_134234.jpg

20181122_134251.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

לפי האתר של גיגבייט, עושה רושם שהאולטרה עדיף על הפרו מבחינת מערכת החשמל, לפחות על הנייר.

Z390 AORUS MASTER motherboard uses an all IR digital CPU power design which includes both digital PWM Controller and PowlRstage MOSFET, and is capable of providing at least 40A of power from each phase, for a total of 480A. These 100% digital controller and additional 8+8 Solid-pin CPU Power Connectors offer incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components, allowing enthusiasts to get the absolute maximum performance from the new 8-Core 9th Gen Intel® Core™ processors.

Z390 AORUS PRO motherboard uses an 12+1 phases digital CPU power design which includes both digital PWM Controller and DrMOS. These 100% digital controller and additional 8+4 Solid-pin CPU Power Connectors offer incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components, allowing enthusiasts to get the absolute maximum performance from the new 8-Core 9th Gen Intel® Core™ processors.

בכל מקרה שניהם אמורים לעבוד טוב, ובz390 גיגבייט עשו עבודה טובה ומאד מומלצים.

Screenshot_20181122-133623_Chrome.jpg

20181122_134218.jpg

20181122_134234.jpg

20181122_134251.jpg

https://hothardware.com/news/gigabyte-z390-aorus-master-ultra-elite-pro-featured-leak

נראה שרק לMASTER יש תצורה של 12+2 כל השאר 12+1 אני אישית לא כזה מבין באוברקלוקים אבל מהחומר שיוצא לי לעבור תוך כדי אני מבין שכמה שמספרים האלה יותר גבוהים זה לטוב לטובת המאיצים למיניהם .המלצה שלי...קח את הזול משניהם לפי מה שקראתי לא תתאכזב בכל מקרה כל מה שקשור לVRM המאסטר הכי טוב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...